Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4306 4306

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

ZuzanaTT
06.11.2017 5 z 5

Přečteno na jeden zátah. Od druhé poloviny knihy už ji nešlo odložit a musela jsem ji dočíst. Je to skvěle napsané a má to spád. Pro mne velké překvapení

MMacicekk
06.11.2017 5 z 5

Na to, že se jedná o autorčinu prvotinu, je tato kniha prakticky dokonalá. Má vše, co má správný psychothriller mít. Knize nechybí napětí, charakterově zajímavé (zvrácené) postavy, které se vyvíjí a dokonce ani překvapivý konec, který určitě čekat nebudete. Jedná se o umně napsanou knihu, při jejímž čtení se vám často bude tajit dech a která, pokud jste fanoušky psychothrillerů, by neměla chybět ve vaší knihovničce. Vřele doporučuji.

limetka2008
05.11.2017 5 z 5

Naprosto výborně vystavěný a vypointovaný příběh, ten závěr byl tak luxusní, že mohl být snad i delší. Přečetla jsem knížku na jeden zátah, to se mi už delší dobu nestalo!

Riley11
05.11.2017 4 z 5

Dlouho jsem se chystala na tuto knihu, bála jsem si jí koupit, když jsem již několikrát naletěla reklamám v MHD, a nedávno jsem dostala na ni velikou slevu na ebook.
Četla se velmi dobře, zvládla jsem ji přečíst za jeden den.
Musím říct že se mi velice líbila, více než většina ,,světových bestselerů´´. Nevěděla jsem co mám od knihy čekat, a o to, to bylo větší překvapení. Záporňák byl opravdu dokonalý psychopat a bojím se, že těchto lidí běhá po světě x tisíc. Bylo děsivé jak je Jack vždy krok i dva napřed před Grace. Ke konci knihy jsem se opravdu bála , že Jack vyhraje. Ještě že Jack kupoval Agathu Christie. Konec byl celkem rychle ukončený, čekala jsem o kousíček víc (jako epilog po 2 měsících...), ale stejně kniha byla velice dobrá. ,,Chudák´´ Jack skončil jako nebohá Molly, to jsem mu přála. Za mě 4*

kulatina
05.11.2017 5 z 5

Napínavý psychothriller o bezmoci manželky veleznámého advokáta, která je ve zlaté kleci. Přestože neměla nic, a za spojence jen duševně postiženou sestru, nakonec ho prece přechytračila. Přečtěte si jak. :-)

ziriant
05.11.2017 4 z 5

Jednodušší a oddychovější čtení, ale s velmi trefnou pointou.

FillaSFC
05.11.2017 5 z 5

Přečteno na jeden zátah! Ten příběh, jakkoliv z něj mrazí, je naprosto geniální. Neuměl jsem se od knížky odlepit, neustále jsem toužil vědět, co bude dál. Střídání dvou časových linií do sebe postupně krásně zapadá. A ten konec? Snad poprvé jsem měl u čtení husí kůži. Jo, až takhle skvělé čtení to je.

Má jen jednu vadu – dost možná ho dlouho nic nepřekoná. Bravo Grace!

nakavusterezou
04.11.2017 4 z 5

Zde se setkáváme s dokonalým párem. Grace je krásná, pohledná a celý život se stará o svojí sestru, která má Downův syndrom. Jack je krásný, pracuje jako advokát, který hájí práva týraných žen a své ženě (Grace) by snesl modré z nebe. Jenže je to opravdu tak, jak to na první pohled vypadá? Nebo se za zdmi krásného domu děje peklo?

Abych byla upřímná, tak ze začátku mě čtení moc nebavilo, ale bylo to právě proto, že jsem už předem věděla, co se bude dít .. takže jsem spíš jen trpělivě vyčkávala, kdy se v knize začalo něco odehrávat.

Jsem z kniha nadšená. Kniha je psaná čtivým stylem, rozdělená do krátkých kapitol a děj je napsán tak lákavým a napjatým způsobem, že byste knihu nejraději přečetli na jeden zátah, věřte mi, až tak je to dobře napsaný.

Hrozně jsem fandila Grace a její sestře, protože to, co je čekalo a hlavně to, co už Grace prožívala bylo šílený. Bylo mi až zle z toho, že Jack se v tom, co dělal tak neskutečně vyžíval a měl z toho potěšení, fuj.

