Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Milča66
30.09.2018 5 z 5

Velmi ctiva kniha. Nedá se odložit.

Dashmo
29.09.2018 5 z 5

Stravila som pri knihe polku dna v pyzame a musela som ju precitat!takuto tematiku som este nemala v rukach a priznam sa bolo to velmi tazke ak si k tomu este predstavim, ze toto sa ozaj moze diat?!drzala som Grace palce aby to vyhrala a v Esther som verila hned od zaciatku

Dela111
28.09.2018 4 z 5

Atraktivní a bohatý muž + elegantní a oddaná žena = dokonalý pár. Nebo ne? Vzhledem k tomu, že se jedná o psychothriller, tak za zavřenými dveřmi asi moc romantiky nebude...

Autorka dobře vykreslila psychologii postav. Příběh je napínavý a vtáhne do děje hned od 1. kapitoly. Kniha je děsivá a bohužel taky reálná. Má jasné poselství. Já bych vyzdvihla smutnou slepotu okolí.
S koncem si mohla autorka trochu víc pohrát. Celkově je kniha i přes jednoduchý literární styl neskutečně čtivá, přímo chytlavá.
4,5*

Andynka
27.09.2018 3 z 5

Rychle přečtený příběh, který mě jen na chviličku překvapil. Každopádně vše je hodně předvídatelné, takže ke konci se dopídíte sami.

_Šárka_
27.09.2018 5 z 5

Z očekávání, že to bude "stejný jako podobný knihy" jsem byla dóst překvapená. Kniha byla napínavá, mělo to spád, přečteno za dva dny. Konec mě ani tak moc nepřekvapil, ale celkový děj a prostředí bylo vykresleno dokonale. Až mě skoro mrzí, že mi knížka ležela v knihovně tak dlouho. Zakoupím i druhou autorčinu knihu a doufám, že mě opět potěší.

tak.normal
26.09.2018 2 z 5

Rozečteno a s hrdinkou ne a ne mít sebemenší soucit, jakoukoliv sympatii. Už od začátku mi zní v hlavě otázka, proč muži bijí ženy. Odpověď, protože se to osvědčilo. Takže tady nejsme u bití, ale psychického týrání, ale prostě si o to říká.

Lejdus
25.09.2018 4 z 5

Ačkoliv se linie příběhu dala hned zezačátku předvídat kvůli prolínání přítomnosti a minulosti, velmi se mi líbilo detailní zpracování trýznění manželky. Kniha mne strhla spíše až v polovině, kdy jsem musela zhltnou konec, abych teda zjistila, jestli bude či ne happy end.

tyna_01
24.09.2018 5 z 5

Kniha, kterou opravdu nechcete během čtení odkládat a minimalizujete své každodenní povinnosti, aby jste věděli, jak to dopadne :)

bara9550
20.09.2018 5 z 5

Páni!

Za mě prostě WOW!
Hned jak začnete číst, ucítíte umělou atmosféru, která není jen tak sama sebou.
Kamarádky, které jsou fanatičky - zamilované do Jacka - manžela za "všechny prachy", Vám začnou lézt krkem hned u prvního odstavce.

Během některých scén jsem měla opravdu sevřený žaludek a moje fantazie mi kreslila v hlavě naprosto příšerné odkazy, které by mě v životě nenapadly.

Jak to tedy dopadne ? Dobro nad Zlem? Zlo nad slabostí ?
Co mohu prozradit, že konec mě příjemně překvapil a poslední stránka mi vykouzlila úsměv na rtech - že jsem to přeci jen v průběhu knihy věděla.

Za mě 5/5 !

misowi84
19.09.2018 3 z 5

Kniha se četla celkem svižně, nezanechala ve mě ovšem nic,
na co bych si za měsíc vzpomněl..

petra5588
19.09.2018 5 z 5

Vím, že se někdy do příběhů vžívám trochu moc, ale tohle je napsané tak realisticky, až se mi chvílemi při čtení dělalo fyzicky zle. Zrovna jsem dočetla a úplně se mi klepou ruce. Pro slabší povahy rozhodně nedoporučuji, jinak pecka.

Mabie
19.09.2018 5 z 5

Tak to bylo děsivé! Nemohla jsem se odtrhnout a ačkoli jsem docela pacifista, přála jsem hlavní hrdince, aby toho hajzla zabila.
Kniha má opravdu spád, nedokázala jsem ji odložit a i po dočtení ve mě doznívá popisovaná hrůza. Popisy jsou velice realistické, mrazí z toho, jak může důvěřivé okolí přehlédnout signály o domácím teroru.
Doporučuji, ale určitě ne jako oddechovou literaturu pro labilnější jedince.

P.S.
...a taky nemám ráda Džordže Kúnyho ;-)

Mandlevest
16.09.2018 4 z 5

Zvědavost byla veliká a tím rostla i očekávání a to není nikdy dobře. Určitě to není špatná kniha, možná jsem už četla v poslední době hodně knih s podobným tématem, které mě vzaly více za srdce,prostě nevím, ale hodně situací na mě působilo nevěrohodně až naivně a tím se emoce nedostavila. Škoda.

Martina023
16.09.2018 5 z 5

Napínavá kniha,asi nejde moc přemýšlet zda je to vše reálné či nikoliv, ale knihu nepustíte z ruky.

Adell-ka
14.09.2018 3 z 5

Kniha se četla jedním dechem, ale celé to bylo takové vyumělkované, nepřirozené a zápletka nemá moc hlubokou myšlenku.. Čekala jsem trochu víc, jinak ke krácení dlouhé chvíle fajn.

MíšaS.
14.09.2018 1 z 5

Jediné pozitivní je, že se to četlo celkem rychle. Zápletka příšerná, hlavní hrdinka hloupá nána, co sedne na lep prvnímu chlapovi, rok a půl není schopná nic vyřešit a pak najednou během pár týdnů vymyslí a uskuteční dokonalý plán, který vlastně ještě musí pomalu vymyslet její sestra stižená Downovým syndromem, co to jako je... .
Narovinu, kdyby je obě dvě zavřel do sklepa a nechal pojít hlady, bylo by mi to úplně jedno.

Linda007
07.09.2018 4 z 5

Popsala bych to spíše jako psychologické drama. Knoha je velmi čtivá. Popravdě jsem čekala, že na konci bude nějaký WOW zvrat. To se bohužel nekonalo. Spousta situací mi přišlo nereálných a nelogických. Na konci to jde nějak moc snado...

rode
07.09.2018 4 z 5

Jsem tak trochu na vážkách, knize jsem sice udělila čtyři hvězdničky, ale příběh jako takový byl pro mě tak nějak jednoduchý. Přesněji ta hlavní gradace, nechci prozrazovat nic z děje, takže se k tomu nebudu blíže vyjadřovat.
Každopádně to bylo čtivé, s označením BESTSELLER spíše nesouhlasím, ale tak už jsem si zvykla, že se slovy BESTSELLER označují i nákupní seznamy.

DommiP
05.09.2018 5 z 5

Jedna z nejnapínavějších knih co jsem kdy četla! Naprosto úžasný příběh! zaručeně jsem ji nečetla naposledy!

IvusP
04.09.2018 4 z 5

Po dlouhé době se mi dostal do ruky velmi kvalitní, napínavý a originální thriller. Kniha vás nutí číst, nepustíte ji z ruky dokud není dotčeno. Hodně sympatické je, že hned od začátku se nesetkáme s žádnou zbytečnou omáčkou nebo nudnějšími pasážemi, které by knihu zbytečně natahovaly. Určitě doporučuji. Za mě o 1* méně kvůli závěru.