Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Monhou
11.11.2018 5 z 5

Byla super, miluju tento druh knížek. Dlouho jsme se snažila přijít na to proč to Jack dělá, když jsem se to dozvěděla přišlo mi to "málo", ale moc mě to bavilo.

Bruklinka
11.11.2018 5 z 5

Páááni, to bylo hodně velké knižní překvapení!!! Téma slibuje hodně napínavou záležitost a to se do puntíku vyplní. Okouzlující příjemný manžel, nebo zvrácený psychopat? Nebo oboje? Přečteno za večer, odtrhnout se nešlo.

Illyria88
09.11.2018 5 z 5

Hustý. Knížku jsem přečetla za den a kousek. Nechodit do práce, tak jí přečtu za den. Nedokázala jsem ji odložit ani na chvíli.

Allla9
09.11.2018 5 z 5

Strach je ten nejlepší nástroj, jak někoho ovládat.
Napadlo by nás, že navenek okouzlující muž se může doma chovat úplně jinak?
Knížka stojí za přečtení a zamyšlení.

verca0794
06.11.2018 5 z 5

To bylo psycho!! Číst před spaním nedoporučuji! Knížku jsem musela odložit a říkala jsem si, že na tohle nemám žaludek a ani ji nedočtu. Nicméně jsem se k ní další den ovšem za světla vrátila, protože prostě potřebuji vědět jak to dopadne. Na jeden zátah jsem to dočetla.
Kniha byla svižná, napínavá, čtivá, ale doporučuji číst za světla :-D. Námět byl skvělý, teď si budu dávat pozor na každý dokonalý pár, co potkám.

ivzu77
04.11.2018 4 z 5

Čtivé, napínavé, tajemné, bolestné a buďte si jisti, že z rukou neodložitelné čtení

elenk
04.11.2018 5 z 5

Jedna z knih na kterou nezapomenu.Pecka,necekala jsem, ze budu mít knihu během dne přečtenou...bylo to čtivè a napínavé..a reálné...autorka tuto knihu věnuje dcerám a teď už chapu proč...

amanda99
04.11.2018

bohužel nedočteno

Amitiel76
31.10.2018 4 z 5

Tuhle knihu jsem měla doma docela dlouhý čas. Nějak jsem se k ní nemohla odhodlat. Téma domácího násilí není totiž zrovna romantická četba. Ale nakonec jsem se k jejímu přečtení přeci jen přemluvila....
Z toho, co na mě čekalo uvnitř knihy, mi běhal mráz po zádech. Autorka to líčí tak přesvědčivě, že jsem si knihu musela dávkovat jen po chvilkách, během dne. Číst tohle před spaním, tak mám dozajista noční můry.
Jack - doslova zrůda s andělskou tváří. Psychopat a sadista nejhrubšího zrna. Ale tuhle svoji temnou stránku dokonale skrývá. Pro celý svět a lidi ve svém okolí, je to úspěšný právník, a obhájce týraných žen. Milující a pozorný manžel. Muž s okouzlujícím šarmem .
Grace - ač inteligentní , vzdělaná a nezávislá žena, tak doslova uvízne v pavučině jeho lží a intrik. A než se naděje, stává se jen ubohou loutkou a hlavním aktérem v jeho šíleném a mistrně promyšleném plánu. Stává se obětí v jeho psychopatické hře. Zažívá každodenní hrůzu, izolaci a týrání. Ale navenek musí hrát svoji roli.... Pro celý svět je šťastnou a milovanou manželkou. Ve všech směrech téměř dokonalou....
Tohle bylo takové "psycho", že bylo místy až zatěžko pokračovat ve čtení.
Některé komentáře podotýkají, že to bylo až nereálné. Přitažené za vlasy....
Ale kdo ví? Kolik takových Grace, žije vedle nás, aniž bychom tušili....
Pro mě to nebylo příjemné čtení. Ale jinak je kniha perfektní, dokonale napsaná, a strašná svým obsahem.
A ten konec? Grace - gratuluji !!!

