Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4306 4306

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Ginaupitty97
15.10.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih.

Vikina333
14.10.2017 2 z 5

Zajímavý námět, ale forma kterou byla knížka psaná je jednoduchá a "levná". Celé je to velice těžko uvěřitelné a naivní..

mirka71
13.10.2017 5 z 5

Velmi dobře napsané psycho. Nejdřív jsem měla na ukňouranou Grace vztek, ale když jsem se nad jejím postavením ve vztahu zamyslela, došlo mi, že nemohla jinak. Někdo se totiž umí tak výborně prodat, že mu uvěříte jakoukoli lež, a to byl i případ Jacka. Vedle něj Grace musela nutně vypadat jako přecitlivělá hysterka.
Každopádně stojí za přečtení, člověk si pak uvědomí, že svoboda není jen prázdné slovo.

LWALKER
13.10.2017 3 z 5

Bylo to super, ale jen do poloviny, kdy už tomu prostě nešlo věřit. Nechci spoilerovat, ale tak jako hlavní hrdinka by se normální a snad ani nenormální člověk prostě nechoval.

panda23
12.10.2017 4 z 5

Tato kniha má zajímavý příběh, ze začátku jsem s napětím čekala, co z toho "vyleze", pak jsem byla mile překvapena, že to není jen další klišé o nevěrách a znuděných paničkách. Tak v půlce knihy jsem se do čtení spíš nutila, ale byla jsem zvědavá, jak to dopadne. Konec byl zase velmi čtivý. Dávám 4 hvězdičky. Bohužel si myslím, že i ve skutečnosti se mnoho párů na veřejnosti (před přáteli) přetvařují, inu není všechno, tak jak vypadá...svatá pravda.

PetraBery
12.10.2017 5 z 5

Výborně napsaný příběh o "dokonalém"manželství Grace a Jacka. Co se opravdu děje za zavřenými dveřmi? Kniha mě pohltila od počátku čtení a já jsem byla zvědavá na konec. Vážně dobře napsané psycho, které si plný počet hvězd zaslouží.

Andrea K.
12.10.2017 5 z 5

Úžasná kniha. Nejdřív slaďáček a pak taková rána. Měla jsem celou dobu křeče v žaludku. Až posledních 45 stran už jsem byla v klidu. Fakt super kniha.

Coccinelle
11.10.2017 4 z 5

Dávám 4* za úžasný konec. Jinak během čtení knihy pro mě ne vše bylo úplně uvěřitelné...např. se mi těžko věřilo, že by Grace nechala rodiče odjet z domu a neřekla jim, co se děje nebo ať jí vezmou s sebou....Kniha je psaná velice čtivě a jak už jsem napsala nahoře, konec je prostě nejvíc :-)

Andrea2811
11.10.2017 5 z 5

Kniha čtená jedním dechem. Líbilo se mi prolínání kapitol z minulosti a přítomnosti, dodávalo to knize více napětí.

petra5585
10.10.2017 5 z 5

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Opravdu jsem se nad tímto tématem velmi zamyslela, děj je velmi intenzivní. Děje se to kolem nás? Pravděpodobně ano i když třeba ne v takovéto míře a nejsme schopni to poznat. A jak bychom mohli pomoci? Hrozné, a proto děkuji za tuto knihu.

enguyen
10.10.2017 5 z 5

Zajimavy dej a ten konec byl stejne nejlepsi.

Jalisca
09.10.2017 5 z 5

Kniha na jednicku, ctiva.. Doporucuji.

Myp2p
09.10.2017 5 z 5

Super, čtivá, sice předvídatelná ale zabaví....

intelektuálka
09.10.2017 5 z 5

Já to tušila! Podle názvu jsem trochu předvídala, o co půjde. Ale většina psychopatů se zaměří na jeden objekt. Zde to bylo psychické vydírání rozšířené o osobu, která by se těžko mohla bránit. Já se setkala s ženami, které tohle podstoupily a věřte, je velmi těžké se z toho vymanit. Takže nebyla to neschopnost Grace uniknout, vždyť ona se snažila. Byla to Jackova úspěšná manipulace s lidmi. Takže vzkaz všem ženám: kdo máte hodného muže, važte si ho. A kdo trpíte, utečte!!!
Nikdo vám nevrátí ani jeden den vašeho života.

ritta
07.10.2017 5 z 5

Kniha mě vtáhla téměř okamžitě. Žádné zbytečné pasáže, rychlý spád, který vás nutí neodkládat knihu a číst dokud nedočtete. Za mě skvělý thriller, který stojí za přečtení.

veronika5179
07.10.2017 3 z 5

OBSAHUJE SPOILERY! Nebylo to špatné, vůbec ne. Psychologii a zoufalství Grace autorka vylíčila velice pravdivě, myslím, že to ocení právě ženy :) Jinak mi to však místy přišlo trochu přitažené za vlasy, spoustu věcí autorka nedopověděla, např. co vlastně Jack dělal v Thajsku, co přesně zamýšlel s Millie? Jen ji držet v domě? Mohla z toho být slušná psycho detektivka, ale nějak to celé trochu vyšumělo do ztracena.

Sorrow
07.10.2017 5 z 5

Pro mě to bylo velmi intenzivní čtení a líbilo se mi, že autorka zbytečně neplácala kolem a šla v podstatě hned k jádru věci. Závěr je možná malinko uspěchaný a některé scény trošku přitažené za vlasy, ale za tu atmosféru a pocity, které ve mně kniha rozdmýchala, si zaslouží plný počet. Doporučuji rozhodně v audio podání Simony Pekové - na normální rychlost se mi to zdálo děsně utahané, ale když jsem si dala 1,5x, její hlas zněl tak naléhavě, až jsem měla pocit, že to prožívám s ní.

EricNor
07.10.2017 3 z 5

Muze obsahovat SPOILERY! Od zacatku vite na cem jste, ze neco neni spravne, ze je neco dokonce velmi spatne a pak se dozvidate priciny a jak se to vlastne stalo...... Jenze je to cele tak chatrne a naivne vymyslene, konkretne Jackovi motivy, ktere podle me nemaji zadny realny zaklad a Graceina neschopnost se z toho nejak jednoduse vymotat. Padouch je nesmyslne dokonaly a predvidavy, nikomu, krome jedne osoby neni nic divneho a rodice se o svou dceru vubec nezajimaji. Chapu, ze to slouzi tomu pribehu, protoze by pak samozřejmě nebylo co cist, ale pro me je to psychologicka scifi. Na druhou stranu se to cte velmi snadno. Docetl jsem za dva dny. Zitra se uz, ale tesim na noveho Roberta Langdona :)

nase_zuzu
06.10.2017 4 z 5

Šikovně napsaný thriller, přečtený za 3 dny, ale dá se zvládnout v jednom tahu. Ani člověku nepřijde, že to má 260 stran, prostě musíte číst dál.

kytarka
06.10.2017 5 z 5

Kniha se mi hodně líbila. Zhltla jsem ji velice rychle. Jack to měl dobře vymyšlené. Když mi lidi říkají, že něco chce trpělivost, tak mi se tenhle názor nelíbí. Nicméně po přečtení téhle knihy vidím, že trpělivost růže přináší jak se říká... stojí za to si ji přečíst.