Zmiznuté dievčatá

Zmiznuté dievčatá
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461993/bmid_zmiznute-dievcata-GBC-461993.jpg 5 2140 2140

Niekto sa chce asi hrat’, ale vybral si hru krutú, bezcitnú a zvrátenú. Unesie dve devät’ročné kamarátky Charlie a Amy a vzápätí pošle obom rodinám esemesku so svojou požiadavkou. Vyzve ich, aby za deti ponúkli určitú sumu. Kto ponúkne viac, vyhráva. No takýmto spôsobom zároveň vynesie rozsudok smrti nad druhým dievčat’om. Prípadu, ktorý sa nápadne podobá na únos spred roka, sa ujme inšpektorka Kim Stonová. Spočiatku je bezradná a nemá sa čoho zachytit’, lebo únosca starostlivo zametá za sebou každú stopu. Po d’alších esemeskách s desivým obsahom si uvedomuje, že jej súperom je azda ten najšialenejší zloči¬nec, s akým sa kedy vo svojej kariére stretla. Čas neúprosne beží a šanca, že by sa dievčatá vrátili domov živé, sa každou hodinou zmenšuje. Kľúčom k vyriešeniu prípadu by možno bolo odkrytie ¬temných tajomstiev z minulosti oboch rodín. Môže si však Kim dovolit’ tak dlho čakať? Alebo niečie diet’a naozaj zaplatí tú najvyššiu cenu?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Lost Girls, 2015

Dobby888
25.03.2020 4 z 5

Jako vždy napínavý příběh a sympatické postavy

Kamilajznik
19.03.2020 5 z 5

Díl od dílů je to napinavější, nervydrásající, nehty si kousající:-)
Tohle je třetí díl a jako opět mazec! Akorát si nejsem jistá, že se dostanu až k poslednímu dílu, protože už tady mi srdce, nervama, vynechávalo :-)

1Maja1
12.03.2020 5 z 5

Něco tak napínavého a nervy drásajícího jsem snad ještě nečetla! Klobouk dolů.

Ver1982
09.03.2020 5 z 5

Ještě lepší než první dva díly. Jestli to tak půjde dál, tak už se těším, až začnu číst další.

Nuttelka
07.03.2020 5 z 5

Další díl s Kim a zase pecka, zase mě Kim převezla, tipovala jsem někoho jiného. Ale přebíhal mi mráz po zádech, když se na scéně objevil Symes. Další díly si budu dávat za odměnu, aby mi Kim zůstala co nejdéle :-)

magic11
03.03.2020 5 z 5

Copak Kim, ta nikdy nezklame, za mě super, jako vždy

zandu
02.03.2020 5 z 5

Třetí případ Kim je opět masakrózní. Někdo mi říkal nebo psal, (když jsem hodnotila druhou knihu Ďábelské hry slovy: ufff, snad ještě lepší než první díl), že se to bude stupňovat. A měl pravdu. A jsem zvědavá, co bude dál... A k této knize řeknu jen to, že z pohledu rodiče bych se nikdy v takovéto situaci ocitnout opravdu nechtěla..

Miky88
23.02.2020 5 z 5

Knihu jsem četla hodně dlouho, ale stála za to. Příběh mě donutil k zamyšlení co by člověk dělal v situaci rodičů, kdy rozum velí jednat tak a srdce jinak... Pachatelé nebudili soucit, ale lítost k jejich dětství tam byl... Kim a její tým byl jako vždy skvělý. Těším se na další díl.

TeaPeter
14.02.2020 5 z 5

Vynikající kniha. Hlavní strůjce mi připadl obzvlášť odporný - vinit druhé za důsledky vlastních voleb není fér, ale zneužít svého postavení ve jménu pomsty, to už je daleko za hranou. V případě druhé osoby si člověk říká, jestli důvody ke zrušení trestu smrti v západních zemích nebyly až dětsky naivní. Takovýto druh lidí je nezměnitelný (tedy vězněním určitě ne) a po propuštění bude nebezpečím pro ostatní znovu a znovu. Jediné, co mi tam tak úplně nezapadlo byl osud Suzie.

Lena081
07.02.2020 4 z 5

Nevím jak to autorka dělá,ale zase je to skvělé.

lenkaabooks
04.02.2020 4 z 5

Únos dvou holčiček postaví dvě rodiny proti sobě. Pokyn únosce je jasný - přežije ta dcera, jíž si rodiče cení za více peněz. Strašná psychologická hra, při které vyplavou různá překvapení.

Ridley
02.02.2020 4 z 5

S každou knížkou je lepší a lepší....

Abia
30.01.2020 4 z 5

Už víme, co čekat. Kim je superhrdinka, ale baví mě to, čtu to na jeden nádech.

kvetržůt
28.01.2020 2 z 5

Po přečtení komentářů jsem asi jediná kdo má s knihou problém. Dočetla jsem, ale z vypětím sil. Vyšetřování je místy více než chaotické a spoléhající na náhodu. Kim vládne železnou rukou, ale ne vždy ve prospěch věci. Nechci spoilerovat, ale, přečetla jsem hodně knih o vyšetřování, ale takhle zahazovat jasné forenzní důkazy, poslat kolegu ať řeší jiný případ, a to neustálé oslovení šéfko mi vadí. Nějak tu knihu nemohu pořád zkousnout. Předchozí díl na mě působil lépe. A ten konec, nevím, nevím ????

Lumír23
23.01.2020 5 z 5

Napínavé, hodně, celou dobu, jen ten závěr mi přišel jakoby nedotažený... zjednodušený. Ale zase se mi to líbilo.

GrouLE
18.01.2020 5 z 5

Tento díl mi přišel se Skrytými kartami nejlepší z celé série, až mi i slza ukápla. Za mě super čtení.

Petrushka31
18.01.2020 5 z 5

Čtivá, napínavá. Vynikající kniha. Doporučuji :)

bigben
14.01.2020 5 z 5

Za mě super detektivka, výborný tým, přímý děj, rozumně záplatek a Kim:-)

Ishir
31.12.2019 4 z 5

Únos 4 holčiček. Téma z kterého mrazí. Sefinspektorka Kim Stoneova nemá mnoho času holčičky nalézt. A jak to dopadlo? To si budete muset přečíst sami -:)

Klasej
30.12.2019 5 z 5

Super. Kvalita každou knihou lepší a lepší.