Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4305 4305

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

nemer
29.07.2018 4 z 5

Pro mne celkem predikovatelné drama, ale oceňuji zařazení postavy Millie, díky níž se příběh odlišuje od desítek podobných, které zaplavily knižní trh. Chování hlavní postavy mi často připadalo víc než hloupé, příběh místy silně nevěrohodný, ale jako celek kniha funguje dobře. Vracet se k ní sice nebudu, ale jako jednorázovou, čtivou psychodramatickou oddechovku mohu doporučit.

petruuuna
29.07.2018 5 z 5

Moc napínavý příběh, doporučuji :) do mé odpočinkové a klidné dovolené vnesl napětí :D

Sofós
29.07.2018 5 z 5

Uf, tak to tedy bylo něco! Ješte teď mi běhá mráz po zádech. Děsivý příběh s psychopatem tvářícím se na veřejnosti jako vzorný manžel na jedné straně a jeho manželkou jako obětí na té druhé. Je to knížka, kterou je těžké odložit, ale svým způsobem i číst. Takže pokud máte chuť trochu se pobát, pusťte se do ní. Vřele doporučuji.

andrea4078
28.07.2018 5 z 5

Vřele doporučuji, přečteno během jednoho dne.

LenkaSolo
27.07.2018 3 z 5

Kniha je velmi dobře napsaná a čtivá, ovšem pro slabší povahy nedoporučuji...

katka-ř
27.07.2018 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Už po prvních přečtených stránkách si uděláte názor na postavy a odhadujete, že na nich není něco v pořádku. I přes má očekávání, co se v knize bude asi dít, mě příběh Jacka opravdu překvapil. Jako každá čtenářka jsem ho od první chvíle nemohla vystát.
Konec jste mohli odhadnout, ale já jsem se musela přesvědčit, že to dopadne, tak jak jsem očekávala.
Velmi zajímavý styl psaní, moc se mi líbí vyprávění v ich-formě a myslím si, že autorka perfektně popsala osobnost a povahu všech postav, kterým jsme se postupně dostávali pod kůži.

petra4080
27.07.2018 4 z 5

Nečekala jsem, že to bude taková pecka. Jedná se o jednu z nejlepších knih které jsem v poslední době četla.

momo01
25.07.2018 1 z 5

Při poslechu audioverze jsem se cítila psychicky týraná víc než hlavní postava románu. V půlce jsem si ale řekla, že tohle doposlouchám už jen proto, abych zjistila, jestli z této blbiny autor aspoň něco vykřeše. Nevykřesal. Jako celek je to nelogické, napsané mechanicky a předvídatelně.
Jako bonus audiopodoby jsem měla dechová cvičení, která jsem si opakovala, když se S. Peková snažila mluvit jako mentálně postižená Millie, nebo mluvila o „Tájsku“.
Tohle číst, tak se pak přihlásím na veřejně prospěšné práce, abych vykompenzovala promrhaný čas. Fakt.

Storm5007
25.07.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Velmi čtivá. U příběhů s psychopaty je většinou jasné, že na konci zemřou. Ač jsem to očekávala vůbec mi to nevadilo a chtěla jsem se rychle dostat na konec knihy, abych se dozvěděla jak to autorka pojala. To, že si Jack vybudoval takovou pověst perfektního muže, který má perfektní manželství, práci a tedy celý život se mu vlastně stalo osudným. Hlavní hrdinka využila ve svůj prospěch to, že ji nikdo nebude podezřívat právě z toho důvodu, že byli pro své okolí tak milující a oddaný pár. Trochu nesedí na konci její výpověď, když si povídá s Ester, že obrazy byly dány do červené místnosti až po tom co jí tuto místnost Jack ukázal a ona o nich tedy neví. Byla tam, ale zavřená a hledala nějaký vypínač za obrazy, který by jí otevřel dveře. Takže na obrazech budou její otisky prstů, ale jinak výborný nápad a dobře zpracováno. Knihu určitě doporučuji a hned sahám po druhé knize této autorky "V pasti lží", kterou mám již ve své knihovně. :oD

Liss93
25.07.2018 4 z 5

Při čtení takových příběhů je člověk rád, že je single :D Ačkoli je tam několik věcí, které mi tam úplně neseděly a děj končí dřív než by musel, tak se mi kniha líbila a z "perfektního" manžela mě bude mrazit ještě dlouho.

