1alena1 1alena1 komentáře u knih

Babička Babička Božena Němcová

Opravdu nechápu, jak někdo může napsat něco ošklivého o knize Babička. Myslela jsem si, že jsou tady jen lidé, kteří mají knihy rádi. A Babička, to je základ !!! Nemusí to být vaše nejzamilovanější, ale je to kniha, kterou si opravdu vážím a myslím, že by neměla chybět nikomu v rodinné knihovně.

10.08.2011 5 z 5

Vteřinová noc Vteřinová noc Marta Urbanová

Nádherná kniha napsaná úžasnou a zvláštní češtinou, kniha mě velice zaujala a vřele doporučuji.

09.08.2011 5 z 5

Opuštěné...a konečně šťastné Opuštěné...a konečně šťastné Marie Formáčková

Úžasné počtení pro ženy, poučné - velmi poučné pro dnešní ženy středního věku. Vřele doporučuji všem osobám něžného pohlaví nad 40 let (samozřejmě i mladším).

09.08.2011 5 z 5

Starým láskám nevolej Starým láskám nevolej Alena Jakoubková

Báječné čtení !! Byla to první kniha, kterou jsem četla od této autorky, která mě tak zaujala, že jsem se okamžitě pustila do dalších a rozšířila jsem si tak okruh oblíbených současných autorek, které píší o současných ženách - o současných problémech, které máme denně kolem sebe - někdy i doma.

Modrý dům Modrý dům Táňa Keleová-Vasilková

Nádherné čtení !!! Tato knížka se musí líbit každé ženské, která má rodinu a blaho rodiny je jedna z jejích priorit. Mistrně popsané vztahy mezi blízkými. Mám ráda knihy této autorky, ale tuto nejvíc.

Sestra a sestřička Sestra a sestřička Magda Váňová

Přestože miluju všechny knížky této autorky, tato mě zaujala asi nejvíc, protože byla od Magdy Váňové jako první. Opravdu doporučuji.

08.08.2011 5 z 5

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

Vřele doporučuji všem dívkám před svatbou s mamánkem !

08.08.2011 4 z 5