Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4306 4306

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

ADE138
16.03.2020 5 z 5

Dobře napsaný, napínavý psychothriller. Přečteno za jeden den, nemohla jsem se od téhle knížky odtrhnout

Dajine
15.03.2020 4 z 5

Jak je někdy těžké rozeznat, kdo je oběť a kdo viník. Komu věřit.

zuzana4291
11.03.2020 4 z 5

Knížka, která mě donutila přemýšlet o obětech domácího násilí. O tom, jak to může být někdy velmi složité. Je to velmi hezky napsané, až na posledních 50 stran, kdy se všechno změní, ale autor to nezval do ruky moc šťastně.

karaliene
08.03.2020 4 z 5

Velmi dobré zpracování spíše ordinérního tématu.
Chvílemi jsem, naštvaná na všechny postavy (vyjma bojovné, urputné a mazané Millie), chtěla knihu odkládat, jindy jsem ji, uchvácena rychlými změnami rolí ve hře kočky s myší, nemohla dát z ruky.

TereVy
07.03.2020 3 z 5

Ackoliv se mi kniha necetla spatne, ostatne jako vsechny knihy od teto autorky se ctou velice dobre, ze vsech tri me bavila asi nejmene. Bylo to na ms moc velke a moc neuveritelne psycho.

ElissBooks
07.03.2020 4 z 5

Toto byla již moje druhá kniha od této autorky a musím říct, že se mi líbila mnohem víc než Přiveď mě zpátky. Takhle si já totiž představuji opravdový psychotriller. Do knihy jsem šla s tím, že to bude o domácím násilí, ale to co se v knize dělo, to mě opravdu škovalo. Je to plné akce, napětí, zvratů... Přísahám, že vám bude celou dobu běhat mráz po zádech, ale ne ze strachu, ale z toho, co všechno se tam děje. Knížka rozhodně není pro slabé povahy, to říkám rovnou. I pro mě to byl těžký kalibr, ale jsem ráda, že jsem se do téhle audioknihy pustila, protože jsem konečně poznala, jak má vypadat správná psycho kniha. Pokud jste milovníci trillerů, a to především těch psychologických, tak tohle absolutně potřebujete. Pokud ne, tak asi to pro vás úplně nebude, ale i tak to můžete zkusit. Není tam žádná krev nebo tak, ale ta atmosféra, kterou autorka vytvořila, ta je opravdu drsná. Je to opravdu velmi originální a řekla bych, že i vcelku uvěřitelné (narozdíl od Přiveď mě zpátky). Takže za mě doporučuji, ale opravdu je to těžké na psychiku. A ta audioknížka byla tak moc autentická, že jsem měla pocit, že jsem v příběhu taky. Fakt to byl zážitek.

4,5⭐️/5⭐️ - Půl hvězdičky strhávám za to, že některé scény byly na mě až moc drsné, ale jinak je to špičkový psychotriller! Doporučuji!

klarahav
06.03.2020 5 z 5

Knížka byla opravdu dobrá.

Ivetaa
03.03.2020 3 z 5

Nemohla jsem se začíst. Zvláštní styl psaní. Občas pasáže pro mě těžko uvěřitelné a mírně "přitažené za vlasy". Ke konci jsem se už vyloženě nutila knihu dočíst, ale závěr dobrý.

pestas
03.03.2020 4 z 5

Čtivé, děsivé... knihu jsem doslova zhltla. Místy jsem přemýšlela, zda je vůbec možné, aby měl někdo něco tak detailně a hodně předem promyšlené. Mrazilo z toho... Jednu hvězdičku ubírám za místy těžko uvěřitelné "náhody"

ajasin
01.03.2020 3 z 5

Čtivá – jistě. Děsivá – stoprocentně. Na druhé straně mi to celé přišlo povrchní, prvoplánovité, v některých ohledech těžko uvěřitelné. Prostě mám pocit, že vážné téma, kterým se kniha zabývá, by si zasloužilo podstatně lepší zpracování.

zdenaR
28.02.2020 4 z 5

Výborné čtení, velmi napínavé.
Líbilo se mi rozdělení dějové linie na přítomnost a minulost - zvyšovalo o napětí.
Stále jsem si představovala, co by se asi v situaci hlavní hrdinky dalo dělat - bylo to psycho.
Konec zajímavý :-)))
Doporučuji.

Monika164
23.02.2020 5 z 5

Perfektní....

DAGISIKI
21.02.2020 5 z 5

Napínavé,silně čtivé. Hlavní hrdinka si vystála své. Knihu můžu jen doporučit.

marketa9252
16.02.2020 4 z 5

Napínavé čtení,fakt psycho...

Ver1982
14.02.2020 4 z 5

Kniha nijak zvlášť nenadchne, ale ani neurazí. Čte se dobře. Je napínavá. Ještě pár takových a zanevřu na všechny muže. :D Jak já byla ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo! :)

vladka321
14.02.2020 3 z 5

Celou tuto knihu jsem přemýšlela, zda-li je to opravdu možné. Příběh pro mě neuvěřitelný až na hranici pochopení. Mnoho indícií mě již odkazovalo na odhalení, ale stejně se nekonalo. Až na konci a to ještě opět neuvěřitelným způsobem. Až řekla bych pohádkovým...

andrea7191
13.02.2020 4 z 5

Kniha se čte dobře, velmi dobře. Napětí se moc nekoná, ale konec je dobrý,i když trochu neuvěřitelný.

Martinaa24
12.02.2020 4 z 5

Kniha super, dobře se četla. Líbilo se mi střídání minulosti a přítomnosti

Adris
09.02.2020 4 z 5

Kniha byla zajímavá, nicméně pro mě neuvěřitelná. Líbil se mi konec, ale nevěřím tomu způsobu, jak byl proveden. Konkrétně prostředku, který byl použit - jeho získání.
Taky se mi nechce věřit, že by se všichni otočili k oběti zády, i když řve kolem sebe. Tento příběh má slabé základy, takříkajíc. Ale celkově to bylo dobré.

Ráďa99
05.02.2020 3 z 5

No já nevím.. na tuto knihu sem se těšila, ale začátek mě nebral..a konec byl předvídatelný a škoda, že neměl větší gradaci.