Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Dalimila12
10.04.2019 5 z 5

Skvělý triller

Aleh
09.04.2019 4 z 5

Tak tento thriller má grády od samého začátku až do poslední stránky. Pohltí vás to a nechce se vám knihu odkládat. Stejně jako Jack, který neztrácel čas a ukazoval Grace svou pravou tvář od prvního dne jejich manželství...Co všechno se může dít za zavřenými dveřmi? A co na to lidé v jejich okolí ? Jak na ně působí dokonalý pár v jejich sousedství?

barbara5604
07.04.2019 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší thriller co jsem četla ..přečetla jsem jedním dechem!prostě boží

Ilooona
07.04.2019 4 z 5

Dobře napsaná kniha, přečteno jedním dechem, jen bych uvítala větší zápletku, ale i tak byla skvělá

michal1740
05.04.2019 1 z 5

Kniha psaná ženou pro ženy.
Nepříliš uvěřitelný příběh. Nelogické a nevěrohodné chování hlavní postavy. Hloupé střídání dvou dějových linií.

čohynka
04.04.2019 5 z 5

Super knížka, čtená jedním dechem.. Nedalo se od ní odtrhnout..

Ossinky
03.04.2019 5 z 5

Skvěle vykreslený psychopatický manžel, moc dobře se četlo a těžko odkládalo, přečteno za pár ní. Mám k přečtení další o této autorky tak jsem zvědavá zda bude stejně tak skvělá jako tato.

Lucie85
02.04.2019 5 z 5

Super čtení, tak strašně dobře a poutavě napsané, že se mi knížka jen těžko odkládala. Děsivý, šokující a velice napínavý děj.

Magdyla.8
31.03.2019 5 z 5

Tahle autorka mě tak baví! Píše naprosto pohlcující a čtivé příběhy. Tenhle na mě působil dost reálně, i když jsem odhadovala jiný konec, stejně mě překvapil a okouzlil. Líbilo se mi zamyšlení nad tím, jestli jsou dokonalé vztahy vážně tak dokonalé ... ? Doporučuji.

Kamiq34
30.03.2019 5 z 5

Luxusní kniha , přečteno jedním dechem

Klárča11
29.03.2019 5 z 5

Kniha, která mi vyrazila dech. Doporučuji.

lotofhs
29.03.2019 5 z 5

AAAAA!!!!! Já chytala takové nervy během knížky kvůli Jackovi, takový psychopat, to jsem v knížce většího blázna nezažila zatím. Naprosto skvěle vykreslený psychologický thriller, který vyvolá takové pocity, které má a budete s Grace prožívat každý pokus o útěk, každé zalhané slovo, co musí říct kvůli Jackovi. Absolutně obdivuji její sílu a oblíbila jsem si jí společně s Ester a Millie! Líbí se mi, jak autorka poukazuje na fakt, že si vezmeme někoho, ale nemusíme o něm vědět vše. Konec se dá lehce předpovědět, ale takovou radost jsem neměla u knížky dlouho. :D :D

dorkas
27.03.2019 5 z 5

BOŽE!!! Toto bol vymakaný psychologický thriller. Musím sa priznať, že s mojou výbušnou povahou by som Jacka zabila hneď v druhej kapitole a stavím sa, že presne tieto pocity v čitateľovi chcela autorka vyvolať. Po prečítaní knihy milé dámy, budete happy, že ste sa s mužom ťahali dlhú dobu predtým, než ste si ho vzali, že poznáte jeho kladné aj záporné stránky, jeho ročičov, že máte vlastné finačné prostriedky, že ste svoju kreditnú kartu nepustili z ruky a že aj keď už ste dospelá, mama Vám denodenne volá, ako sa máte :D Lebo...

Scheila
25.03.2019 5 z 5

Velmi napínavý příběh. Opravdu se mi ze čtení této knihy dělalo špatně, z chování Jacka, toho jak mu vše procházelo. Byla jsem rozhodnutá že knihu odložím, protože mě děj neskutečně vytáčel. Vyvolával ve mě přesně ty pocity co vyvolat měl, ale fakt jsem to chvílema nedávala.

SPOILER:
Nejhorší bylo vědomí toho že by se to dělo mě, s moji povahou byt toto psychické týrání dlouho nevydržela.

Mikky01
24.03.2019 5 z 5

Nečekal jsem, že se mi bude kniha až tak moc líbit, protože žánr Thrillerů moc nečtu, vlastně to byla druhá kniha v tomto žánru, kterou jsem četl. Celý příběh pojednává o "dokonalém páru", který má "dokonalé manželství", avšak, když si pročítáte kapitoly, které se střídají ve dvou časových pásmech, kde se dozvíte informace o budoucím vztahu manželů a zároveň v další kapitole čtete, jak se milující pár (snoubenci) sbližuje a co vše vede k jejich "dokonalému manželství", tak vlastně zjistíte jak to všechno je nedokonalé a jaká zvěrstva se odehrávají za zavřenými dveřmi.. Na knize se mi líbilo, že Vás nenechala ani chvíli klidnými a stále jste museli přemýšlet nad drobnostmi, jako například -

"Jakou barvu měl mít Miliin pokoj, Grace? "
"Téměř nejsem schopná odpovědět. "Červenou"zajíknu se. Miliin pokoj měl být "Červený".
"To jsem si myslela,"Odpoví Ester jemně."

Rozhodně doporučuji, stojí za přečtení.

derminator
24.03.2019 5 z 5

Wow, tato kniha mě dostala, je to perfektně napsaný psychologický thriller. Vlastně už od začátku knihy víme jak to mezi manželi je, probíhá zde i dějová linka minulosti a přítomnosti, ale jak čtete dál a dál kniha vám prostě nedovolí abyste jí odložily. Musím říci, že jsem vážně stránky hltal abych zjistil jak to dopadne a nakonci musím říci, že dobře to dopadlo. A že vlastně ještě někdo tušil jak to ve skutečnosti je... Kniha je milým překvapením a dávám jí 100%.

CleoXandra
22.03.2019 4 z 5

Ve svém žánru se tato kniha rozhodně řadí k nadprůměru - aspoň dle mého názoru, detailněji popsaného v recenzi ...

janina3311
22.03.2019 5 z 5

Naprosto úžasná kniha a příběh. Přečetla jsem to asi za tři dny a nemohla jsem se od toho vůbec odtrhnout. Bylo to skvěle napsané a z toho samotného děje jsem měla až husinu. Rozhodně doporučuji.

IvonaK
21.03.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Ale jinak je to smutné, že člověk neví co všechno se může že vztahu stát, když se promění v manželství. Ještě že je kniha vymyšlená a hlavní hrdinka zůstala psychicky silná a nezavřeli ji do blázince. V reálném životě by to asi tak dopadlo. Jinak kniha není vhodná pro slabší povahy.

Lenny.Wolf
20.03.2019 5 z 5

Velmi čtivý příběh, že kterého mi doslova běhal mráz po zádech, byla jsem znechucená a v noci měla zlé sny. Jo, myslím si, že to vše by měl dobrý psychothriller způsobovat. Rozhodně pět hvězdiček z pěti.