Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4306 4306

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

janina66
02.05.2019 3 z 5

pro mě to bylo dost psycho. Nemám ráda tento typ knih.

ZimníLidé
30.04.2019 5 z 5

Od Paris knihy miluju.Kdybych mohla dát víc hvězdiček udělám to hned :)

Rade
29.04.2019 2 z 5

Tak trochu strašidelná pohádka o dobru a absolutním zlu pro dospělé. I když na hodně zajímavé a dnes aktuální téma. Plusem je, že je čtivě napsáno, nicméně s mizerným překladem.
Asi nemá cenu vypisovat, co vše mi na knize vadilo, bylo nelogické, nepravděpodobné, či bylo přitažené za vlasy; v některých předchozích komentářích je toho uvedeno hodně.
Snad jen k závěru. Bohužel - možná nespravedlivě, ale nemohu si pomoci - podezírám autorku, že pointu tak trochu okoukla z jedné výborné povídky od Roalda Dahla (publikované např. v knize Jedenadvacet polibků). U Dahla to je samozřejmě myšleno černohumorně, takže to sedí. Jenže tady…
Z tohoto důvodu mě docela pobavil komentář uživatele Demonlover.

Annyel
28.04.2019 4 z 5

Konec výborný. Postavy mi ale přišly malinko černobílé, děj utahanější.

Lenoulinka
28.04.2019 5 z 5

To bylo tak úžasný psycho, že jsem musela pořád číst, abych se dozvěděla, jak celé to peklo dopadne. Když jsem knížku běžně prolistovala a viděla kapitoly minulost a přítomnost, tak jsem si říkala, jestli to nebude náročnější na čtení, ale vůbec ne. Obě knížky, co jsem od autorky přečetla byly mimořádně čtivé a plné napětí, tak doufám, že i další, která vyšla bude stejná. Tady nemůžu dát jinak než 5 *.

Vendas
27.04.2019 5 z 5

Kniha super super super!!! Napinava od začátku až po konec!

Vinnareva7
24.04.2019 4 z 5

Dobrý thriller. Chvíli mi trvalo se začíst, ale pak se děj rozjel a byl velmi napínavý. Příběh je opravdu drsný a dobře napsaný. Stojí za přečtení i přes drobné námitky, jako SPOILER: Skončilo to nějak rychle ne? A nějak hodně snadno jí to podle mě prošlo. Fakt by se člověk, který působí vyrovnaně a stabilně v depresi zasebevraždil tím, že by se zabouchl v místnosti a nechal se zemřít žízní? A jak to tý Ester tak skvěle všechno došlo...No, konec mi zkrátka přišel nějak rychle uzavřený a celkem nepravděpodobný. I tak to stojí za přečtení.

MontyMK
24.04.2019 4 z 5

Knížka se četla opravdu sama, ale za mě Poslední paní Parrishová byla mnohem lepší a víc do detailů propracovanější :)

irefir
24.04.2019 4 z 5

Super kniha, i když je pravda, že sem tam se některé motivy opakovaly a klidně by se daly vypustit. Ale zřejmě nás autorka chtěla napínat dál a dál:)

wendulka321
22.04.2019 5 z 5

Čtivé,zhltla jsem ji za dva dny, střídání přítomnosti s minulostí bylo super. Napětí až až co se stane a jak to nakonec dopadne...

zuzana4587
21.04.2019 3 z 5

Zřejmě budu jedna z mála, ale kniha se hrozně táhla a příliš mě nebavila. Kdyby měla o 100 stran méně, nezlobila bych se. Vše mi přišlo předvídatelné. Závěr byl skvělý, ale celkově dávám jen 3*.

Janinka.V
19.04.2019 5 z 5

Tohle bylo něco. Kniha mě opravdu bavila, na začátku chytla a do konce nepustila. Děsivá pravda, že u naprosto dokonalého páru nemusí být všechno tak dokonalé, jak se na první pohled zdá. Nikdy bych tohle nechtěla zažít.

Gooverka
18.04.2019 4 z 5

U této knihy jsem pochopila, proč nikdy nebudu číst tolik psychologických thrillerů. Nervy drásající příběhy prostě nejsou pro mě, protože s hrůzou čekám, co se bude dít dál a vlastně se nemohu odtrhnout, ale zároveň za žádnou cenu nechci pokračovat. Styl vyprávění, kde se prolíná přítomnost i minulost je fenomenální. Autorka děsivou scénu popisuje velmi pomalu a napětí stupňuje od samého začátku. Už v druhé polovině jsem tak nějak tušila, jak to dopadne, proto jsem ubrala jednu hvězdu v hodnocení.

natii-vanilkova
17.04.2019 5 z 5

Jedna z mých TOP knížek na kterou i po roce rada vzpomínám. DOPORUČUJI! Já se od ní nemohla odtrhnout :) a musím říct, ze po přečtení jsem na všechny chlapy koukala úplně jinak než predtim ????

Majdusak
15.04.2019 5 z 5

Ách, tak tato mě dostala. Nakladatelství Motto mám hodně ráda, ne pokaždé se dostanu (dokopu)k hodnocení, ale B. A. Paris mě donutila :) A nezapomenu ještě zmínit obálky... pokaždé nalákají. No a k samotné knize a autorce: čte se jako vánek, a umí napínavě postavit děj. S odhadem konce jsem byla vedle jak ta jedle.

michaelaaa5
14.04.2019 4 z 5

Trochu monotónní kniha, čekala jsem od oblíbené autorky pořádný zvrat, který ale nepřišel, proto ubírám hvězdičku. Autorčina druhá kniha V pasti lží je napínavější.

Ondra_P
14.04.2019 5 z 5

Paráda! Skvělý příběh, který se díky prolínání současnosti s minulostí postupně vyjasňuje.

Knihomolka97
13.04.2019 5 z 5

No panejo, to bylo něco. Příběh chytne od samého začátku, líbí se mi propojení minulosti s přítomností, jak je vše dokonale vysvětleno.
Úplně jsem cítila flustraci Grace, její bezmoc a fandila jsem jí, ať něco vymyslí.
Konec jedním slovem úžasný. :-)

Tweety0207
12.04.2019 5 z 5

Nemohla som ani zavriet knihu. Musela som čítať a čítať a ked som ju precitala normálne som mala chut začať odznova lebo uz bol koniec.

CathyCat
11.04.2019 5 z 5

Příjemná kniha, při čtení se mi nestávalo, že bych uhodla dopředu vývoj příběhu. Posledních pár odstavců mě překvapilo :)