Zuzanka u strýka Františka

Zuzanka u strýka Františka
https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75702/zuzanka-u-stryka-frantiska-75702.jpg 4 13 13

Zuzanka je asi šesťročné dievčatko s veľkými úprimnými očami a bucľatými líčkami. Ak sa staneš jej kamarátkou alebo kamarátom, zažiješ s ňou samé zábavné príhody - jednu pôvabnejšiu ako druhú. Zoznámiš sa so strýkom Františkom, spolu so Zuzankou sa pohráte so psom a zitíš, ako to vyzerá na brehu jazera. Na trh pôjdete kúpiť štyri malé zajačiky, budete sa dokonca aj sťahovať a potom stratíte a znovu nájdete Minka na jarmoku.... celý text

janina66
19.01.2021 5 z 5

Nádherně ilustrovaná knížka pro děti, ale i rodiče. Moc mě bavilo z ní číst dětem. A je i poučná.

Osice
13.08.2020 5 z 5

Zuzanka je naší novou literární kamarádkou. A novým čtyřnohým kamarádem je samozřejmě pejsek Ňufka. Díky této knize jsme se s nimi podívali na venkov za strejdou Fandou. Užívali jsme si pohodu, které prožívá dítě na statku. Byli jsme obklopeni malým i velkým zvířectvem, jezdili na poníkovi, navštívili trh a vyrazili na procházku. Prostě ideální prázdniny:-)

Jessica007
19.12.2016 5 z 5

Krásná knížka pro děti s nádhernými obrázky. Předčítala jsem ji dceři, když byla malá. Moc se jí líbila - a mě to také bavilo. Doporučuji především pro malé holčičky.