A ten konec?! Panebože! Nebudu lhát ani přehánět, když s jistotou řeknu, že lepší konec jsem u knihy dlouho nečetla. Konec byl sice předvídatelný, ale jeho provedení a hlavně jeho závěr mě fakt dost!!

Knize ale dávám 4*/5*, protože jsem na toto téma četla již jednu knihu a v té byly více popsány city a pocity hlavní hrdinky a hlavně to bylo podle skutečné události, takže tomu se asi těžko něco vyrovná.

Každopádně pokud si chcete přečíst knihu s tímto tématem, sáhněte po ní. Budete z ní nadšení a zůstane vám rozum stát nad tím, co vše se stalo a dělo, fakt! Já z toho mám ještě teď špatné pocity .. brrrr.

soukroma
03.11.2017 2 z 5

Neuvěřitelný příběh, v každém směru.
Pozn. k obálce: normálně si obálek moc nevšímám, jen když úplně netrhají očima nebo naopak musím pátrat, co to na nich vlastně má být, nebo je úplně nestandardní pro daný žánr... Ale zrovna jsem okomentovala obálku Ženy z kajuty č. 10 jako opravdu skvělou: tady je jistá podobnost v jakési mírné plastičnosti (mokro - slzy?, potopa?), která ale vyznívá do celkové upatlanosti a lepivosti obalu, navíc nijak neladí s obsahem ani s "obrázkem" na přebalu, takže jen mínusové body.

zdenislava
03.11.2017 5 z 5

no to že jsem ji dostala k nákupu zdarma jsem si říkala co to zase bude, ale jak všichni píší byla skvělá, celou dobu čtení jsem byla v napětí, což už se mi dlouho u knihy nestalo. Doporučuji

Dresia
02.11.2017 5 z 5

Po delší době skvělá kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout, navíc mě chytla za srdíčko.

jaroslava1
02.11.2017 5 z 5

Velmi čtivá, napínavá, přečteno velmi rychle

Horalka5
01.11.2017 5 z 5

Za mě dobrý, kniha obsahovala napětí, zajímavé téma s ještě zajímavějším vyústěním a líbily se mi i dvě časové linie, díky kterým měl čtenář pocit, že do sebe vše krásně zapadá.

tomickova.k
31.10.2017 5 z 5

I přesto, že je příběh místy nelogický (např. duchapřítomnost postižené Millie) a závěr příliš uspěchaný, tak po dlouhé době novinka, která se dobře četla, nepostrádala překvapivé momenty, měla spád a dokázala mě udržet v napětí... přečteno jedním dechem :)

PetK
30.10.2017 4 z 5

Dobrý, klasický thriller, který nepostrádá napětí, fajn je střídání přítomnosti a minulosti, jak do sebe věci pomalu zapadají. Na druhou stranu mně padouch připadal až moc klišoidní, jako by se autorka snažila do něj dostat úplně všechno špatné a zlé, co ji napadlo... Poslouchalo se to dobře a bavilo mě to, uvidíme, jestli si na to budu pamatovat za pár měsíců. :-)

Yogini
30.10.2017 3 z 5

Kniha se mi zdála příliš krátká, jakoby to autora už nebavilo a chtěl ji rychle dopsat. Nedokázala jsem mít ráda nebo soucítit ani jednou z postav, okleštěné vykreslování všeho. Za mě průměr.

KuroHaru
29.10.2017 4 z 5

Přečteno během jednoho dne. Kniha je čtivá, takže nutí číst a číst a číst a zároveň se modlíte, ať už to dočtete a ukončíte tak to mučivé napětí a znechucení nad psychopatem, který si hraje se svou ženou jako s loutkou.
Když opomenu ty nesrovnalosti a málo uvěřitelná místa, která zmiňují ostatní uživatelé, je to povedený a snadno čtivý a vlastně vcelku nenáročný thriller na jedno nudné odpoledne.

Milča66
28.10.2017 5 z 5

Jedním dechem přečteno, napínavá, skvěle se čte.

Kacule88
27.10.2017 5 z 5

Jedním slovem BOMBA!
Důkaz toho, že není nutné v thrilleru prolít mnoho krve proto, aby byl dobrý.

myryjam
27.10.2017 5 z 5

Narozdíl od jiných komentářů já knížku přečetla za dny dva. Knížka velmi čtivá, moc jsem se při ní bála , hlavně o Milie. A že tam byly drobné nedomyšlenosti? No a ? To mně vadí tak jak ve filmech chyby, které hnidopiši hledání - zapomenutá ruka osvétlovače. .Není to přece odborná literatura.