Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366984/bmid_za-zavrenymi-dvermi-wT2-366984.jpg 4 4306 4306

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Každý zná někoho, jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Možná je nechcete mít rádi, ale máte. Rádi byste poznali Grace blíž. Jenže to je velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát, proč Grace nikdy nezvedá telefon. Nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč jsou na jednom okně mříže. Někdy může být dokonalé manželství jen jednou velkou dokonalou lží.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Motto

Behind Closed Doors, 2016

Milča66
30.09.2018 5 z 5

Velmi ctiva kniha. Nedá se odložit.

Dashmo
29.09.2018 5 z 5

Stravila som pri knihe polku dna v pyzame a musela som ju precitat!takuto tematiku som este nemala v rukach a priznam sa bolo to velmi tazke ak si k tomu este predstavim, ze toto sa ozaj moze diat?!drzala som Grace palce aby to vyhrala a v Esther som verila hned od zaciatku

Dela111
28.09.2018 4 z 5

Atraktivní a bohatý muž + elegantní a oddaná žena = dokonalý pár. Nebo ne? Vzhledem k tomu, že se jedná o psychothriller, tak za zavřenými dveřmi asi moc romantiky nebude...

Autorka dobře vykreslila psychologii postav. Příběh je napínavý a vtáhne do děje hned od 1. kapitoly. Kniha je děsivá a bohužel taky reálná. Má jasné poselství. Já bych vyzdvihla smutnou slepotu okolí.
S koncem si mohla autorka trochu víc pohrát. Celkově je kniha i přes jednoduchý literární styl neskutečně čtivá, přímo chytlavá.
4,5*

Andynka
27.09.2018 3 z 5

Rychle přečtený příběh, který mě jen na chviličku překvapil. Každopádně vše je hodně předvídatelné, takže ke konci se dopídíte sami.

_Šárka_
27.09.2018 5 z 5

Z očekávání, že to bude "stejný jako podobný knihy" jsem byla dóst překvapená. Kniha byla napínavá, mělo to spád, přečteno za dva dny. Konec mě ani tak moc nepřekvapil, ale celkový děj a prostředí bylo vykresleno dokonale. Až mě skoro mrzí, že mi knížka ležela v knihovně tak dlouho. Zakoupím i druhou autorčinu knihu a doufám, že mě opět potěší.

tak.normal
26.09.2018 2 z 5

Rozečteno a s hrdinkou ne a ne mít sebemenší soucit, jakoukoliv sympatii. Už od začátku mi zní v hlavě otázka, proč muži bijí ženy. Odpověď, protože se to osvědčilo. Takže tady nejsme u bití, ale psychického týrání, ale prostě si o to říká.

Lejdus
25.09.2018 4 z 5

Ačkoliv se linie příběhu dala hned zezačátku předvídat kvůli prolínání přítomnosti a minulosti, velmi se mi líbilo detailní zpracování trýznění manželky. Kniha mne strhla spíše až v polovině, kdy jsem musela zhltnou konec, abych teda zjistila, jestli bude či ne happy end.

tyna_01
24.09.2018 5 z 5

Kniha, kterou opravdu nechcete během čtení odkládat a minimalizujete své každodenní povinnosti, aby jste věděli, jak to dopadne :)

bara9550
20.09.2018 5 z 5

Páni!

Za mě prostě WOW!
Hned jak začnete číst, ucítíte umělou atmosféru, která není jen tak sama sebou.
Kamarádky, které jsou fanatičky - zamilované do Jacka - manžela za "všechny prachy", Vám začnou lézt krkem hned u prvního odstavce.

Během některých scén jsem měla opravdu sevřený žaludek a moje fantazie mi kreslila v hlavě naprosto příšerné odkazy, které by mě v životě nenapadly.

Jak to tedy dopadne ? Dobro nad Zlem? Zlo nad slabostí ?
Co mohu prozradit, že konec mě příjemně překvapil a poslední stránka mi vykouzlila úsměv na rtech - že jsem to přeci jen v průběhu knihy věděla.

