Zelvíria: Dva národy, jedno srdce

Zelvíria: Dva národy, jedno srdce
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/541536/bmid_zelviria-dva-narody-jedno-srdce.jpg 5 1 1

V srdci magickej krajiny Zelvíria zúri prastarý konflikt medzi národmi škriatkov a víl. Roky bojov a nenávisti rozdelili ich svet a priviedli Zelvíriu na pokraj zániku. Čo sa však stane, keď sa zrodí zakázaná láska medzi vílou a škriatkom? Môže ich tajný vzťah oživiť chradnúcu zem? Cesta hrdinov tohto príbehu je plná nebezpečenstiev a dávnych tajomstiev, ktoré čakajú na svoje odhalenie. „Zelvíria: Dva národy, jedno srdce“ je strhujúcim príbehom odvahy, lásky a obety. Vstúpte do sveta plného kúziel, tajomstiev, napätia a emócií a objavte, či dokáže láska prekonať všetky prekážky a priniesť nový začiatok.... celý text

recenzienika657
06.09.2024 5 z 5

#zelviria @vydavatelstvobuchart

Ďakujem rodinnému vydavateľstvu. Vďaka nim sa ku mne dostala táto nádherná kniha.

Kniha okrem nádherných ilustrácii, v sebe ukrýva príbeh s veľkym srdcom. Začali sme čítať a aj keď deti nevydržali celý príbeh naraz, ja som sama pre seba nevedela prestať a chcela, nie, musela som vedieť, čo bude ďalej. Čo iné rozprávky ukrývajú a musíte si domyslieť, v tejto je aj láska popísaná narovinu. Ukrýva v sebe aj posolstvo, ktoré pochopia skôr staršie deti. Avšak aj malé si nájdu v knihe obrázky, ktoré sú skoro ako skutočné.

Je v nej láska, intriga, šibalstvo či klamstvo. Mne sa páčila a ja len odporúčam. A tak ma napadlo, že Vianoce sa blížia a čo je najlepší darček? Veď kniha.

Krajina sa rozdelila na dve časti. V jednej žili víly a v tej druhej škriatkovia. Tieto bytosti sa navzájom nemuseli. Živili v sebe nevávisť. Princezná sa zaľúbi do škriatka. Stretávajú sa každý deň až kým jedného dňa princezná prestane chodiť na ich tajného miesto...

#spolupracasnikou #fantasy #bookstagram #knihypredeti #knihypredetiamladez #vili #skriatkovia

recenzienika657
05.09.2024 5 z 5

#zelviria @vydavatelstvobuchart

kouzla magie skřítkové víly, rusalky

2024  100%Zelvíria: Dva národy, jedno srdce
2024  %Veľký sen malej baletky