bojga bojga komentáře u knih

Dneska výtah nejezdí Dneska výtah nejezdí František PON.

Moc pěkné vyprávění

06.12.2020 5 z 5

Láska za lásku Láska za lásku Jiří Anderle

Krásné vyprávění o životě a době, která nebyla ještě tolik uspěchaná jako nyní
Nádherná kniha plná vzpomínek na dřívější časy s množstvím kreseb. Autor je skvělý vypravěč, je neskutečné jak dokáže vystihovat a popisovat - viz. pořad Láska za lásku Českého rozhlasu. Kniha nemá konkurenci- velmi pěkně vyprávěné příběhy.

Na Hradčanech Na Hradčanech Jiří Anderle

Nádherná kniha plná krásných příběhů a vypravování o životě na Hradčanech v době kdy Praha ještě nepatřila turistům
Vypravování doprovází spousta kreseb autora s popisky
Krásný dárek- pěkně graficky zpracovaná kniha v pevné vazbě
Pro toho, kdo má rád vypravování o životě a vzpomínání na uplynulé časy jasná volba. Nejlepší kniha plná příběhů o tom, jak se žilo v Praze na Novém Světě v letech 1966-1990. Krásné vyprávění o životě od autora rozhlasového pořadu Láska za lásku.

Doteky přírody Doteky přírody Václav Chaloupek

Nádherná kniha s krásným vyprávěním a fotografiemi
Jednomu živočichovi/ rostlině je věnována jedna dvoustrana
Nejedná se o strohý popis-seznámení, ale vždy je zahrnuto nějaké vyprávění autora a osobní zkušenost která se váže k dané rostlině nebo zvířeti
velice poutavé a poučné čtení bez ohledu na věk
O zvířatech a rostlinách které najdeme u nás - učí vnímat přírodu-stačí se umět rozhlížet
Moc doporučuji, krásná kniha, velice poučná, zajímavá. Spousta osobních zkušeností a hezkého vyprávění autora. Krásné fotografie. Zasloužila by si pevnou vazbu. Je velmi pěkně zpracovaná, neznám žádnou podobnou, která by se jí vyrovnala.