Bakly492 Bakly492 komentáře u knih

Počátek Počátek Dan Brown

Musim rici, ze dobra kniha je pro me ta, ktera me alespon jednou myslenkou, odkazem na neco zajimaveho, obohati.A v teto knize se to Danu Brownovi podarilo hned nekolikrat.Nevim, kdo z vas, si nasel napriklad na googlu jmenovane pamatky z knihy-Monserrat, Sagradu atd.Nadhera.Kdyz jsem pred lety stala pred Sagradou Familia v Barcelone, ta uzasna stavba vas pohli, to se neda popsat, to musite zazit. Mozna, i proto me kniha okouzlila, protoze je zasazena do nadherne krajiny Spanelska a Barcelony.
Nevim, proc tady nekdo neco pise o konspiracnich teoriich, neni snad krasna otazka, kde jsme se tu vzali?Kdo z nas na to dokaze odpovedet.A jeho myslenka v knize ma logiku...
Od ostatnich knih, ktere napsal, je zde videt posun a nikdo nemuze rici, ze kopiruje sve knihy.Autor je jednoduse vzdelany a to i duchovne, proto vira, veda a tajemno budou u nej vzdy na prvnim miste.Kniha je jednoduse k zamysleni.Ze lidstvo "nici"samo sebe, to vime. Ale jen malo knih narazi na to, ze se nicime technologiemi, posunem v podstate i vedy.
Za me, pane Browne neskonale diky za zazitek.

22.02.2018

Kam zmizel zlatý poklad republiky Kam zmizel zlatý poklad republiky Stanislav Motl

Dekuji panu Motlovi za vynikajici praci, diky ktere vznikla tato famozni kniha, kterou bych snad doporucila jako povinnou cetbu ve skolach,aby se nezapomelo...
A vsem zradcum se sebereflexi taky doporucuji.
Clovek zjistuje, ze stejne jako obycejni lidi zustaneme sami, myslim v obecne politicke rovine

12.02.2018

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Musim rici, ze po vsech recenzich jsem se rozhodla si knihu precist.
Opet jsem se presvedcila, ze pokud je neco bestseller, je skoda si knihu kupovat.
Dej je jednoduchy, predvidatelny, to uz Titanic je na tom lepe☺Vazne, kniha nicim neobohati.Za me teda velike ocekavani a velike zklamani.

10.02.2018