Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341619/bmid_za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4 4304 4304

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Dimas
18.08.2017 5 z 5

Skvělá kniha, která vás donutí docenit vlastní svobodu. Miluju strávit celý den v pyžamu. Ale svobodně se k tomu rozhodnout, miluju nade vše!

zuzana2599
17.08.2017 5 z 5

Do tohoto psychothrilleru jsem se zakousla a jen zrádný čas mě donutil odložit knihu a dočíst na druhý den. Od první stránky jsem cítila jemné napětí, které se stupňovalo, děj měl spád, švih, střídání přítomnosti a minulosti zvýšilo atraktivnost četby. Opravdu, skvělá autorčina prvotina.
Jen mě napadlo české přísloví: Není všechno zlato, co se třpytí... Že je to tak, Grace?

Ivuska.09
17.08.2017 5 z 5

Tohle bylo opravdu skvělé dílo. Napínavé od začátku do konce, neskutečně jsem hlavní hrdince Grace fandila a doufala, že všechno dobře dopadne. V podstatě jsem knihu zhltla na jeden zátah a kdyby se mi nezačaly klížit oči, nešla bych ani spát - jen abych ji dočetla. Opravdu skvělé dílo.

Janek
16.08.2017 5 z 5

Tohle je výborné čtení! Znamenité střídání přítomnosti s minulostí, stupňování napětí a krásný důkaz, že psychický teror je většinou mnohem horší než fyzická bolest. Ke knížce jsem se dostala úplnou náhodou a pěkně jsem si na ní smlsla, vřele doporučuji.

Adsla
16.08.2017 5 z 5

Znamenitě napsaná kniha. Doporučuji pro její preciznost.

xNelly
16.08.2017

Skvělé! Opravdu se to dá přečíst za jeden, max. dva dny.... a zanechá to ve Vás takový ten stínek pochybností, že by snad opravdu mohl někdo ve vašem okolí být takový psychopat.... Klobouk dolů a těším se na další příběh od B.A.Paris

Clamera
15.08.2017 3 z 5

Ctive, pohlcujici, nenarocne. Da se zvladnout na jeden zatah. V ramci daneho zanru povedena knizka.

piittii
13.08.2017 4 z 5

Tak jednoduchý motiv a tak skvěle zpracovaný. Přečetla jsem na jeden zátah a nemohla jsem přestat, i když jsem měla celou dobu sevřený žaludek. Povedená kniha.

zbožňuju_knihy
13.08.2017 5 z 5

SPOILERY: Za zavřenými dveřmi jsem vzala do ruky včera kolem šesté večer a četla a četla, najednou byla půlnoc a kniha byla přečtená.
Je zajímavé, že během čtení vražd a znásilnění, člověk čte a uvědomuje si, že je to hnus, ale nikdy jsem neměla takové pocity úzkosti, jako zhruba v první polovině této knihy. Pak už jsem si říkala, že ho prostě musí oddělat, jelikož jiné východisko není (leda, že on oddělá ji).
Jedna pasáž, která popisuje bezmoc a to, jak je Grace svázaná, kvůli svojí postižené sestře, mně vehnala slzy do očí a při představě, že takoví psychopati vážně existují, mě mrazí.
Knihu doporučuji k přečtení. Škoda jen, že autorka nenapsala něco na závěr (jak se Millie zabydlela, jak si začaly spolu užívat života-současně ale závěr, kt. je ve knize, je výborný a vlastně dostačující-usínala jsem s dobrým pocitem, že snad dostal, co si zasloužil a doufám, že si to Jack užil stejně jako Molly). Hajzl.
Takže přečtěte si, neotrhnete se a když ano, tak velice neochotně...

M100
13.08.2017 5 z 5

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout.Velmi napínavý děj i když na druhou stranu jsem si říkala proč to čtu...takové psycho.Super napsáno.

josska
12.08.2017 4 z 5

Tak to teda bylo něco,musela jsem číst a číst, přesto jsem čekala ještě trošku víc napětí,ale bylo to super čtivé čtení.

Ráčkajda
12.08.2017 5 z 5

Tak to byl teda mazec, absolutně se nedá od knihy odtrhnout..... paráda:-)

silhavaemilka
11.08.2017 5 z 5

Velice čtivé čtení. Nejde odložit - prostě se musíte dozvědět - CO. Vřele doporučuji.

Lucibuska
11.08.2017 5 z 5

Knihu jsem během par hodin přečetla a jsem nadšená! Rozhodně napínavé, čtivé a líbí se mi jakým stylem je to psané. Podobných knih je teď celkem hodně, ale tuto knihu bych zařadila mezi ty lepší. Nemám co vytknout.

evin84
10.08.2017 5 z 5

Tato kniha me vtahla do deje tak silne,ze jsem ji nerada odkladala.Urcite doporucuji precist.

Dragoneria
08.08.2017 5 z 5

Kniha je opravdu drsná ukázka toho jak to chodí za hodně zavřenými dveřmi. Přečetla jsem jedním dechem. Jediné co mě na knize zamrzelo byl konec. Tak nějak bych chtěla vědět víc...

Askarinka
08.08.2017 5 z 5

Hodně silná kniha, opravdu zajímavý a napínavý příběh. Stojí za přečtení.... Jakmile začnete číst nejde přestat.

zuzana3434
08.08.2017 4 z 5

Námetom vnímam knihu ako zaujímavú, mierne kontroverznú, hlavne z dôvodu paradoxu manželovej vysoko postavenej práce a napriek tomu veľmi temnému a zvrátenému pozadiu konania, ktoré buduje v domácnosti s vlastnou ženou. Človek sa pýta, keďže sa pohyboval v prostredí judikatúry a napriek tomu nikto nepostrehol jeho patologické črty správania ktoré môžeme vidieť vo vzťahu k žene… i keď ho priam bravúrne maskoval za sympaticke a starostlivé konanie k žene, čo bolo len maskou ktorá opadla keď už vedel že to nieje nutné.. Osobne sa mi na knihe moc nepáčilo že autorka moc neodhalila čitateľovi pozadie konania manžela. Vidíme zvrátený vzťah k manželke, ale nedozvedáme sa aké pohnútky ho k tomu viedli, čo zapríčinilo vznik toho ako sa prejavoval. Osobne mám rada tieto informácie, hlavne v psychologických trileroch, kde sa im autori viac venujú, nakoľko ich vnímam ako istú formu pointy samotnej knihy… skrz ňu sa dostávame k príčine, prečo páchateľ robil to čo robil, aké mal k tomu dôvody. Z toho dôvodu dávam knihe nižšie hodnotenie, i keď je samozrejme na autorovi samotnom, z akého uhla pohľadu a do akej miery bude rozoberať príbeh v knihe ktorú sám vytvoril.

Ka.Flo
07.08.2017 4 z 5

Čekala jsem trochu víc akce ale i tak se člověk tměř nemohl odtrhnout!

yetti74
06.08.2017 5 z 5

Tak to je fakt psychárna, přečteno za jeden den, jak začnete číst tak čtete a čtete a čtete. Napínavé, má to spád, doporučuji. Chvílemi z toho budete lehce (někdo možná i více) na nervy, a to když se hlavní hrdinka stále a znovu a znovu nemůže vymanit z psychopatova područí.