Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4306 4306

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

slecnapeta
23.02.2018 5 z 5

Tuhle knihu člověk prostě přečte jedním dechem, mně to trvalo 2 dny (pracovní), děj je opravdu strhující. Neskutečně jsem se vžila do hlavní hrdinky a veškeré křivdy prožívala s ní. Bylo pro mě až neuvěřitelné, o kolik kroků dopředu měl Jack vždy vše naplánované a o to víc jsem se nemohla dočkat až se dozvím, jestli "zvítězí dobro nad zlem" nebo naopak.

danae1515
22.02.2018 4 z 5

Taky jsem přečetla přes noc. Opět smekám před spisovatelskou fantazií, věřím, že až sem!!! to v reálu nemůže zajít, opravdu mazec.... Oproti čtenářkám já jsem očekávala jiný konec.... Hvězda dolů za vlažný rozjezd a ze začátku mně rušil takový strojený překlad, buď se to pak zlepšilo, nebo až jsem byla vtažena od pekelně dobrého děje, jsem to nejspíš nevnímala. Jedna z lepších knížek, co jsem kdy četla.

kaca.ka
22.02.2018 3 z 5

Něco tak čtivého a ujetého jsem už dlouho nečetla. Ujeté to bylo na můj vkus trochu nad míru, ale za to, jak příběh krásně ubíhal a byl sestavený, se mi to krásně kompenzuje. Jednu hvězdu strhávám jen za převídatelnost některých postav resp. jejich rolí v příběhu.

martina2704
20.02.2018 5 z 5

Moc příjemné překvapení. Sice se asi dalo čekat, jak celý příběh skončí, ale i tak jsem si knížku užila a zhltla ji během pár cest vlakem. Bylo to napínavé, čtivé, uvěřitelné a realistické, zkrátka jsem se nemohla odtrhnout :). Těším se na další knihy autorky.

b.safarik
20.02.2018 5 z 5

Základní dějová linka je vlastně docela předvídatelná. Od první kapitoly tak nějak tušíme, že Jack nebude úplně takový gentleman za kterého ho považují jeho kamarádi. Ale to jak si autorka hraje s prolínáním časů a odkrýváním děje až po samotný závěr, který eskaluje každou další stránkou je tak geniální, že se ta knížka četla úplně sama. Fakt dost dobrý!

barbora0275
19.02.2018 4 z 5

precetla jsem za jeden vecer, nemohla jsem se dockat, az tyran dostane za vyucenou - a v tomtokniha nezklamala. Skoda, ze skoncila tak brzy, ocenila bych epilog.

Zelza
17.02.2018 5 z 5

Kniha se mi moc libila,mela spád, ale nektere veci byly az tezko uveritelne.
Urcite doporucuji a rada si prectu.dalsi.knihy od teto autorky.

stupidiack
16.02.2018 3 z 5

Dobré, ale příliš prvoplánové ..

iveetka
16.02.2018 4 z 5

Úžasná kniha!! Moc se mi líbilo, že autorka z knihy neudělala "krvák", ale napsala to opravdu napínavě, tak jak psychothriller má podle mě vypadat. Ke knížce se určitě v budoucnu ráda vrátím a nenechám si ujít i autorčiny další knihy. Za mě opravdu povedené a doporučuji.

Christl
13.02.2018

Skvělá kniha,dej který vás pohltí a nepustí,dokud neotočíte poslední stránku. Tak perfektně napsanou knihu jsem dlouho nečetla. Řeknete si,že to prostě bude klasika.On: bohatý,ona:žena v domácnosti,že se mu musí oddávat a být dokonalá,ale vše je jinak. A to mě zaujalo,to že vás to překvapí,že to co je fakt,je nečekané.

karbulka
13.02.2018 5 z 5

Výborná knížka, zajímavé prolínání časů, psycho jak má být...četlo se to samo.

SambaRumba
11.02.2018 3 z 5

Přečteno za jeden den.

HankaJ
11.02.2018 4 z 5

zvláštní kniha, když jsem ji začala číst, nebylo mi moc dobře a nechtěla jsem se k ní moc vracet, protože jsem tušila, že to nebude příjemné, ale při čtení jsem se nemohla odtrhnout

daniska
10.02.2018 5 z 5

Kniha mě dostala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Opravdu Vás vtáhne do děje. Doporučuji všem.

sebemi
10.02.2018 4 z 5

U čtení mě provázely strašné emoce a místy mi bylo až zle. Takovou psychárnu budu dlouho trávit, nedoporučuji slabým žaludkům!!!

Psychopatova chytrost a vynalézavost v této knize nezná mezí, totálně mě dostával i s hlavní hrdinkou, kterou obdivuji, že se z toho nezbláznila, se mnou by to seklo hned první týden. Příběh postupem času graduje, situace se zhoršovaly, moje naděje upadala a jediné světlo je Millie, díky bohu za ni, jinak bych nedočetla. Závěr přišel z ničeho nic a já byla docela v šoku, nemohla jsem tomu věřit.

Doufám a modlím se, aby toto nebylo nikdy reálné a možné. Kniha na mě opravdu zapůsobila! Nenávidím George Clooneyho!!!!

knihovnička007
10.02.2018 4 z 5

Skvělá kniha! Ač obvykle tento žánr nečtu, toto přečteno za jeden den! Čtivá, velmi dobře se četla.
V jednu chvíli jsem měla strašnou chuť mrsknout s knihou hodně daleko (nemůžu napsat nic bližšího, protože bych ostatní připravila o moment překvapení). Na jednu stranu hodně šílené čtení-co všechno je možné a co člověk nevidí-na druhou stranu autorka to napsala tak skvěle, že jsem nemohla přestat číst.

kkristynaa
10.02.2018 5 z 5

Skvělá kniha, zhltla jsem ji za 2 dny, čte se hrozně jednoduše a člověk prostě musí co nejdřív vědět, jak to dopadne :) Bylo pro mě nereálné představit si takového člověka, jako je Jack Angel a během čtení knihy jsem byla tolikrát šokována a zírala na to s otevřenou pusou .. Je to skvělé téma, které by se mělo objevovat častěji. Moc doporučuju

Varování: pro lidi, kteří jsou milovníky zvířat, zejména psů, bude kniha i přespříliš krutá - zadržovala jsem slzy

Vlčice7
08.02.2018 5 z 5

Skvělá kniha, velmi čtivá, takže za dva dny přečteno ani člověk nestihne mrknout :)

Mahulenka86
07.02.2018 4 z 5

Až to,že ráno brzy vstávám mě donutilo v jednu hodinu po půlnoci knížku odložit -'za dva večery prečteno. Ač to není můj žánr a asi ani nebude, tak se mi to líbilo....při čtení jsem občas zvedla oči a rozhlédla se po pokoji abych se ujistila kde jsem a že se mi nic podobného neděje :).

pavpaz
07.02.2018 5 z 5

Tuto knihu jsem doslova přečetla jedním dechem. Skvěle napsáno.