Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4306 4306

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Merynkaw
06.10.2017 5 z 5

Z tématu knihy mě dost mrazilo, závěr mi přišel dost rychlý, ale na poslední stránce jsem změnila názor. Tak trochu mám pocit, že každý doma má nějakou tu "červenou místnost".:-)

Kamienkova33
06.10.2017 4 z 5

S touto témou sme sa stretli už viackrát, ale toto bolo trošku iné... Pre mňa veľmi mrazivé, miestami som to naozaj s Grace prežívala. A záver... no treba si prečítať :-)

KaterinaJ
06.10.2017 5 z 5

Skvělá kniha, která mě vtáhla do děje hned od začátku a pak už nepustila.
A konec? Efektní.
Za mě 5 hvězd.

Mashiiro
04.10.2017 3 z 5

Velmi úspěšný debut evokující zvědavost svým neotřelým námětem, který u nás byl vydán v roce 2017.

Původně jsem si knihu ani nechtěla kupovat, thrillery na téma manželství bývají dost nudné a většinou se točí okolo nevěry nebo ztráty/vraždy dítěte.
K mému překvapení se kniha k těmto tématum otočila zády a šla, takříkajíc, po svém.

Celá má recenze - http://zivot-mezi-radky.webnode.cz/za-zavrenymi-dvermi/ .

WěrkaP
04.10.2017 5 z 5

Úžasná kniha. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Velice dobře se čte.

Ms.Floyd
03.10.2017 2 z 5

Kniha mě nijak nenadchla. Průměrný příběh průměrně napsaný, průměrné postavy, které za týden zapomenu. Četla jsem horší, ale i mnohem lepší knížky.

JitkaHambi
03.10.2017 5 z 5

Knihu jsem prostě nemohla odložit ani na chvilku.Vžila jsem se do Grace, až mi chvilkama bylo hodně úzko a vymýšlela jsem plány s ní :-D Konec tedy celkem předvídatelný, ale je to úžasně napsaná kniha.

Manyna
03.10.2017 4 z 5

Po Dívce ve vlaku, Manželé od vedle aj. jsem takovou perfektní knížku ani nečekala. Bezvadně prokreslený psychothriller, který vás nenechá chvíli vychladnout. Možná, že to není úplně uvěřitelný příběh, ale co já můžu vědět, co se děje za zavřenými dveřmi jiných rodin. ;-)

reeper
03.10.2017 3 z 5

Těžko uvěřitelný příběh. Nenadchne, nezklame - podobně jako Dívka ve vlaku. Závěr nic moc.

Sendy67
03.10.2017 4 z 5

Většina knih má relativně dobré konce, proto někdy zatoužím po změně a vyloženě si užívám, když autor skoncuje s hrdiny jinak, než očekávám. Tady jsem se za dobrý konec modlila. A byla jsem zklamaná. Jednak to "konečné vypořádání" opravdu přišlo strašně rychle. Skoro jako kdyby autorku přestalo trýznění čtenářů bavit a tak udělala rychlý řez. Rychlý a ne zcela promyšlený, protože i podprůměrný policajt by asi kladl zvídavé otázky a minimálně by musel pozdvihnout obočí ani ne tak nad důvody Jackova "konečného vypořádání", jako spíš nad způsobem. O existenci, účelu a uspořádání červené místnosti nemluvě. A také jsem trochu doufala, že Millie dostane větší prostor.
Píšu v hádankách? Nechci těm, kteří ještě nečetli, prozradit víc, než je nutné. Ta knížka opravdu stojí za přečtení a navzdory výtkám dávám čtyři z pěti, protože už dlouho se mi nestalo, že bych zhltla knihu za necelé dva dny.

Jamilily
02.10.2017 4 z 5

Konečně jsem se k ní dostala, po všech těch pochvalných recenzích. Líbilo se mi, jak byla kniha psaná - celou dobu jsem byla vážně znechucená a zoufalá, hrdinka naprosto vtáhne do děje. Bylo to dobré čtení, jen konec mi přišel moc rychlý, zvrat a dá se říct za pár stran konec.

Lenka.Vílka
02.10.2017 5 z 5

Tohle není žádné plíživé, ze začátku nenápadné psycho. Tohle je total psycho magořina od začátku do konce. Knih na podobné téma je víc, ale mě zaujal styl, kterým je kniha napsaná. Prostě jsem četla a nešlo přestat. U mě hodně záleží na tom, jak moc si u čtení povídám (proto je pro mě nepraktické číst na veřejnosti, natož u téhle knihy), to se odráží na mém výsledném hodnocení ve velké míře. To bylo samé: si děláš pr**l, ten z**d, hodně časté odfrknutí a další sprostá oslovení směrem k Jackovi. Myslím, že ve mě kniha vyvolala stejný počet emocí jako v hlavní hrdince. A o to autorce asi šlo především, takže úkol splněn.

"Chvíli jsem přemýšlel, jestli si nebudu říkat Gabriel Angel, ale pak mě napadlo, že by to mohlo být už trochu moc. Tak jsem přemýšlel dál, udělal si trochu průzkum a zjisti, že kladní hrdinové ve filmech se často jmenují Jack, a tak voilà! Jack Angel byl na světě."

"Kdykoliv jsme s našimi přátel, nechápu jejich naivitu. Jak nám mohou věřit, že se s Jackem nikdy nehádáme, že se vždycky na všem naprosto shodneme a že já, inteligentní bezdětná dvaatřicetiletá žena, můžu spokojeně sedět celý den zavřená doma a starat se o domáctnost?"

střapatá
02.10.2017 4 z 5

Čtivost nelze knize upřít, já ji zvládla na dva zátahy. Vadila mi jenom přílišná předvídatelnost - stále jsem očekávala nějaký zvrat, který ale nepřišel. Na to, že obdobné "bestsellery", které se zničehonic zjeví na trhu, mě často zklamou, tady jsem byla příjemně překvapena.

Nikola_94
02.10.2017 5 z 5

Naprostá pecka, knížku jsem přečetla se zatajeným dechem a cítila jsem se jako v kůži hlavní hrdinky a vše prožívala za ní. Není to moc pro slabé povahy, ale jinak můžu doporučit.

h.mose

POZOR OBSAHUJE SPOILER!!!

V závěru knihy jsem si myslela, jestli nebyl ten její vykutálený manžílek v Asii členem nějakého spolku, který takto týrá ženy. Pořád jsem se bála, aby nakonec v tom hotelu nepadla do nějaké hnusné léčky tomu majiteli a ten ji nevydal třeba dalšímu psychopatovi do podobného pekla. To by byl docela nářez, že jo? :P

Danilla
02.10.2017 5 z 5

Super kniha, která mě pohltila hned od začátku. To, jak skončil Jack, je naprosto bravurní a lepší konec snad ani autorka vymyslet nemohla.

Jájinka
02.10.2017 5 z 5

Napínavé od začátku do konce, přečteno za dva dny :-)))

Marčullkas
02.10.2017 5 z 5

Knížka mě neskutečně vtáhla do děje!
Přečetla jsem ji během večera a rozhodně stojí za přečtení!

Irsaf
30.09.2017 5 z 5

Četla se rychle a sama. Prima čtení :)

Zoy
28.09.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, mrazivá, měla spád. Přečetla jsem ji během jednoho dne. Na každou svini se vaří voda - tedy, měla by.