MirkaProk
24.07.2018 5 z 5

úžasná kniha od které jsem se nemohla odtrhnout a přečteno za dvě odpoledne. Mám ráda takovéto knihy

Knihontýnka
22.07.2018 3 z 5

Několik dost zásadních dějových lapsů, ale jinak slušné čtení, co má spád. Grace, Millie i Ester jsem si oblíbila.

Janaves
21.07.2018 5 z 5

Čtivé, napínavé. Moc se mi kniha líbila a doporučuji!

LucyBooks
21.07.2018 5 z 5

Na knížku jsem se strašně těšila. Chvílemi nevím co si o ní myslet. Asi měla malé chybičky, ale jinak zpracování bylo dobré a konec byl naprosto super (vyhovující ve prospěch všech).
Určitě to nebyla moje poslední knížka od této autorky :-).

Ronny97
20.07.2018 5 z 5

Super knížka, věděla jsem, že je Millie chytrá, ale ten její skvělý nápad, mě opravdu překvapil.... Grace musela mít hroší kůži, když to všechno vydržela.

niki7763
19.07.2018 4 z 5

Musím dát 4 hvězdy, a to jenom z toho důvodu, že autorka tak naprosto famózně popisovala a uváděla přímou řeč Jacka, jeho myšlení, styl vystupování atd., až se mi ten chlap tak neskutečně zprotivil, že jsem opravdu měla co dělat abych tu knihu kvůli jeho osobě dočetla. Měla jsem vztek na takového bezpáteřního magora! Ale jako samotnému dílu i autorce dávám 5 hvězd :) ... Kniha je opravdu hodně, hodně dobrá. I přesto, že od první stránky naprosto tušíte, oč půjde, nevyrovná se to ději samotnému, který mě překvapoval neustále. Ale toho chlapa bych nejradši zabila už v půlce knihy! :) Naprosté zvěrstvo ... Fuj fuj

Nikola995
18.07.2018 5 z 5

Pro mně Naprostá bomba,od které jsem nemohla odtrhnout oči a přestat číst. Naprosto strhující příběh jedné bezradné ženy,která i přes všechen ten strach ,ponížení a bolest sebrala veškerou odvahu a nesmířila se s myšlenkou,že jackovy plány nemají slabinu a podaří se jí je zmařit!!! Hlavní postavě jsem fandila a nesmířila jsem se ani já s myšlenkou,že by tato kniha neměla dobrý konec!!! Všichni ,kdo milují thrillery, honem přečíst! Příběh vás vtáhne a ještě dlouho po přečtení se jen tak nepustí...

petra.hlavacov
17.07.2018 4 z 5

Čtivá kniha, ale na rozdíl od “V pasti lží” je trochu předvídatelný příběh.

Anet2106
16.07.2018 3 z 5

Hrozne ctiva knizka, kterou jsem za den prelouskala. Obcas az mrazive, zajimava kniha a ctiva.

Šebestová3
13.07.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem, za jedno odpoledne... Takového psychouše jako Jack Angel, aby člověk pohledal....prvních 20 stran ho milujete....dalších 150 ho nenávidíte, pak asi 10 stran přemýšlíte jak to ta ženská teda provedla....a až to zjistíte, tak vás ještě dojme ženská soudržnost.
A nejvíc mě v celé té napjaté atmosféře dostal dialog:
"Jacku, dones mi whiskey!"
"Netušil jsem, že piješ whiskey."-
" A já jsem netušila, že jsi psychopat!" :-D :-D :-D