B.Garden B.Garden komentáře u knih

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Tato kniha mě bavila, ze začátku sem si říkala že to nebude ono. Po par stránkách sem se začala a snad ještě nikdy se nespala u knihy nahlas, ale u části s malou kozičkou to nešlo jinak. Chance je dokonalost sama a nejvíc se mi líbil jeho humor. Moc doporučuji

10.01.2022 5 z 5

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Tak tohle se nepovedlo. Na větu, pohnul bych kvůli tobě nebem i zemi jsem, už začala byt alergicka a vždy obracela oči v sloup. Dočetla jsem jen, abych věděla jak to s postavami dopadne a dost jsem přeskakovala. Hlavní postava neměla žádnou sebeúctu a nechala sebou dost zametat.

27.12.2021 odpad!

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Ona naivni a nezkušená, on charismatický a bohatý. I když tohle je v plno knihách, děj vas vtáhne a pustí až na konci knihy.

03.01.2021 2 z 5

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

Četla jsem zatím první tři knihy. Příběh mezi hlavními postavami Vas upoutá a i když dopredu tušíte jak to cele dopadne krásně se se to čte. Je to pohádka pro dospělé s na pozdní večery.

03.01.2021 3 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Kniha se krásne četla, místy byla napínavá. Líbil se mi popis hlavních postav a jejich životů. Archer je velky sympaťák a v jednu chvili sem myslela že i slzička ukápne. Autorka ale konec zachránila. Velmi povedená kniha, vlastne cela serie.

01.12.2020 5 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Jedním slovem napínavé. Ze začátku jsem byla zmatená a nevěděla co si o knize myslet. Po par kapitolách jsem se začetka a nemohla knihu odložit. Napínavá kniha až do konce. Doporučuju!

01.12.2020 4 z 5