Ramsay

Ramsay
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496448/bmid_ramsay-P1b-496448.jpg 4 237 237

Znamení lásky série

< 7. díl

Pro Lydii De Havillandovou je návrat Brogana Ramseyho šok. Před lety mu ublížila a zradila ho. Brogan už však není tím zakřiknutým, citlivým chlapcem, kterého znávala. Dospěl v nádherného, mocného muže a chce se pomstít. Brogan Ramsay nedokáže Lydii odpustit, jak krutě se kdysi zachovala jak k němu, tak i k jeho rodině, která kvůli ní zůstala bez peněz. Teď chce její rodinu zničit, stejně jako ona kdysi zničila tu jeho. Jenže z dívky, která mu před lety tak ublížila, je dnes žena, jež mu bere dech. Ramsay je příběhem o zradě a hněvu, výčitkách a síle odpuštění a o tenké hranici mezi láskou a nenávistí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ramsay , 2016

keiko33
05.10.2022 4 z 5

Znovu zaujímavý príbeh, kde sa prelieta minulosť s prítomnosťou. No tentoraz to nebolo úplne ono. Z príbehu sa dalo vyťažiť viac. Fionn a Eileen boli milým spestrením. Koniec bol už na mňa príliš presladený.

Ralemo
04.10.2022 5 z 5

Krásný i když trošku smutný příběh o Lydii a Brogana a jejich strastech v mládí, Brogan se přes zradu stále nemůže dostat a proto se rozhodne pro pomstu. Zajímavý plán se docela zvrhne, některé pasáže byly vtipně napsané, u jiných mi bylo Lydie líto, i když ona se nevzdala a vždy bojovala. Napsáno velice čtivě, nešlo se odtrhnout, neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, líbil se mi příběh napsaný z pohledu obou hrdinů. I vedlejší postavy byly hodně zajímavé, například Fionn a Eileen, doufám, že se dočkáme další knihy třeba o nich.

Kristy.Seb
02.10.2022 4 z 5

Bůh nám dává deštivé dny, aby nám připomínal, že je v pořádku, když si vezmeme den volna.

Život nás všechny dřív nebo později srazí na kolena.

Každé rozhodnutí má následky.

Hořkost je jed, který tě nakonec sežere.

Odpuštění není emoce. Odpuštění je volba.

Když člověku odpustíš, neznamená to, že hned musíte být kámoši. Spíš jde o to, aby ses os těch lidí konečně osvobodil.

Odpuštění občas znamená, že musíte nechat věci být.

Láska skóre nepočítá. Láska nežádá trest.

Na kolenou nemusíte jen prosit. Na kolenou můžete i dát najevo svou úctu.

Mile, čtivé..

AliceTief
02.10.2022 5 z 5

Tuto autorku opravdu zbožňuji, kniha krásně napsaná, za mě i krásný příběh. Ke konci se mi místy zdálo, že autorka trochu natahuj ale dalo se =). Každopádně miluji epilog =)

jeny-v
02.10.2022 4 z 5

Víkendová záruka pěkné knihy, pokud vám je blízké pohádkové romantické čtivo. Opět super dílo od mé oblíbené spisovatelky s překladem Zuzany Ľalíkové. Její romány byly kdysi mezi prvními v mé čtečce, ať to byl Leo, Kyland nebo Carson a nyní i poslední Brogan - osudy padlých andělů.....
Hned od prvních stránek jsem si toho mladého zahradníka zamilovala a té pracovité "bohaté" holčině přála naplnění šťastného osudu v podobě trojlístku: včerejšek, dnešek a zítřek. Brogan plný touhy po pomstě, odplatě, očistě a zadostiučinění vyhraje s pomocí přítele Fionna v pokeru firmu Stuarta De Havillanda, přesto mu to klid nepřinese, protože: "To nejcennější a nejmocnější už dávno nosím v sobě - lásku, důvěru a odpuštění."

Damienronnie
30.09.2022 5 z 5

Opäť jedna výborná kniha :)

KláraH.
29.09.2022 4 z 5

Knihy Mii Sheridam mám ráda. Jsou procítěné, mají zápletku, která nebývá tuctová, knihy nebývají úplně přímočaré. Vždycky ale je na konci nějaké drama, které tady bylo už poněkud překombinované. A pořád to "věřím- nevěřím - věřím - nevěřím -a tak pořád dokola" už bylo trochu moc. Ve finále mě nejvíc bavili Fionn s Eileen.
I tak jsou to ale velmi pěkné a zasloužené 4 hvězdy.

terikus
28.09.2022 5 z 5

Knížky od téhle autorky mě vždycky dostanou a stejně to bylo i tohoto příběhu. O emoce opět nebyla nouze a klidně bych si i početla něco víc o vedlejších postavách...

Ketfl
27.09.2022 5 z 5

Mia Sheridan je moje velice oblíbená autorka, takže na její novou knihu jsem se těšila jak na Vánoce. A jsem zase spokojená. Ano, není to Archer nebo další z mých oblíbených, ale i tak jsem si knihu užila. V rámci možností, samozřejmě. Nebyla by to totiž Mia, aby nezakomponovala taky nějaké to těžké téma. A že tady toho nebylo pomálu. Když Brogan donutil Lydii, aby obsluhovala na té jeho zahradní párty, normálně mně z toho bylo až nevolno od žaludku, jak mi to za ní bylo líto. Když opomenu to těžké téma, tak to byla ale i krásná romantika. Knihu jsem měla přečtenou opravdu raz dva. Moc se těším na další tvorbu.

Hatshepsut
26.09.2022 4 z 5

Mia Sheridan je skvělá autorka romantických knih, takže se nemůžete splést, pokud zvolíte něco z její tvorby. Tento příběh neměl originální námět, ale přesto jsem měla knihu přečtenou raz dva. Je to taková sázka na jistotu.

zuzak82
23.09.2022 3 z 5

(SPOILER) Tentokrát mě to moc nechytlo. Příběh ani postavy Brogana a Lydie mě moc nezaujali. Naopak třeba o Fionnovi nebo Eileen bych si přečetla víc.

KlosKa
23.09.2022 5 z 5

Na knihu od Mii (jakoukoliv) jsem se strašně moc těšila a děkuji, bylo to opět nádherné. Ano, nebyl to Archer ani Stinger, ale Brogen byl taky skvělý....
"Mo chroí".....

moma08
23.09.2022 5 z 5

Opět a zase nemám slov.
Já prostě Miu , jako autorku miluji a i když to bylo něco kousek jiného než jsem čekala, tak jsem velmi s knihou spokojená.
Přečteno během dne, protože to ani jinak nešlo.

evineckY
22.09.2022 5 z 5

Mezi láskou a nenávistí je jen velmi tenká hranice....
Je to krásná , velmi emotivní kniha, jako všechny od M.S. a moc doporučuji.

mysanda20
22.09.2022 4 z 5

Mia Sheridan je skvělá spisovatelka,má krásný způsob psaní.Miluju všechny její knihy,ale toto nebude moje oblíbená kniha.Ramsay je pohádka o epické lásce,která trvá ještě po přečtení příběhu.Je to příběh a lásce a nenávisti,druhých šancích a odpuštění.