mulder
31.10.2018 5 z 5

Je to čtení spíše pro ženy, ale jako chlap jsem byl spokojený, když jsem se na začátku přinutil věřit, že by to bylo možné. Opravdu jsem neustále přemýšlel, jak bych se v daných situacích zachoval, z čekož vyplývá, že mě kniha zaujala. Pozor na ideální páry:-)

Janča86
31.10.2018 4 z 5

Do knížky se mi moc nechtělo ale pak jsem se začetla a nemohla přestat. Pro mě je to luxusní triler

konicekbily
27.10.2018 5 z 5

Klasický thriller s námětem: vzorný manžel a hodná manželka - pár navenek se jevící jako ideální a postupné odhalování jiného zastřeného stavu skutečnosti nás přivede ke konečnému řešení. Poutavá kniha a rychle se čte! Spíše pro ženy.

klarence
26.10.2018 4 z 5

druhá kniha od této autorky a opět jsem se nemohla odtrhnout,
na mě trošku ukvapený závěr, ale dobře se četla

ladyka
25.10.2018 5 z 5

Tak tohle se mi vážně moc líbilo! Hrdince jsem držela palce, takový psycho manžel mě pěkně děsil. Napětí a ten teror, dobře skrytý vnějšímu světu, na mě doslova dýchal pomalu z každé stránky. Uspěchaný a pro někoho ne zcela doladěný konec mi nevadil (ač něco na těchto námitkách ostatních čtenářů je), protože celkový dojem z knihy je za mě na jedničku a tuto závěrečnou neperfektnost autorce odpouštím.

Kája95
24.10.2018 4 z 5

Kniha přečtená za jeden den, dávám 5 hvězdiček, protože se velice dobře četla a byla napínavá, ale je to ten typ knížky ke které se nikdy nevrátíte. Ač je zajímavá, závěr znáte a znovu ji číst .... Nač. Nic nového nejspíš neobjevite

terijans
24.10.2018 5 z 5

Kniha mě nadchla, přestože nejsem fanouškem thrillerů, jen konec byl příliš strohý, přečteno za den.

Didi15
24.10.2018 5 z 5

Takže jsem netušila,co mám očekávat. Ale kniha mě velmi mile překvapila. Velice čtivé , pro mě uvěřitelné . A opět se potvrzuje to, že čím více byste do člověka neřekli různé věci , tím víc je to většinou pravda. Rozhodně si přečtu i další knihu.

hanča34
23.10.2018 4 z 5

Ďábelské, od druhé poloviny už jsem se nemohla odtrhnout. Konec jsem tušila a přála jsem si ho. Kdo má rád napětí, doporučuji.

Lusicat
22.10.2018 5 z 5

Tato knížka je velice zvláštní, na jednu stranu jsem se od ní nemohla odtrhnout, protože mě do sebe vtáhla, na druhou stranu jsem se těšila až bude konce. Knížku jsem přečetla jedním dechem za pár hodin. Ten konec mohl být trošku víc rozepsaný, když už autorka popisovala to dlouhé psychické mučení, mohla nám závěr taky detailněji prodloužit. Přečetla jsem od autorky obě knížky a asi nedokážu říct, která je lepší. Obě mají něco do sebe. Určitě se těším, až vydá další knížku.

simona5843
20.10.2018 5 z 5

Top kniha tohto roku.Toto bol jedným slovom psycho. Autorka píše pútavo a kniha sa ťažko odkladá ale príbeh nedokážete prečítať naraz.Bude vami lomcovať hádam milión emócii,celý čas čo som čítala knihu som krútila hlavou a premýšľala či je tohto niekto naozaj schopný,či sme mi ľudia naozaj takí že sa dáme totálne zmagoriť. Bohužiaľ dáme.