avalonek avalonek komentáře u knih

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Bála jsem se,že o Camovi Rohanovi už neuslyším.A nakonec nám autorka připsala příběh i o něm..Bylo to krásné romantické čtení,kdy jsem se nemohla odtrhnout a užívala jsem si každý kousek.

27.03.2018 5 z 5

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Myslela jsem,že vše od Lisy bude na stejné brdo,ale nakonec tomu tak neni.Každé čtení má něco do sebe.Toto bylo trosku slabší,ale konec knihy byl nádherný,ale začátek se mi docela táhl..Ale i tak to bylo moc hezké počteníčko..

24.03.2018 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Tak příjemné splnění výzvy jsem nečekala.Bylo to milé, vtipné, svižné a velice příjemné čtení,které mi uteklo jak voda a já jsem se zase vracela do času Vánoc a užívala si tu pohodu.

21.03.2018 5 z 5

Nový začátek Nový začátek Robert Kirkman

Ty kráso,to je prostě šílený.Každý díl je větší a větší překvapení..Výborný čtení.Nemohla jsem se odtrhnout.Co to tam zase je za uchyláky,už se fakt těším na další díl.To je prostě luxus.

18.03.2018 5 z 5

Železný půlměsíc Železný půlměsíc Juraj Červenák

Kapitán Báthory prostě pořád jede.Sice už nemá neuvěřitelné smysly a sílu,ale duší je to pořád on.Jeho sarkastické poznámky,a smysl pro čest nás provází touto knihou..Voronin je taky dobrý chlapák,který nás krásně baví v celém příběhu.Sice našel Kornel svého syna,ale zase ho ztratil,a teď jen čekat,až vyjde další díl a mi se dozvíme,jak to bude dál..

17.03.2018 4 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Přečteno jedním dechem.Cela série se nádherně čte.Postavy jsou milé,velice vtipné,osobité.Je úžasné že se v příbězích pořád prolínají všechny postavy z předchozích dílů..Každý díl měl něco do sebe,ale všechny měly sťávu.Poslední díl byl sice trošku urychlený,ale i přes to byl nádherný.Rafe byl zase vysoký sexy chlap a Hannach nenechal chladnou a dokázal ji svou lásku.Jsem naprosto spokojená.Ted ještě sehnat všechny dily do vlastní knihovny..

11.03.2018 5 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Ze sester Bowmanových mi byla sympatičtější Lilian,ale Daisy se nakonec ukázala jako silná žena,která i když byla věčně hlavou v oblacích,dokáže zvládnout i realitu a ničeho se nezalekne.A nečeká jí nic menšího,než láska jako trám.Tahle série o čekankách prostě opravdu stojí za to..

09.03.2018 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

To je naprosto úžasné čtení..Já strašně lituju,že už jsem to zase dočetla.. První co udělám,až dočtu celou sérii bude,že ji začnu shánět do své vlastní knihovny,to tam prostě musím mít..Ty příběhy jsou tak krásné,že prostě nemůžu přestat a pořád jen čtu..

07.03.2018 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Lisa prostě umí psát.Bylo to nádherné,milé,spoustu krásného humoru a spousta chemie mezi hlavními hrdiny.Moc mě potěšilo,že jsou tam pořád všechny čekanky a i jejich příběhy se dal rozvíjejí.Kdybych mohla dát víc hvězd,hned to udělám.Jeji knihy si našli místo v mé knihovně.

05.03.2018 5 z 5

Svět zlodějů Svět zlodějů Robert Asprin

Nevím..Jsem z toho taková bezradná..Moc se mi nelíbí styl psaní..Třeba tomu dám ještě někdy šanci..Ale teď mě to nenadchlo..

02.03.2018 2 z 5

Odvážná a sexy Odvážná a sexy Jill Shalvis

To měl být vtip??Jako jo,druhý díl byl oproti jedničce super,ale co měla být ta Maddie a Brody.Na ty jsem se těšila nejvíc a ten konec mě teda pěkně naštval.Ale Dani a Shayne byly taky dobrý,opravdu jednoduché čtení.

26.02.2018 3 z 5

Chytrá a sexy Chytrá a sexy Jill Shalvis

Sakra,a já jsem si tu knihu koupila..Škoda peněz teda..To bylo opravdu slabé,asi už jsem hodně rozmazlená,protože je spousta lepších spisovatelek..Nejlepší byla Madii a Brody a doufám,že se v dalším díle alespoň rozjedou..

23.02.2018 2 z 5

Ohnivé znamenie Ohnivé znamenie Juraj Červenák

Další pokračování Steina, Barbariče a Jaroše opravdu stojí za to..Jejich vyšetřování je pěkně zamotané ale oni si s tím nedělají hlavu a na vše zase přijdou.Nechybí tomu nic,má to napětí,akci a i ten vtip se tam najde..Ale za sebe můžu říct,že jsem ráda,že jsem se nenarodila do této doby.

21.02.2018 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Pláču... Pláču,protože moje oblíbená autorka ukončila tuto senzační sérii a mí přátelé z ní už nebudou prožívat nic nového a mě budou chybět.Asi unesu Samanthu a zavřu si ji do sklepa a bude dál psát jen pro mě..Poslední díl byl senzačním zakončením,a já jsem strašně ráda,že mám všechny díly ve své knihovně a můžu se k nim kdykoliv vrátit..

13.02.2018 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Mé srdíčko zase pookřálo nad tak krásným romantickým příběhem..Nemohla jsem se nabažit.

10.02.2018 5 z 5

Jasno lepo podstín zhyna Jasno lepo podstín zhyna Sara Baume

Pořád nevím,co si mám o knize myslet.Je to zvláštní,v podstatě pravdivý příběh muže,který je odvržen od ostatních lidí,protože se liší.Protože lidi se bojí toho,co je jiné a tak se tomu vyhýbají.A nakonec pozná jedinou lásku a to tu psí,i když ten pejsek mu ten život taky dost zkomplikuje.Na pět hvězd to pro mě není,je to takový průměr.Je to hezké,ale některé věci jsou tam zbytečně zdlouhavé..

05.02.2018 3 z 5

Nečakane vojvodkyňou Nečakane vojvodkyňou Valerie Bowman

Moc pěkné.Má to jen jedinou chybičku,že ty erotické scény se dosti podobají..Chtělo by to trošku pozměnit..Ale jinak naprostá spokojenost

31.01.2018 5 z 5

Náhodně hraběnkou Náhodně hraběnkou Valerie Bowman

Strašně příjemná oddechovka..Moc spokojená jsem..

28.01.2018 5 z 5

Krev prvorozených Krev prvorozených Juraj Červenák

Sakra..Jak to jen ten Červenák dělá,že ty jeho knihy jsou tak dobrý.Tohle snad bylo lepší ještě jak první díl..Napínavé,vtipné,akční a prostě a jednoduše parádní.Trojka Stein,Barbarič a Jaroš jsou opravdu frajeři..

26.01.2018 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Byly lepší díly.Šlo to,ale už se k tomu nevrátím..Takový průměr.Málo chemie mezi nimi, nejlepší byla Lukova babička.

21.01.2018 3 z 5