Za mě 5/5 !

misowi84
19.09.2018 3 z 5

Kniha se četla celkem svižně, nezanechala ve mě ovšem nic,
na co bych si za měsíc vzpomněl..

petra5588
19.09.2018 5 z 5

Vím, že se někdy do příběhů vžívám trochu moc, ale tohle je napsané tak realisticky, až se mi chvílemi při čtení dělalo fyzicky zle. Zrovna jsem dočetla a úplně se mi klepou ruce. Pro slabší povahy rozhodně nedoporučuji, jinak pecka.

Mabie
19.09.2018 5 z 5

Tak to bylo děsivé! Nemohla jsem se odtrhnout a ačkoli jsem docela pacifista, přála jsem hlavní hrdince, aby toho hajzla zabila.
Kniha má opravdu spád, nedokázala jsem ji odložit a i po dočtení ve mě doznívá popisovaná hrůza. Popisy jsou velice realistické, mrazí z toho, jak může důvěřivé okolí přehlédnout signály o domácím teroru.
Doporučuji, ale určitě ne jako oddechovou literaturu pro labilnější jedince.

P.S.
...a taky nemám ráda Džordže Kúnyho ;-)

Mandlevest
16.09.2018 4 z 5

Zvědavost byla veliká a tím rostla i očekávání a to není nikdy dobře. Určitě to není špatná kniha, možná jsem už četla v poslední době hodně knih s podobným tématem, které mě vzaly více za srdce,prostě nevím, ale hodně situací na mě působilo nevěrohodně až naivně a tím se emoce nedostavila. Škoda.

Martina023
16.09.2018 5 z 5

Napínavá kniha,asi nejde moc přemýšlet zda je to vše reálné či nikoliv, ale knihu nepustíte z ruky.

Adell-ka
14.09.2018 3 z 5

Kniha se četla jedním dechem, ale celé to bylo takové vyumělkované, nepřirozené a zápletka nemá moc hlubokou myšlenku.. Čekala jsem trochu víc, jinak ke krácení dlouhé chvíle fajn.

MíšaS.
14.09.2018 1 z 5

Jediné pozitivní je, že se to četlo celkem rychle. Zápletka příšerná, hlavní hrdinka hloupá nána, co sedne na lep prvnímu chlapovi, rok a půl není schopná nic vyřešit a pak najednou během pár týdnů vymyslí a uskuteční dokonalý plán, který vlastně ještě musí pomalu vymyslet její sestra stižená Downovým syndromem, co to jako je... .
Narovinu, kdyby je obě dvě zavřel do sklepa a nechal pojít hlady, bylo by mi to úplně jedno.

Linda007
07.09.2018 4 z 5

Popsala bych to spíše jako psychologické drama. Knoha je velmi čtivá. Popravdě jsem čekala, že na konci bude nějaký WOW zvrat. To se bohužel nekonalo. Spousta situací mi přišlo nereálných a nelogických. Na konci to jde nějak moc snado...

rode
07.09.2018 4 z 5

Jsem tak trochu na vážkách, knize jsem sice udělila čtyři hvězdničky, ale příběh jako takový byl pro mě tak nějak jednoduchý. Přesněji ta hlavní gradace, nechci prozrazovat nic z děje, takže se k tomu nebudu blíže vyjadřovat.
Každopádně to bylo čtivé, s označením BESTSELLER spíše nesouhlasím, ale tak už jsem si zvykla, že se slovy BESTSELLER označují i nákupní seznamy.

DommiP
05.09.2018 5 z 5

Jedna z nejnapínavějších knih co jsem kdy četla! Naprosto úžasný příběh! zaručeně jsem ji nečetla naposledy!

IvusP
04.09.2018 4 z 5

Po dlouhé době se mi dostal do ruky velmi kvalitní, napínavý a originální thriller. Kniha vás nutí číst, nepustíte ji z ruky dokud není dotčeno. Hodně sympatické je, že hned od začátku se nesetkáme s žádnou zbytečnou omáčkou nebo nudnějšími pasážemi, které by knihu zbytečně natahovaly. Určitě doporučuji. Za mě o 1* méně kvůli závěru.