Život Ježíše

Život Ježíše
https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92010/zivot-jezise-92010.gif 4 30 30

Kadidlo, stejně jako hašiš, obsahuje účinnou látku THC! Nejnovější výzkumy potvrdily tuto skutečnost, a proto je na příběh Spasitele nutno pohlížet zcela novým zůsobem! Odhalte šokující informace o skutečném životě Ježíše! Úsměvná parodie Gerharda Haderera pobavila již tisíce čtenářů po celém světě.

Lugalbanda
15.01.2022 1 z 5

Vedle téhle francouzsky usoplené slátaniny působí i ty biblický vykradený nesmysly jako vcelku solidní příběhy, takže to jakékoli náboženské satiře dělá spíš medvědí službu.

zjpv
02.09.2019 odpad!

Naprostý odpad. Je to jen nejhorší urážení celé křesťanské víry. A to mám humor rád, nevadí mi i hůmor na úkor církve, ale toto je už nechutně přehnané. To už s legrací nemá nic společného

Banny_L
14.02.2018 4 z 5

Kadidlo forever :)

malpet
19.12.2017 3 z 5

Co na to říct? Těchto pár obrázků snad ani není kniha :-) docela mně pobavilo, když po jejím vydání zástupci naší katolické církv dost protestovali :-) už jen prot stojí za to tuhle knihu prolistovat.

kolacky
11.09.2014 4 z 5

Ta plejáda muzikantů na konci! Boží! :-)

Lucipher69
21.06.2013 3 z 5

Zábavná parodie s výbornými ilustracemi... tuhle knížečku rozhodně nedoporučuji fanatickým křesťanům! ;-D

dragonfly
30.11.2011 1 z 5

V pubertě mi to připadalo docela zábavné.. S přibývajícím věkem čtenáře ztrácí na kvalitě.. :-)

Autorovy knížky

Gerhard Haderer