avalonek avalonek komentáře u knih

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Tak tohle mě naprosto uchvátilo.Krásně napsáno,s humorem,smutkem,láskou a nenávistí.Život člověka,který se po úrazu hlavy a následné ztrátě paměti vrátí do doby kdy ještě vše bylo krásné a nechápe tu změnu se co udála za deset let které si nepamatuje.Uvědomění sebe sama a toho jak se člověk dokáže změnit a ani si neuvědomuje,že si tím svůj život může zničit.Bylo to krásné čtení,které má čestné místo v mojí knihovně.A ráda to doporučím dál,protože tohle člověka dokáže probrat z jeho dosavadního života.

24.07.2016 5 z 5

Tebe chci milovat Tebe chci milovat Johanna Lindsey

No,těm to tedy trvalo.Neuvěřitelný dohadování mezi nima.Oboum bych jim nafackovala,aby se konečně probudili.Ale jinak zase moc pěkné..

22.07.2016

Otrokyně Otrokyně Johanna Lindsey

Úžasné.Krasný příběh,spousty humoru a láska,o kterou v těchto knihách samozřejmě jde v první řadě.Moc hezky se to četlo.

19.07.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Já jsem naprosto spokojená.Krásný příběh obyčejných lidí se stejnými problémy jako má většina z nás.Optimistický pohled na svět jedné maminky,která to nemá tak jednoduché,ale pořád se nevzdává a má síly na rozdávání.A samozřejmě za ty strasti se jí nakonec poštěstí.Takove knihy mám opravdu ráda a vždy mě opravdu povzbudí a potěší.(jak já bych potřebovala její optimismus).Takže jen tak dál Jojo Moyesová.

16.07.2016 5 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Johanna Lindsey

Zase úžasný.Vždycky mě to strašně potěší.Ten příběh,láska,podlosti ostatních a vždy nádherný konec.Prostě paráda.

06.07.2016 5 z 5

Podivné manželství Podivné manželství Johanna Lindsey

Já jsme zatím se všema knihama od autorky,co jsem četla velice spokojená.Nadšení po celou dobu čtení mě neopouští,a doufám,že to tak bude i nadále.

04.07.2016 5 z 5

Markýzův dědic Markýzův dědic Johanna Lindsey

Jako vždy moc pěkné čtení,které mě nenechá knihu ani na chvilku odložit.Mam ráda dobré konce a u této autorky se jich vždy dočkám.

01.07.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nemám slov......

27.06.2016 5 z 5

Řekni, že mě miluješ Řekni, že mě miluješ Johanna Lindsey

Hotovka a zase prostě paráda.

18.06.2016 3 z 5

Okouzlení Okouzlení Johanna Lindsey

Vím,že už se opakuji,ale je to prostě paráda.Tenhle díl se mi opravdu hodně líbil,jako bych úplně cítila, jak to vše cítí Amy.Opravdu úžasný.

17.06.2016 5 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Paráda,jsem zase nadšená.A i když je v těchto knihách prostě jasný konec,příbeh je pokaždé jiný a to mě moc těší.Jsem nadmíru spokojená.

16.06.2016 5 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Já jsem prostě strašně nadšená z těchto příběhů.Úplně mě dokážou odpoutat od světa a tak trošku uklidnit na duši.Opravdu spokojenost.

14.06.2016 5 z 5

Bouřlivé vyznání Bouřlivé vyznání Johanna Lindsey

Tyhle knížky, mě vždycky chytnou za srdce.Má to krásný příběh,lásku,nějakou napínavou zápletku. Pokaždé když je dočtu,tak jsem tak spokojená,takže jen škoda,že jsou tak krátké.

13.06.2016 5 z 5

Trpaslíci Trpaslíci Markus Heitz

Začátek byl poněkud utahanější,ale postupem času se to začalo pěkně rozjíždět a mě pořádně bavit.Kniha o přátelství,síle,odvaze s humorem a hezkým vyobrazením různých říší a národů.Spokojenost,snad takový bude i další díl.

10.06.2016 3 z 5

Magie krve Magie krve Tessa Gratton

Prostě paráda.Tuhle knihu jsem si užila od začátku do konce.Bylo to krásné,napínavé,romantické a taky hrozně smutné.Ale prostě naprosto úžasné..

27.05.2016 5 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Opravdu jednoduché čtení.Docela pobaví,ale jednou asi stačí.

24.05.2016 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Zajímavé čtení.Vcelku dost vtipné a i to čtení hezky utíká,ale něco mi na tom chybělo.Četla jsem už spoustu takových knih,a tady mezi nima nebyla ta chemie.A nevím,co mě tedy čeká v dalších dílech,ale asi by stačil jen jeden díl.No,třeba mě to překvapí.Nějak se vydělávat musí,tak asi proto další díly...

23.05.2016 3 z 5

Něžná Rebelka Něžná Rebelka Johanna Lindsey

Prostě mě to uchvátilo.Byl tam vtip,napětí,láska.Akorát mě trošku štvalo,jak někdo nedokáže ustoupit před pravdou.Ale jinak sem to zhltla,až mi bylo líto,že už jsem zase na konci.Moc hezké čtení.

19.05.2016 5 z 5

Bílá věž Bílá věž Juraj Červenák

Tak tohle byla paráda.Tenhle díl mě dostal do kolen.Mělo to všechno, co fantasy má mít.Krásný příběh(který byl úplně neskutečně popsán),a nechybělo tam hrdinství,přátelství,boje ve válce a taky láska.Konec byl tedy strašně smutný,ale to k tomu patří,já jsem nevýslovně spokojená..Ilja je můj nový hrdina..

14.05.2016 5 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Kathryn Taylor

Opravdu moc hezký,člověk se zase dostává dál a zjišťuje,co bude dál s panstvím.Tenhle díl je sice trošku smutnější,ale pěkný.Ale byla sem zvyklá,že autorka zatím měla dvě na sebe navazující knihy a tady to budou rovnou tři,což mě vcelku štve,protože musím čekat až ta třetí vyjde.

05.05.2016 4 z 5