Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

kristynameri
18.03.2019 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, nemám co vytknout. Přečetla jsem ji za pár hodin, nemohla jsem se odtrhnout, stejně tak jsem to měla i u druhé knihy od této autorky. Už se těším na její další dílo, opravdu velice čtivé knížky. Mohu jedině doporučit!

anastazie43
18.03.2019 5 z 5

Napínavý příběh pro ženy. Čte se to samo. Můžu doporučit.

Falda
17.03.2019 5 z 5

No tak tohle byl mazec! Slupnutá za den a půl. Čtivá, příběh naprosto úžasně vymyšlený, nemohla jsem se odtrhnout. Neustále jsem čekala, kdy nastane zvrat... konec teda přišel náhle a čekala jsem ho o trošku propracovanější, ale i tak ???? toto byla má druhá kniha od autorky, ze které jsem naprosto unešená...

Klaaarka
15.03.2019 4 z 5

Velmi čtivé. Stojí za přečtení.

uhnavka
15.03.2019 4 z 5

Určitě stojí za přečtení

vera4669
14.03.2019 3 z 5

Napínavé, čtivé, čekala jsem trošku lepší, ale určitě za přečtení stojí

bonomi
12.03.2019 5 z 5

Nejprve jsem byla naštvaná a trochu znechucená, protože popis manželství hlavních hrdinů mi nedělal vůbec dobře. A pak už jsem to nemohla odložit, jak jsem byla napjatá. Za mě super.

Danulia
11.03.2019 5 z 5

Velice čtivé, napínavé a nakonec i překvapivé

alexis818
10.03.2019 5 z 5

Tak tohle bylo super.Měla jsem celou dobu husinu jak pralinky.Pět hvězdiček je málo.Bomba.

katka9574
07.03.2019 5 z 5

No páni, tak tohle byla jízda... doporučuji, bude Vám běhat mráz po zádech. 5 hvězd je málo.

km05@seznam.cz
07.03.2019 5 z 5

Jedním slovem skvělé! Pomalý rozjezd, rychlý spád, který vám nakonec nedovolí, abyste knihu odložili. Ani bych neřekla, že jde o nějakou oddechovku. Z chování určité postavy (nechci spoilerovat) vám častokrát bude běhat mráz po zádech. Konec mě překvapil, ale ne nemile. Za mě určitě jedna z lepších knížek.

petkaturcakova
06.03.2019 5 z 5

Za dva dny přečteno, velice čtivá kniha...doporučuji :)

lulluuu
03.03.2019 5 z 5

velice napínavé a super konec...

gigi77
02.03.2019 4 z 5

Docela čtivá jednohubka. Ale nic ve mě nezanechala. Z takového námětu nejspíš ani žádný zážitek nelze očekávat.

v.r.b.o.v.a
02.03.2019 5 z 5

Zajímavý příběh a konec byl pro mě velmi zarážející.

Sudin
02.03.2019 3 z 5

Těžko uvěřitelný příběh a za mně to byla poměrně nuda, jak se všechno pořád točilo jen kolem Millie. Ale napsáno to nebylo špatně, takže jako průměrná oddychovka dobré.

Deniska147
01.03.2019 3 z 5

Na podobné téma jsem již knihu četla, takže některé věci jsem předpokládala. Proto hodnotím takto. Napsaná je svižně, postavy jsou poměrně sympatické, avšak nejvíc se mi líbila právě nemocná Milie!

Mirabillis.1
24.02.2019 5 z 5

Výborná kniha!Možná může mít pár slabších míst co se týká uvěřitelnosti,ale já věřila naprosto všemu :) Někdo nemůže pochopit Grace jak mohla být na začátku tak naivní,ale kdo nikdy nepotkal psychopata,tak tomu věřit ani nemůže.Za mě skvělá kniha,která stojí za přečtení.

jana5661
23.02.2019 4 z 5

Velmi dobře napsaný příběh. Chvílemi se mi napětím tajil dech.

martousek
21.02.2019 4 z 5

Váham, jak knihu ohodnotit. Určitě souhlasím, že chybí překvapení, zajímavé rozuzlení...čte se dobře, ale to je všechno, v druhé polovině mě kniha místy nudila a postavy (snad všechny) mi lezli na nervy.