Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4306 4306

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

jarka2222
22.01.2018 5 z 5

Netradiční sonda do života jednoho manželství. Včera jsem vzala knížku do ruky a včera jsem jí přečetla. Co k tomu víc dodat:-))))))))). Je pravdou, že jsem si chvilkami říkala, proč tohle dělá, proč tohle říká..... Ale na druhou stranu, nejsem psychiatr, neposoudím, jestli je to pro psychopata normální nebo už za hranou. Pro mne napínavé. Výborný thriller.

Prim
22.01.2018 2 z 5

Tak jak už tu napsali mnozí přede mnou,chvílemi byl příběh "přitažený za vlasy". Několikrát během čtení jsem chtěla knihu odložit a nečíst dál.
Překvapivě závěr knihy se mi líbil nejvíc.
Za zajímavé téma dávám hvězdičku.

krejcovka76
21.01.2018 5 z 5

Knížku jsem objevila náhodou. A přečetla během jediného dne, abych zjistila jakým způsobem se s tím parchantem vypořádá. Příběh byl vymyšlený excelentně, samozřejmě jsem fandila hlavní hrdince a říkala si, že to přece není možné, aby nikdo nepojal podezření, že se nic neděje. Famózní popis situací, kdy tyran je vždy o krok před svojí obětí. Pak moment, kdy se kyvadlo vah pomalu otáčí na stranu týrané ženy a ona s lehkostí pozoruje, že hra kočky a myši se mění v její prospěch. Taková větší šachová partie :-)

BBaarča
20.01.2018 4 z 5

Čtivé a napínavé od začátku až dokonce. Přečteno jedním dechem, ale... určité situace a jednání hlavní hrdinky mi přišly hloupé a nereálné. I když vezmu v potaz nalomenou psychiku Grace, byla místa, kdy mohla dění ovlivnit a naopak. Z počátku jsem měla tendence srovnávat tuto knížku s "Pokojem" od E. Donoghue (pro mě nejlépe propracovaným psychologickým románem), což i zpočátku ubíralo na hodnocení. Pravda je, že pár otázek zůstalo nedořešených. Původně jsem tedy chtěla hodnotit třemi hvězdami, mráz po zadech mi neběhal, bylo toto dosti naivní, ale za čtivost a posledních pět stran jsem jednu přihodila. Podle mého konec nezůstal otevřený. Rozhodně to nebyla ztráta času a celkově hodnotím spíš pozitivně.

AnetaHr
19.01.2018 5 z 5

Úžasná kniha, uzasne napsána, nenasel se tam ani řádek, který by mě náhodou nudil...když si vzpomenu, kolika knihám jsem dala pět celych hvězdiček, tak tato by jich měla mít deset!

alnahu
18.01.2018 5 z 5

Naprosto dokonalý psychothriller napínavý od začátku ,až do konce.Příběh Grace ,která hledala pravou lásku a našla ji v Jackovi Angelovi -elgánovi se šarmem a ještě je ke všemu bohatý, co si mohla více Grace přát.Hned po svatbě se vše ale změní a začíná Jackova psychopatická hra,ze které opravdu mrazí.Velkou roli hraje v příběhu také sestra Grace, Milli ,která je postižená ,ale i s tou ve své hře Jack počítá.Asi jsem taky zvrácená,protože se mi kniha velmi líbila a nemohla jsem se od ní odtrhnout.Ještě ,že je svým spůsobem tento příběh nereálný, ale autorce se moc povedl a navíc je to její prvotina.Určitě si přečtu i její další knihy.

Ajuszka
18.01.2018 5 z 5

Boze jenom 5 hvezdicek?Nejde vice?Naprosty luxus!Tesim se na brezen az vyjde dalsi kniha!!Jedna z nej co jsem cetla a ze uz jsem jich precetla!

andrea4468
17.01.2018 5 z 5

Perfektní od začátku až do konce!

LucasNovel
16.01.2018 2 z 5

Kniha pro mě byla zklamáním, mdlé a nepřesvědčivé. Už jen ten motiv hlavní postavy byl slaboučký, čekal jsem daleko silnější podmět. On byl dokonalý věznitel vždy o krok napřed, ona byla naopak naivní a neschopná, nebýt jisté pomoci hnila by tam ještě dneska. O napětí nás autorka obrala sama, pro nesmyslné střídání kapitol (minulost, přítomnost) jsem věděl, že jí Jack nezkřivil ani vlásek, tudíž jsem se o Grace vlastně vůbec nebál a kapitoly z minulosti byly jen trapné bláboly.
Jediným thrillerem tedy bylo dopracovat se velice strohého konce.

