Calla2002 Calla2002 komentáře u knih

Zrádce Zrádce Lili St. Crow (p)

Skoro hned jsem si oblíbila Ashe ❤ ani nwm proč..
A mám ráda Gravese se to prostě sympaťák :)
A oblíbila jsem si i ostatní vlkodlaky jsou super .
Ale z Chrise mám blbej pocit...
A ještě mi tam vadilo to popisování vůně bylo to otravný a zbytečný.
No.. Prostě to chce pokračování.. ^_^

01.12.2017 5 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Další super série ❤
Musím říct že jsem velice spokojená s celým průběhem a samo i koncem XD
Už od začátku jsem byla tým Derek❤
Jenom mi přišlo že byl otevřený konec!? Jak to! :O
Ach jo, teď budu přemýšlet jak to bude asi pokračovat.. Chtěli přece jít hledat Ráchel ne? A ostatní děti..
Je to zmatený, ale stejně jedna z best sérií ;-)

20.11.2017 5 z 5

Měsíční směna Měsíční směna Cassie Alexander

Oblíbila jsem si tu sérii,líbí se mi to.
Co mi tam vadí je jak to dopadlo.... Mít zákaz nadpřirozeného když k němu takhle přilnula by jsem asi nezvládla.
Nevadil by 3 díl.
4* za mě...

18.08.2017 4 z 5

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

Super kniha je pravda že to na Kate Danies nemá,ale je to čtivý vtipný,erotický a je tam i akce oblíbila jsem si jejího bratra i Quinna a těším se na další díl

11.07.2017 5 z 5

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Asi do půlky knihy to byla strašná nuda ale pak se to začalo rozjíždět a já jsem si Katie docela oblíbyla těším se na další díl ;-)

06.07.2017 4 z 5

Řád zlomených křídel Řád zlomených křídel Aliette de Bodard

Nwm...nedočetla jsem to...to se mi vůbec nestává vlastně se mi to stalo poprvé....možná to je jenom nudné na začátku a pak se to rozjede....možná se k tomu ještě vrátím ale nwm no...
Dám dvě * protože je to téma Andělé a to mám ráda...

02.07.2017 2 z 5

Sladká jak krev Sladká jak krev Petra Neomillnerová

Nevím jak se k tomu vyjádřit bylo to fajn trochu zvláštní ale líbilo se mi to...i to jak to bylo v Praze a má to docela zajímavý děj
těším se na další díl :-)

29.06.2017 5 z 5

Dcera čisté krve Dcera čisté krve Anne Bishop

Waw...já jsem ten konec opravdu nečekala jsem docela šokovaná...a jsem při tom nadšená protože takhle knihy většinou nekončí takže jsem docela vystresovaná :-D
jsem napjatá jak to bude pokračovat. Obecně děj byl....zajímavý byl takový trochu zamotaný ale jsem velice ráda že jsem si to přečetla a těším se až si přečtu další díl
řekla bych že to stojí za to si to přečíst :-)

20.06.2017 5 z 5

Strážkyně vlčí síly Strážkyně vlčí síly Tamora Pierce

Skončilo to krásně celá ta kniha je krásná a čtivá přišlo mi to spíš jako oddechovka. Knihu jsem si moc užila a určitě DOPORUČUJI!

15.06.2017 5 z 5

Zaklínačka koní Zaklínačka koní Tamora Pierce

Bylo to moc pěkné ze začátku se mi do toho vůbec nechtělo nejspíš tím názvem nebo obálkou , ale nakonec jsem ráda že jsem to přečetla strašně jsem si zamilovala Numaira. Moc nemusím knihy se zvířaty ale je to fajne, čte se to rychle a má to zajímavý příběh
DOPORUČUJI LIDEM CO MAJÍ RÁDI HNIHY SE ZVÍŘATY

13.06.2017 5 z 5

Dnem i nocí Dnem i nocí Gwen Hayes

Strašně se mi to líbilo taková ododechovka čekala jsem že to bude blbý nebo mě to nechytne ale převapila mě a jsem moc ráda že jsem si to přečetla :-) DOPORUČUJU !!

09.06.2017 5 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Nádherná kniha velice se mi líbila , nevím proč ale strašně jsem si zamilovala Kostěje a strašně mě mrzelo že tam nebyl častěji.....kromě toho je kniha super a těším se až si přečtu druhý díl
VELICE DOPORUČUJU!

08.06.2017 5 z 5

Vzpoura andělů Vzpoura andělů Brigitte Melzer

pěkná kniha líbila se mi DOPORUČUJI

07.06.2017 5 z 5

Abhorsenka Abhorsenka Garth Nix

jsem strašně nadšená že v tomto díle je hl.hrdinka Lirael a ostatní a kniha se velmi povedla jako ostatní díly a velice mě to bavilo jsem moc ráda že jsem to přečetla i když mě to ze začátku vůbec nelákalo doporučuji !! :-)

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Pane božeeeeeee!!!!! tohle jsem nečekala a jak tam byla dlouho!! a prostě Úžasnýýýýýý velice DOPORUČUJI !!!!

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Áchchch...vlkodlaci.Tahle série...je dokonalá! miluji knihy s vlkodlaky ale tato série se neomrzí já ji četla asi 3x a jsem z ní pořád strašně unesená.Vůbec nic tam nechybí je tam humor, láska, napětí, zápletka, atd... Nebudu se k tomu moc vyjadřovat protože by jsem asi vyčerpala limit písmen který tam asi ani není :-D můžu se spokojením napsat že tato kniha je jedna z NEJLEPŠÍCH a mě se líbila ještě víc
ROZHODNĚ DOPORUČUJI PŘEČÍST SI CELOU SÉRII !!

Cena krve Cena krve Sue Tanya Huff

Začátek byl nudný......ale pak se to rozjelo a fakt mě to chytlo ... strašně se mi líbilo jak se furt hádala s Cellucim toho jsem si zamilovala hned ze začátku a Henry mě nijak neokouzlil podle mě stejně skončí s Cellucim . Ale kniha mě bavila a líbilo se mi to
VELICE DOPORUČUJI !!!!!

20.05.2017 3 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Brečela jsem ta kniha mě dostala jako žádná jiná a že jich už bylo ..... tahle kniha je úžasná je tam smutek , zmatek , romantika a masakrální a dramatický konec!! jakmile jsem to dočetla musela jsem ještě chvíli koukat do blba než mi to úplně došlo a pak jsem se rozbulela znova a mega moc se těším až vyjde druhý díl DOPORUČUJI !!!!!!

20.05.2017 5 z 5

Stíny Erinu: Šíp v zádech Stíny Erinu: Šíp v zádech Jan Č. Galeta

Já tu knihu nemůžu sehnat tohle je jedno z nejflustrovanějších věcí v mém životě když nemohu sehnat knihu!

04.05.2017 4 z 5

Čarodějka Čarodějka Kristina Hlaváčková

OMG!! To je jedna z nejlepších knížek vůbec! Úplně tu holku žeru :-D se jí nedivým kdybych mohla taky by jsem šla cvičit s mečem než se učit tancovat a učit se dělat nějaký pukrle XD
NAPROSTO URČITĚ DOPORUČUJU !! ;-D

29.03.2017 5 z 5