Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4317 4317

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Digi28
09.09.2017 4 z 5

Od knihy jsem očekávala vic. Byl to takovy pruměr. četla se ale rychle

simika
07.09.2017 5 z 5

Tahle knížka mě dokonale rozsekala! Sice jsem hlavní hrdince vyčitala, že zvláště v Thajsku nereagovala jinak, chytřeji, ale zase na druhou stranu chápu, že byla zaskočená. Následuje SPOILER: Způsob, jakým nakonec Jacka zlikvidovala, nebyl nijak elegantní, ale posloužil účelu.
Nejmrazivější okamžik v knize pro mě paradoxně byl, když se Ester ptala na barvu pokoje... Takhle vnímavá kamarádka je sen každého!
Doporučuji, stojí za přečtení!

gabriela7982
07.09.2017 5 z 5

Nejlepší thriller, co jsem četla v poslední době. Kniha je poměrně krátká a četla se velmi dobře. Napínavý příběh od první do poslední strany. Víc takových knih!

kikiodvi
07.09.2017 4 z 5

Neuvěřitelně čtivá knížka! Zvládla jsem jí na dovolené dočíst za jediný den, protože se prostě něšlo odtrhnout.
Po přečtení anotace jsem čekala něco napínavého, co bude i trochu působit na psychiku. Do pocitů hlavní hrdinky jsem se vžila okamžitě. V tomto ohledu mě knížka nezklamala.
Bohužel konec byl předvídatelný už od nějakých 3/4, proto v hodnocení ubírám 1*.

HaniSebi
07.09.2017 5 z 5

Přečteno za jedno odpoledne, nemohla jsem se od knihy odtrhnout, chtěla jsem vědět, co bude dál, a hlavně jak se všechno vyřeší. Nic není tak, jak se zdá. Nemohla jsem si pomoct a na chvíli mě přepadla vlna obdivu k Jackovu preciznímu detailně promyšlenému plánu. Postavy jsou velmi dobře popsány a člověk si k nim dokáže velmi rychle vytvořit vztah. Téma knihy není nijak zvlášť originální, ale samotná kniha je určitě výjimečná. Já doporučuji.

oregano
06.09.2017 3 z 5

no tak ja narozdiel od hodnotiacej veruzz_ som na zadok nepadla a ani na partnera nemusim podozrievavo kukat, knihu som precitala za jeden den na plazi..nic svetoborne koniec maximalne predvidatelny..oddychovka..z toho sa povinne citanie asi nestane ani Nobelovka nehrozi..bezny priemer
tri hviezdicky..hlavne za to, ze sa to dalo precitat rychlo

veruzz_
06.09.2017 5 z 5

Sice ještě nemám dočteno, ale....
Pro mě naprosto strhující knížka, kterou jsem kdy četla! Nejhorší příběh, zdrcující příběh. Pro ženy hodně emocionální. Která se při čtení nepodívá na svého partnera a nevnukne si malinkou myšlenku, že by přece jen.....? :-)
V knize se odehrává hrůzostrašný příběh. Čte se velmi dobře, ale zažívám nepříjemné pocity, jsem z knihy nervózní a nejraději bych ji měla už dočtenou a zahrabala daleko do knihovny. Jinak na to, že to je prvotina, je velmi dobře a čtivě napsaná a hlavně - je přirozená. Bohužel věřím, že po světě je spousty takových příběhů... Nevím jak to dopadne, ale doufám že autorka nám na závěr trochu uleví a dočkáme se odplaty! :-)

fis.rena
06.09.2017 5 z 5

Perfektní čtení. Celou knihou je propletena nitka napětí a strachu a ty uzlíky, které na ni Jack dělal,byly promyšlené až mi běhal mráz po zádech. Skvělé čtivo, já jsem (u) spokojena.

saez
06.09.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Autorka si dobře promyslela co a jak bude psát. A mě mrazilo.Taky nemám ráda Džordže Kúnyho.

