Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

svat388
14.08.2018 4 z 5

Velmi čtivé, trochu až k neuvěření. Doporučuji.

Petrasim
13.08.2018 5 z 5

Tak to byla super kniha. Četla se jedním dechem a mrazivé je, že by se tento příběh mohl klidně stát realitou.

Ozinka
13.08.2018 2 z 5

Nelíbilo. Zápletky, sloh, vykreslení postav. Myslela jsem, že knihu ani nedočtu. Příliš mnoho nepravděpodobností. Grace měla určitě víc možností jak upozornit na to, že se něco nepřístojného u nich děje a spisovatelka ji nenechala ani jednu možnost něco zkusit. A na konci vše vyřeší bez chybičky. Ten závěr mi prostě k její povaze nesedí.

sissque
11.08.2018 5 z 5

U této knihy jsem opravdu měla pocit, a znova se utvrdila v tom, že psychické týrání je stejně hrozné, jako to fyzické.

Docela mě děsí představa, že opravdu někde existují psychopati, kteří mají až takový vliv na své ženy, aniž by si toho všímalo okolí a ony samy před tím nebyly schopny utéct.

Aknel26
10.08.2018 3 z 5

Je to napínavá knížka, kterou není snadné odložit, ale to je tak nějak všecko. Jackovy choutky mi přišly spíš nechutné a zvrácené než děsivé a jeho chování již před cestou do Thajska bylo natolik podezřelé, že jen úplná naivka by s ním přesto odletěla. Není pravděpodobné, že by měl všecko tak skvěle obšancované. A ten konec mi připadal kapku zbrklý. Postavy se mi zdály ploché, co do děje šlo vlastně "jen" o boj dobra a zla, žádné další linky, a i po stránce jazykové či stylové hodnotím jako poněkud jednodušší.
Mimochodem, znáte film Noci s nepřítelem s Julií Roberts? Při čtení této knihy jsem si na něj několikrát vzpomněla.

kap66
10.08.2018 4 z 5

Jestli ona autorka neuhodila na nějakou strunu v mém mozku, o které jsem neměla tušení - vedla mě na vařené nudli; podle komentářů vidím, že se jí to povedlo i u mnoha jiných, žen především. Dva dny mi zatemňovala hlavu, opravdu. Psychothriller, jak si ho představuji - téměř bez krve, "jenom" pocit děsu a úzkosti. Zřejmě v sobě máme ukrytý strach z absolutní nadvlády jiného člověka nad naším životem, na který zahrála autorka podle mě bravurně.

petunkav
07.08.2018 3 z 5

Z knihy jsem hodně rozladěná.
Netvrdím, že by byla vyloženě špatně napsaná, ale ten děj.... Čekala jsem, že to bude takové drsnější, ale tohle mi úplně zkazilo náladu a radost ze čtení. Nevím, možná tomu chyběla nějaká vyváženost s něčím alespoň trochu pozitivním, možná jsem prostě zrovna neměla na tento typ knihy zrovna náladu, možná....
Určitě bych se k ní už v budoucnu nevracela.

EDAADA11
07.08.2018 5 z 5

Kniha za Zavřenými dveřmi ja naprosto úžasná, velmi čtivá, napínavá až do poslední stránky!

Mumik166
06.08.2018 3 z 5

Velice napínavá knížka, čtivá. Doporučuji.

weluse
05.08.2018 5 z 5

Od knížky jsem se nemohla odtrhnout. Přečteno jedním dechem! Doporučuji.

MartulkaS
04.08.2018 5 z 5

Doporučuji! Velmi čtivá kniha, zajímavý příběh, od kterého se nemůžete odtrhnout. Klidně by mohla být kniha delší.

helcab
04.08.2018 5 z 5

Opravdu drsný příběh - byla jsem velmi překvapená až zaskočena. Nečetlo se mi lehce, ale dobrý konec vše zachránil. Doporučuji i když to asi není letní čtení.

Countee
03.08.2018 5 z 5

Tyjo, za den přečteno. Takového psychopata si jen tak nevymyslíte. Ale dostal, co si zasloužil. Některé pasáže jsou teda dost nechutné, ale bez nich by to nešlo. ;) V knize se střídá minulost s přítomností - tudíž vás to pořád nutí číst další a další kapitoly. :) Grace mi bylo neskutečně líto, Ester mi byla sympatická už od prvních stránek a Millie není radno podceňovat. Rozhodně přečíst, pokud vás ten žánr baví. :)

Hania932
03.08.2018 5 z 5

Od týhle knížky nečekejte žádnou romantiku, protože tohle je velmi drsný a strhující příběh. Je to hodně reálný příběh až z toho jde mrázu po zádech. Na první pohled zamilovaný pár, šťastní novomanželé, ale ve skutečnosti je to jen manžel psychopat a manželka vězeňkyně. Naprosto úžasný a napínavý příběh od kterého se nelze odtrhnout. Autor píše čtivě takže se kniha četla rychle. Některé pasáže byli hodně drsné až se mi to nechtělo číst :D Ale byla jsem zvědavá jak to dopadne takže jsem četla stejnak dál. Musím říct že jak autorka popisovala Jacka a jak on sám vystupoval se mi strašně zprotivil. Celkově mi nesedl už jen z toho jak arogantně se choval, jak o sobě mluvil atd. Ze všeho nejvíc byla nejhorší ta jeho "záliba".
Mě se kniha strašně líbila a všem doporučuji!

katallinka
03.08.2018 5 z 5

Naprosto strhující kniha. V určitých pasážích jsem nemohla uvěřit tomu, co čtu a knihu jsem přečetla v podstatě na jeden zátah. Z tohoto žánru a autorky jsem naprosto nadšena, něco tak poutavého jsem už dlouho nečetla. Všem moc doporučuji !!

MishelElle
02.08.2018 5 z 5

Jsem teprve v půlce knihy a jak tu všichni píšou nejde přestat číst a doufat. Nikdy jsem nečetla nic ohavnějšího a zvrácenějšího. Celý příběh je ještě děsivější, když si představím, že se tohle někde někomu opravdu může dít. ... Nikdy nepochopím, jak může někdo vymyslet a napsat takovýhle příběh (buď je také zvrácený nebo je oběť - jiné vysvětlení pro to nemám).

LeHor

Super čtení. Doporučuji

Melaanie
02.08.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem poslouchala jako audioknihu a nelituji toho. Bylo to dost napínavé a vtáhne vás to do děje. Mohu doporučit jako oddechové čtení.

Jankulik
01.08.2018 5 z 5

Super :-)
Nemohla jsem se odtrhnout od čtení...

Vesmich
30.07.2018 3 z 5

Mírný nástup, po kterém mohlo následovat skoro cokoliv, co by se tak za zavřenými dveřmi mohlo dít. Že to nebude nic báječného, se dá čekat, ale CO přesně..k tomu je třeba se pročíst. Což je občas trochu složité. Děj se místy táhne dost na to, že je celkem jasné, kdo je kdo, co od koho čekat a kdo se buď sebere, anebo padne. Nápad, kam ten příběh vlastně dovést, je zajímavý a závěr má očekáváný spád. Nicméně je to příběh na večery v hotelu na pracovní cestě nebo na léto nebo jako poslech do auta.