Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4306 4306

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Beruska18
21.09.2017 4 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem, měla spád a s postupujícím dějem mě stále víc zajímalo, jak si Grace ve své situaci poradí....

wesia
21.09.2017 5 z 5

Jedna z těch knih, které se musí přečíst na jeden zátah, jinak Vám nedá spát konec. Někdy mi to přišlo "takové až moc" - hlavně laxnost policie atd, ale na druhou stránku do knihy se to hodí a kdo ví, zda se tohle neodehrává i u někoho kolem mě.... Konec je trochu zkrácený, možná si zasloužil o dvě, tři stránky víc. Určitě měla dostat více prostoru i Ester, ta tomu dodávala napětí zda ví, neví....

michaela.ne
20.09.2017 5 z 5

Skvělá jednohubka a pikantní ochutnávka dnešní nemocné společnosti, která vás zažene až na pokraj úzkosti a strachu. A kdo ví, co se děje za zavřenými dveřmi lidí kolem nás. Parádní kniha.

moni-zbuzi
19.09.2017 5 z 5

Skvěle napsáno snad bych ani sousedovi nevěřila když neuvidím déle sousedku :-). Opravdu stojí za to.

L007
19.09.2017 5 z 5

Přečteno jak se říká" jedním dechem" Teď kniha koluje po rodině:-)

85098211
18.09.2017 5 z 5

Výborný psychothriller! Tohle já fakt můžu :-). Celá kniha měla spád, byla vysloveně strhující a já jsem se od ní skoro nedokázala odtrhnout. A konec podle mého názoru useknutý nebyl. Celou dobu jsem fandila Grace a byla jsem ráda, že tentokrát se konal happyend. Za mě určitě hodnocení nejvyšší! ;-)

oolinkaa
18.09.2017 5 z 5

za den přečteno, to bylo super.. vůbec jsem do poslední chvíle nevěděla, jak si Grace s mužem poradí.. super byla i Millie, ta mě dost bavila - nemám ráda džorge kúnyho :D
nicméně konec byl takový nedotažený, až moc rychle utnutý.. ale beztak super, a 5*

veronique.ka
17.09.2017 3 z 5

Čtivé, nicméně mě zklamal konec, který mohla autorka více rozpracovat.

johannis
14.09.2017

Noo je to psycho. Precetla jsem v noci a nebylo to ideal. Ale hezky sugestivne napsany, az jsem byla za ten konec fakt rada.

dzucka
14.09.2017 5 z 5

Kniha má ve čtenáři vyvolat emoce - jakékoliv..a musím říct, že tahle se mnou hnula dost..už od začítku jsem byla vytočená - a to je mírně řečeno :(
Každopádně skvěle vymyšlené.

klaraj093
13.09.2017 5 z 5

Hodně čtivá,zajímavé téma pro ženy.Avšak občas až moc fantasmagorie..Ale za mě 5*

hlina
13.09.2017 4 z 5

Ač byl konec předvídatelný, příběh místy méně uvěřitelný či nedořečený, kniha je napsána neskutečně čtivě a člověk ji hltá, dokud neskončí. A pak přijde přemýšlení o tom, kolik takových lidí je kolem vás.

kubla111
12.09.2017 5 z 5

Tato kniha se četla jedním dechem. Výborně napsáno, spousta napětí a i střídání minulosti s přítomností bylo hodně srozumitelné a nezaměnitelné. Jednu hvězdičku ale musím ubrat, protože lze zpochybnit dokonalost věznitele, že vše měl tak dobře a tak dopředu a že počítal se vším. To dle mého názoru je nesmysl. Ale nakonec o naprosto přesná fakta nejde. A jestli po světě opravdu chodí takoví úchylové a ještě v soudcovských talárech - no potěš pánbůh :) Jsem rád, že se mi kniha dostala do rukou.

Milky92
12.09.2017 5 z 5

Dokonalé!! Super napsané nemohla jsem odrthnout oči, ikdyž jsem měla mráz na zádech. :-))

DenisePartridge
11.09.2017 5 z 5

Pokud to tak lze říci, byla to úžasná kniha, avšak v takovém smyslu, že mi z ní běhal mráz po zádech. Opravdu skvěle napsané dílo :)

Mermaida
11.09.2017 5 z 5

Za mě skvělé strhující čtení. Hltala jsem stránku po stránce, čtení mělo spád, bylo podmanivé, nešlo se od knihy jen tak odtrhnout. A u vyústění a prolnutí minulosti s přítomností se mi tajil dech. Já byla z knihy nadšená.

Jingle
09.09.2017 4 z 5

Taková delší povídka... Děj má spád, určité napětí se taky najde, ale ten konec? Určitě knížku nezavrhuju a stojí za přečtení, ale při tak krátkém rozsahu by stálo zato si s tím závěrem trochu líp pohrát (a zakončit děj trochu věrohodněji).

Digi28
09.09.2017 4 z 5

Od knihy jsem očekávala vic. Byl to takovy pruměr. četla se ale rychle

simika
07.09.2017 5 z 5

Tahle knížka mě dokonale rozsekala! Sice jsem hlavní hrdince vyčitala, že zvláště v Thajsku nereagovala jinak, chytřeji, ale zase na druhou stranu chápu, že byla zaskočená. Následuje SPOILER: Způsob, jakým nakonec Jacka zlikvidovala, nebyl nijak elegantní, ale posloužil účelu.
Nejmrazivější okamžik v knize pro mě paradoxně byl, když se Ester ptala na barvu pokoje... Takhle vnímavá kamarádka je sen každého!
Doporučuji, stojí za přečtení!

gabriela7982
07.09.2017 5 z 5

Nejlepší thriller, co jsem četla v poslední době. Kniha je poměrně krátká a četla se velmi dobře. Napínavý příběh od první do poslední strany. Víc takových knih!