Žena v okně

Žena v okně
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357602/mid_zena-v-okne-G6x-357602.png 4 1592 1592

Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Motto

The Woman in the Window

Jirulka
09.12.2018 2 z 5

Slabé, ze začátku nudné. Konec to jakžtakž zachránil

Sjuzana
04.12.2018 2 z 5

Bez napeti, momentu prekvapeni, nesympaticka hlavni postava, zaver mi taky dech nevyrazil. Knizka me vubec nebavila.

tonysojka
01.12.2018 5 z 5

Půjdu tady trochu proti proudu : perfektní a úžasné! Připomíná to velmi vzdáleně Dívku ve vlaku ale opravdu jen lehce . Příběh vyprávěný z úhlu pohledu ženy,která je bývalá psycholožka a trpí psychickou nemocí,za kterou si vlastně může sama svým morálním selháním s tragickými následky,se mi líbil. A to hlavně stylem vyprávění a stavbou příběhu,který podle mne vzdává poctu starým černobílým filmům stylu noir americké produkce. Mám chuť si je postahovat, koukat na ně , pít merlot a snít.

LiLinka
24.11.2018 3 z 5

Podle anotace jsem měla hodně velká očekávání a knihu si moc přála dostat k Vánocům. Po roce jsem se dostala k přečtení a jsem zklamaná. První 3/4 děje jsou celkem nezáživné a poslední část je až přehnaná... že bych ji nedoporučovala číst si říct netroufám, ale pokud máte kupičku více knih, které čekají na přečtení, tuto bych odložila na později.

eliska8413
23.11.2018 2 z 5

Anna Foxová mě neskutečně sr..a asi se neumím vžít do takové situace, která snad může nastat. Celý příběh mi přišel jako jedna velká slátanina. Popis třeba domu nebo cesty do hor byl tak zdlouhavý a nic neříkající, že vlastně doteď nevím, jak ta hysterka bydlí a kudy teda jeli. Charaktery postav žádné. Knihy nemám ve zvyku nechávat nedočtené, ale tady jsem se nesmírně těšila, až ta nuda bude za mnou.

Silwinka87
16.11.2018

Tak já jsem bohužel ani nedočetla.Knížka mě nebavila.Možná se k ní vrátím někdy později.

Pedias
15.11.2018 5 z 5

Já si asi sedím na vedení, ale jak tady každý druhý píše, že to bylo předvidatelné, tak já netušila vůbec nic! Netušila jsem co je pravda, co lež...a poslední stránky jsem hltala se zatajeným dechem.
Nepopírám, že první půlka byla jen Anna a merlot, ale za to druhá půlka byla plná šíleností, zvratů, polopravd.
Za mě 5 hvězd a těším se na další knihy.

J.x
14.11.2018 4 z 5

Knížka se dobře četla, rychle jsem ji přečetla, některé pasáže se mi zdály víc popisné, ty jsem přeskočila:-)

marcolka
12.11.2018

Zajímavý thriller. Některé věci předvídatelné, některé mě překvapily. Jak už tu bylo zmíněno, některé body knihy byly podobné Dívce ve vlaku. Ale už začíná být opravdu frustrující, že většina hlavních hrdinek v thrillerech jsou takové psychické "trosky" , které holdují přemíře alkoholu.

minde
09.11.2018 4 z 5

Kniha mi taky připomínala Dívku ve vlaku - skoro stejná zápletka, podobná hl. hrdinka. Děj byl předvídatelný, prostředek mě trochu nudil, jak se vše pořád točilo dokola, ale ke konci kniha nabrala spád až k neočekávanému zvratu. Kniha není špatná. Čte se dobře. Takový nenáročný psychothriler na ukrácení času.

Majulle
31.10.2018 2 z 5

Nemohla jsem se překousat přes sto padesátou větu, že sedí doma a chlastá. Bohužel mě to nebavilo a byla to první kniha kterou jsem opravdu musela odložit..

Ester71
21.10.2018 5 z 5

Za mě parádní, hodně napínavý příběh s překvapivým rozuzlením. Zajímavě psychologicky propracované, což mě baví.

Katulinka69
19.10.2018 3 z 5

Mě bohužel kniha extra nezaujala,ale nejspíš protože jsem namlsana u jiných autorů

Evelyn2
16.10.2018 3 z 5

Zajímavé...ale předvídatelné. Ten ,,náhlý,, zvrat na konci vlastně víte už od první kapitoly pokud čtete pozorně. Příběh dobrý, ale že bych si od autora našla další, to asi ne.

Miro67
16.10.2018 2 z 5

Nápad dobrý, ale psáno velmi zdlouhavým a předvídatelným způsobem.

Joyce24
14.10.2018 3 z 5

Velmi dlouho mi trvalo než jsem se do knihy začetla, téměř až v polovině. Bojovala jsem s myšlenkou, že knihu odložím, ale nakonec jsem vytrvala a druhou polovinu knihy jsem si užila a četla každou volnou chvilku.

Hendrychova.K
07.10.2018 4 z 5

První část knihy, přibližně 150 stran, jsem myslela, že knihu odložím. Hlavní hrdinka nesympatická, po slově Merlot se mi už ježily chlupy. Nakonec mě kniha ale chytla a závěr byl pro mě velice překvapivý. Na hlavní hrdinku jsem názor nezměnila, ale na knihu ano.

Ráčkajda
30.09.2018 5 z 5

Ač mi kniha silně připomínala Dívku ve vlaku, líbila se mi. Mám celkem ráda knihy na podobná témata, takže já jsem byla spokojená a stále jsem se těšila jak to bude pokračovat.

Evule *
27.09.2018

Tak mě tento styl nějak nesedl, nedokázala jsem se do knihy začíst....ale to neznamená, že se k ní už nevrátím a nezkusím to znovu...

Teresita
21.09.2018 4 z 5

Výborný napínavý psychothriller, kde pořád nevíte, kde je vlastně pravda. Kniha, od které se nemůžete odtrhnout, je velice čtivá a napínavá. Hlavní hrdinka trpí agorafobií, strachem z otevřeného prostoru. Žije sama, z domů nevychází a smutek utápí v alkoholu a lécích. Zábavu si krátí pozorováním sousedů. Jednoho dne uvidí něco, co by neměla. Ale viděla to opravdu?