Puntíkatýhrnek
05.09.2017 5 z 5

Mně se to líbilo...sice mi to přišlo občas lehce neuvěřitelné, např. závěr s rozdrcenými tabletkami a retardovaná dívka, která byla evidentně chytřejší než všichni okolo...Pak mi také v knize chybělo, co vlastně dělal Jack mezi třinácti a čtyřiceti, krom toho, že studoval na právníka...protože mi to na psychopata přijde dost dlouhá doba...Také jsem úplně nepochopila, proč by týrání mentálně postižené dívky mělo být něco víc, než týrání kohokoliv jiného, takže jsem v podstatě nepochopila motiv....Ale...bylo čtivé, přečetla jsem knihu za jeden den, celou dobu jsem byla napružená, jak to dopadne... a to oceňuji, protože najít slušnou, čtecí knihu je vcelku oříšek...Doporučuji a za mě max. hvězdiček..

anko57
03.09.2017 5 z 5

Napínavé, postupně děj předvídatelný,přečetla jsem na jeden zátah. Pro mě výborný konec. Nejhorší je, že takových dokonalých párů může být v reálném světě plno.

Lucina88
03.09.2017 3 z 5

Trochu podobné Osvícení - samozřejmě nesovnatelné, ale přečetla jsem ji vcelku rychle. Bohužel žádná peckovní zápletka nebyla, děj byl očekávaný i konec.

Jack v Osvícení, Jack tady...trošku kopírovaní? :-) Nevím...

gossipavlina
03.09.2017 5 z 5

Knížka o pár stránkách, ale emocí vyvolá hodně. Jack mě tak strašně moc rozčiloval, že jsem vlastně ráda, že to netrvalo dlouho. :) Bylo to parádní, do detailu a věrohodně popsané. Super čtení.

MikeDV3
03.09.2017 5 z 5

Naprosto skvostně napsané dílo, které nám umožňuje nahlédnout za zavřené dveře jednoho anglického páru a prožít naplno příběh jedné týrané ženy, která pomalu propadává zoufalství. Kniha ve mě vyvolávala v podstatě dvě emoce. Lítost a hněv. Jedna z nejlepších a nejemotivnějších knih, které jsem měl zatím tu čest číst.

i.stefany
03.09.2017 5 z 5

Dokonalá kniha. Stejně jako dokonalý mladý pár, dokonalý dům... Nic není tak, jak to vypadá! Skvěle propracovaná zápletka, žádné zaváhání, vše do detailu dokonale promyšleno. Hra na kočku a myš může začít... Vřele doporučuji, jedna z nejlepších knih na toto téma.

Maus
02.09.2017 5 z 5

Nemám slov. Když jsem tuhle knihu otevřela, nevěděla jsem co od ni mám čekat. Ale každá stránka mě úplně uchvátila. Krásný příběh, který nám dává možnost náhlednout do života uvězněné ženy svým manželem.

DoDidDone
01.09.2017 3 z 5

Na prvotinu velmi zdařilé, čtivé a zajímavé.
Autorka dokázala skvěle popsat strach, paniku a zoufalství Grace a taky se jí podařilo vytvořit zápornou postavu Jacka, kterou všichni nenávidí.
Kniha je velice krátká a čte se lehce. Přechod mezi minulostí a přítomností není nijak náročný a pěkně na sebe navazuje a postupně se s nápady toho psychopata graduje.
Konec byl možná příliš rychlý, ale jinak velice doporučuju!
Jen tedy... Chudák George Clooney!! xD

elsicka
30.08.2017 5 z 5

Přečteno za jeden den. Napínavá, děsivá, smutná...

_Michelle_
29.08.2017 3 z 5

Stručné informace o knize v kombinaci s vysokým hodnocením mě navnadily natolik, že jsem tentýž den knihu s velkým zájmem a zvědavostí začala číst. Začíst se nebylo nikterak obtížné, jelikož děj má spád a nutkání vědět co bude dál vás nutí otáčet stránky. Velká očekávání bývají bohužel mnohdy předzvěstí zklamání, což potkalo i mě. Námětu knížky nelze upřít nápaditost, avšak kniha má určitá nedotažená místa, která prostě ruší celkový dojem. Obvykle nečtu thrillery ani detektivky, ale o realizovatelnosti určitých věcí se dá dle mého názoru s úspěchem pochybovat (pozn. nebudu prozrazovat nic konkrétního, abych nepokazila momenty překvapení, o které zde jde především). Věřím, že budoucí počiny autorky budou propracovanější a moc se těším, protože čtivost knihy byla perfektní.

acul.p
28.08.2017 5 z 5

Dlouho se mi nestalo, že bych knihu louskla za odpoledne, ale s touhle to jinak nešlo :)