Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Janina05
29.01.2019 5 z 5

Naprosto úžasně napsaná kniha ,od které se nešlo odtrhnout.Knihu jsem přelouskala během dvou dnů a vydechla jsem až na konci .. Doporučuji

Alzbetta
28.01.2019 5 z 5

Super!!! Po dlouhé době výborné počteníčko. Napínavá, zajímavá..☺

Šárušinka
28.01.2019 5 z 5

Zatím nejlepší psychothriller jaký jsem kdy četla.

v.e.v.er.ka
27.01.2019 5 z 5

Jedna z nejlepších knih za posledních deset let... Už hodně dlouho se mi nestalo že musím něco dočíst a ten oběd prostě počká!

Lychorinda
24.01.2019 5 z 5

Kniha přečtená za jeden den. Nelituji přečtení. A doporučuji přečíst. Občas jsem se sice ztrácela, ale to vůbec nevadilo.

Termina
23.01.2019 4 z 5

Knihu jsem po třech hodinách měla přečtenou :) příběh jsem zhltla od samého začátku a i když od počátku víte kdo je ten špatný stále máte chuť vědět jak se s tím hlavní hrdinka popasuje :)

Marekh
21.01.2019 3 z 5

Kniha má poměrně vysoké hodnocení a většina čtenářů je z knihy nadšená, ale bohužel mne kniha moc neoslovila. Knihu byl hodnotil průměrně. Asi tuto knihu více ocení ženy, možná by se tato kniha dala zařadit do kategorie thriller pro ženy. V roce 2018 jsem přečetl knihu V PASTI LŽÍ a tato kniha mne bavila mnohem více, knihu jsem hodnotil 5 hvězdičkami.

Rozjezd knihy je pomalý, po čase se napětí zvyšuje, závěr knihy mne ničím moc nepřekvapil. Od knihy jsem očekával více napětí, více čtivosti, spíše se mi čtení vleklo. V knize se střídají kapitoly z minulosti a přítomnosti. Určitě téma týrané ženy je velmi závažné a myslím si, že tento příběh by se mohl také odehrát ve skutečnosti, což je velmi smutné. Často si myslíme, že naši přátelé, kamarádi či kolegové z práce mají pěkné manželství a říkáme si, co bychom za to dali, kdybychom se ocitli v jejich kůži. Jenže realita může být úplně odlišná od našich představ. Lidé mohou mít dvojí tvář, kdy na jedné straně se k ostatním chovají přátelsky, ve společnosti jsou oblíbení a v jejich společnosti se lidé cítí příjemně, ale nevidíme jejich druhou tvář, jak se chovají doma za zavřenými dveřmi..

Když jsem se nad tímto příběhem zamyslel, tak bychom si po přečtení knihy mohli vzít poučení v tom smyslu, že bychom měli být vůči našim přátelům, kamarádům, sousedům z našeho okolí více všímaví a měli bychom si všímat na nich nejenom charakteristické změny chování a nálad, ale také maličkosti a drobnosti, které se na první pohled mohou zdát zcela bezvýznamné, nicméně nám mohou hodně napovědět o člověku.

Citáty z knihy, které mne oslovily:

Zaslechnu v jejím hlase nepatrný úsměšek, který mívají pracující ženy v zásobě pro ty, které nepracují, a cítím potřebu se bránit.

… strach je ten nejlepší nástroj, jak někoho ovládat.

Koudyna
20.01.2019 5 z 5

Překonala mé očekávání.Po dlouhé době jsem četla jedním dechem!

Jaymay
19.01.2019 5 z 5

Tak takhle si představuju psychothriller. Moc jsem od toho neočekávala (po zklamání z "Ta přede mnou") ale byla jsem velice příjemně překvapená. U některých scén mě až mrazilo a poslední stránky, kde se Grace rozhode udělat to, co udělala, ve mně vyvolávaly pocit ukrutné zvědavosti, a závěr jsme úplně hltala. Libil se mi styl prolínání dvou časů, kdy si dávám jednotlivé části dohromady a konečně kniha, kde jsem si oblíbila hlavní hrdinku a fandila ji. Kniha je možná psána jednodušeji a rychle ale má spád a to já ráda. Vřele doporučuji (ale úplně ne klaustrofobikům :-) ) Už se těším na "V pasti lží"

Skřítek77
18.01.2019 2 z 5

Jak je to se vztahem manželů bylo jasné už z přebalu a dál jsem se jen dozvídala nechutné podrobnosti a konec se také dal vytušit dlouho dopředu. Pro mě tedy kniha bez napětí a překvapení, které od thilleru očekávám. Zajímavý mi přišel pouze motiv se sestrou.

VeSa1
18.01.2019 5 z 5

Tak to byla jízda :) Doporučuji.

jana1941
17.01.2019 4 z 5

Čtivá a napínavá kniha, přečtena skoro na jeden zátah.

Ivet633
16.01.2019 5 z 5

Skvělé čtení n jeden zátah

Avila

Jedním slovem superrr...

Dendyna
13.01.2019 5 z 5

Perfektní , chytne a nepustí !

Kira128
13.01.2019 5 z 5

Velmi, opravdu velmi povedené. Přesně takhle si představuji thriller. Celý příběh skvěle ubíhal, byl čtivý a závěr mě rozhodně nenechal chladnou. Kniha vážně hodně působí na psychiku. Mohu doporučit, četlo se to samo.
Nevím, jestli mám od autorky raději V pasti lží nebo toto, ale možná o chlup vede Za zavřenými dveřmi. Druhou knihu ale také doporučuji!

Martina410
10.01.2019 4 z 5

Fajn knizka. Napinava.

Marcela52
09.01.2019 4 z 5

Pro milovníky dobrých thrillerů určitě zajímavé čtení. Já jsem knihu přečetla takřka jedním dechem, ale stačilo. Svět je plný psychopatů a soužití s nimi je určitě cestou do pekel, takže si na delší dobu podobné příběhy odpustím. Ani dobrý konec, který autorka zvládla velmi přesvědčivě, nic nemění na tom, že podobné knihy moc často nemusím.

prochajda
09.01.2019 5 z 5

Velmi čtivá a napínavá kniha, jen těžko se odkládala. Doufala jsem v takový konec.

d.a.s.a
08.01.2019 5 z 5

Skvělý příběh, dost realistický, nemohla jsem se odtrhnout, což se mi dlouho nestalo, kniha mě úplně pohltila. Dobrý, svižný závěr.