Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Medunka22
15.12.2018 5 z 5

Moje první audiokniha a musím napsat, že skvělá. Už jen když jsem slyšela Jackovo oslovení "Grace"? tak mne mrazilo....Komu se kniha líbila, tak doporučuji další Nejúžasnější den (Kaira Rouda).

Zuzaa
12.12.2018 5 z 5

Docela dlouho jsem nedala knize 5*, dlouho jsem si nečetla do 3 ráno, protože jsem nemohla přestat a dlouho jsem necítila při čtení tak tísnivou atmosféru.

Chalupice
09.12.2018 4 z 5

Chladné, temné, šílené, zvracene..
člověk by mohl vlastně dosadit cokoliv a ono by to stále pasovalo.
Trosku mě vadily ty věcně časové přesuny, Co ale knize neodpustim je teď odfklanuty konec, to si tak silný příběh nezasloužil.

peaker
04.12.2018 5 z 5

S pohádkovým začátkem, napínavým dějem a dech beroucím koncem.

Lavender756
03.12.2018 4 z 5

Povedené,velice napínavé, udrží čtenáře v neustálém napětí a nutí číst dál dál

veronika6268
02.12.2018 5 z 5

První dvě tři kapitoly mi trvalo se dostat do děje, ale ten potom plynul. Kniha byla čtivá, přečetla jsem ji za jeden večer, protože jsem se nemohla dočkat, jak příběh skončí. Přesně to očekávám do skvělé knihy. :)

aida44
01.12.2018 1 z 5

zdá se mi neuvěřitelné, že by někdo jako Jack dokázal tak dlouho čekat nato, co chce, s jeho postavením a penězi mohl mít snadnější oběti, takže nic moc

Salen86
26.11.2018 5 z 5

Paráda, přečteno jedním dechem.

PetiJelinkova
24.11.2018 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Občas jsem z ní měla až husí kůži a určitě doporučuju ! Jen škoda toho useknutého konce.

Hvězdinka
23.11.2018 4 z 5

Ctive, zaver pekny.

Adien21
22.11.2018 5 z 5

Kniha je velmi čtivá a napínavá. Přečteno jedním dechem, možná i proto, že něco lehce podobného si teď prožívám. Závěr knihy mě potěšil. Doporučuji!

Čaverka
20.11.2018 3 z 5

Dle hodnocení knihy jsem asi čekala trochu více.. Místy trochu utažené za vlasy. Ale chtěla jsem vědět, jak to dopadne.

Marcel7
19.11.2018 4 z 5

Tato kniha je ukázkou že cesta je cíl. Výsledek je totiž velmi předvídatelný, ale nejde tu o výsledek, ale o tu již zmíněnou cestu. Kniha byla velmi dobře napsána a přeložena, takže děj krásně plynul a nakonec jsem tento thriller zhltla během chvíle.

Pedias
19.11.2018 4 z 5

Jak již bylo psáno přede mnou, tak kniha se četla sama. Byla jsem napnutá až do konce, jediné, co bych vytkla je ten strohý konec.. než kdesi cosi, tak bylo po všem.

komin347
16.11.2018 5 z 5

Knihu jsem nechtěla odložit, četla se sama. Plusem bylo, že se příběh odehrává ve více časových liniích.

P4vlin4
14.11.2018 5 z 5

Skvělá kniha, četla se sama. Napětí až do konce.

Lkova
13.11.2018 3 z 5

Námět byl skvělý, autorka píše čtivě, dobrý nápad s Přítomností a Minulostí... ale. Vždycky je tam ale. Takhle kniha měla ohromný potenciál.
Jenže já chtěla knížku, od které se nebudu moct odtrhnout, která mě bude držet v napětí a ani si nevšimnu, že jsem otočila stránku. A vzhledem k tomu, že tady jsme se každou chvíli vraceli do minulosti, chtěla jsem číst náznaky toho, jaký je Jack doopravdy. Malé přešlapy, které postupně gradují do velkého odhalení, že je magor. Ale ne. Tady je Jack prostě tak dokonalý, že musíte protáčet oči a pak BUM, nakonec už není. Teda asi. Jack ani sám neví, jak se vlastně chovat. Chvilku je v pohodě a pak přepne na úplného psychopata.
A Grace, to je kapitola sama o sobě. Ta holka je tak dutá. Té se nepovedlo absolutně nic. Celý rok se snažila utéct tomu tyranovi. Výsledek? Naučila se perfektně vařit. Za celý rok se jí nepodařilo vymyslet plán, tak musela na scénu přijít její sestra, která má sice svoje nedostatky, ale podá jí pomocnou ruku a Grace na to: "Co to je? K čemu to je? Co s tím mám dělat? Nechápu. Aha... To nejde. To se nedělá. To nemůžeš." Ale ještě že Millie věděla přesně, kdy Grace ujistit, že není na Jackově straně.
A ten konec? Opět Grace nezvládla a kdyby nebylo Ester, tak můžeme číst druhý díl Za zamčenými mřížemi.

cicon
13.11.2018 5 z 5

Knihy tohoto typu příliš nečtu, ale přiznávám, že mne docela chytla, jak svižným tempem, tak vystavěním příběhu. Zklamalo mne se sice pár vyloženě nepřesvědčivých momentů, které byly autorkou na konstrukci příběhu našroubovány trochu násilně, ale vzhledem k celkovému dojmu se dají lehce odpustit. Příjemné, vzhledem k obsahu "příjemné" počtení.

Adelajda_4
11.11.2018 5 z 5

Uf, tak to bylo něco. Thrillery nečtu moc často a teď už chápu proč. Pro mě to tedy bylo dost mrazivé čtení. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji za večer, příběh byl skvěle vykonstruované, prolínaly se tam dvě dějové linie: minulost a současnost. Na začátku knihy se v současnosti setkáváme s velice milým manželský párem, když ale postupně začneme rozplétat nitky minulosti, vidíme, ze vše není tak idylické, jak se na první pohled zdálo a že ten sympaticky manžel je psychopat, což ale před okolím úspěšně tají. Mrazilo mě však nejenom z knihy, ale i z myšlenky, kolik na první pohled idylických manželských párů na světě existuje.

Pavlina8716
11.11.2018

Knihu jsem přečetla během chvíle, nejde se odtrhnout! Určitě doporučuji! Patří mezi mé nejoblíbenější