šavlozubka
14.01.2018 2 z 5

Děsivý příběh, místy přitažený za vlasy, ukázka jací sociopati mohou žít mezi námi a dělat vyhlášené právníky řešící násilí, které páchají sami za zavřenými dveřmi, beztrestně, když se nikdo nedívá.

Zuzanka46
14.01.2018 5 z 5

Po pomalejším rozjezdu následuje šokující příběh plný beznaděje, nad kterým nevěřícně kroutíte hlavou. I když se jedná o knihu, která rozhodně není určená slabším povahám, měla jsem ji během pár hodin přečtenou.

Miriam-věštkyně
14.01.2018 3 z 5

Inu ... co na to říct .... námět zajímavý a snad i ukázka toho, kam až je člověk ochoten zajít jen proto, aby ukojil své touhy i na úkor druhého.
Faktem je, že mnohdy je horší psychické týrání než fyzické avšak tady mne to místy už přišlo přehnané a nereálné.
Můj dojem z knihy je rozporuplný avšak s jistotou mohu říct, že více už ne ...

Miuška1411
13.01.2018 5 z 5

Tato kniha mě úplně dostala, běhal mi mráz po zádech. Doporučuji! Škoda, že spisovatelka nenapsala další knihy.

Annabelka
10.01.2018 2 z 5

Kniha mě rychle vtáhla do děje,přečetla jsem za několik hodin.Velmi čtivá,napínavá,ale bohužel,jsem z ní i zklamaná.Plno věcí jsem z knihy nepochopila.Například,proč jezdil do Thajska,co tam tedy dělal?Pak proč chtěl tu sestru Millie?A ten konec,horší nedotažený konec jsem snad ani nečetla.Autorka to mohla ještě protáhnout,otevřené konce nesnáším.Zřejmě bude pokračování další knihy??Ale i kdyby byla,vím jistě,že už si ji nekoupím,jako tuhle,ale raději někde půjčim....

dendishek
10.01.2018 4 z 5

Tato kniha ve mě vzbuzovala vztek. "Psychopatický" manžel vs. naivní manželka:
za 1) v dnešní době přece není normální vzít si někoho po 3.měsících, za 2) kdyby manžel upláchl ze svatební noci, a poté se choval, jako bych pro něj byla přítěž, další den bych se hned rozvedla, za 3) i kdybych setrvala v tomto manželském svazku, NIKDY bych manželovi nesvěřila všechny své finance a úspory. Psychopati jsou a budou. O to horší je, že v dnešním světě existují ještě takové ženy, které jim podlehnou. Autorka nastínila příběh jedné takové, která vyvázla ze spáru věznícího trýznitele. Tato kniha se nebude líbit všem. Ani mě ne. Ale ráda jsem si ji přečetla. Ach, jak já miluju svého normálního manžela :-).
PS: dle mého názoru je komentář níže, od uživatele Demonlover, úplně mimo.

Rendolet
09.01.2018 4 z 5

Skvělá kniha, doporučuji

Demonlover
08.01.2018 4 z 5

Pokud disponujete schopností vnímat a chápat děj příběhu s určitým nadhledem, nemusí vás to zklamat. Směle do čtení - vychechtáte se. Pobavilo mě to tak, že musím dát 4 hvězdičky. Je to S/M porno-pohádka. Jednoduchý příběh o masochistce a sadistovi, kteří se našli, zapadli do sebe jak klíč do zámku a svoje úchylky si oba užívají naplno.

Zuzulin
07.01.2018 3 z 5

Velké zklamání... začátek knížky super, ale jen do 55 strany, bohužel... Potom byla knížka předvídatelná...

poter
07.01.2018 3 z 5

Zajímavý příběh,i když svým způsobem trochu naivní...a někdy jsem tomu co se dělo moc nevěřila.Každopádně dobrý nápad,ale ten konec,jak už tu bylo mnohokrát napsáno byl poněkud useklý,odfláklý-popravdě jsem knihu nečetla,ale poslouchala a konec jsem si pustila několikrát,protože jsem byla přesvědčená,že jsem u toho snad usnula a něco mi určitě uniklo..ale bohužel ne...zasloužilo by si to lepší zpracování konce,tohle mně trochu naštvalo:-)

Jolča1
06.01.2018 5 z 5

Super a moc mě bavila, přečtena za jeden den :-) ... Jen ta dehydratace ... no vybrala bych jiný důvod ... ale i tak ... :-) :-) :-)