carmill0673 carmill0673 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihu jsem začela číst teprve před třemi dny.. K postavám bych dodala jen to že slečna/paní weepingangel má pravdu. Velmi se podobají Twilight.. Teď opravdu letí šedé myši které pořád dokola říkají proč si proboha on zrovna vybral mě jsem nevýrazná myš co v ničem nevyniká jsem nudná nezajímavá uplně hloupá obě nohy mám levý ale přitom si mě všimne uplnej kočičák kterému příjdu božská... On pan tajemný co jí vlastně varuje ať se od něj drží dál že není ten pravý (100% Edward) prostě totální trend tohohle času... Co se týče obsahu knihy první díl byl docela hezký. Ale určitě to nebylo takové terno jak všichni říkali .. Snad 10x jsem četla stejnou větu asi 30x a to jsem byla pokaždé na jiné straně její vnitřní bohyně mě ze začátku bavila ale po 150té mi začla lézt na nervy.. Jejich sexuální chvilky mě bavily asi první tři.. Pak to bylo dokola. Tak jako ostatní scény pořád ta stejná písnička ale prostě to ušlo a i s menším zájmem jsem začla číst druhý díl který je doslovný propadák. Několikrát jsem u něj usla a ke konci jsem četla jen takovým tím rychlo čtením abych to měla rychle za sebou. Třetí díl si asi ani nepřečtu protože už dvojka byla nudný čaj.. Takže pokud nejste žena co je totálně nespokojená se svým milostným i sexuální životem ani to nečtěte ty hodiny můžete trávit něčím smysluplnějším. Třeba koukat na to jak stromy plápolají ve větru.. (Omlouvám se za moje psaní Česky nemluvím a nepíšu zrovna dlouho=o)) )

03.02.2015

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Jedním slovem hrůza. Kniha dlouhá bez akce nudná.. Slovník..-_- Strašný samé kur*a do prde*e nevím či je to překladem ale Anny slovník byl vážně hrozný. V prvním díle mi přišla Anna skvělá taková hodná normální opravdu chytrá. Ve třetím díle mi přišla doslova tupá namyšlená a arogantní blbka co se rozbrečí že jí manžel neudělá. Vzpomínám si v druhém díle jak říkala že si těžko zvykne na to být bohatá. Myslim si že o pár dní později jí to šlo až moc dobře. Výhružky vyhazovem skoro nepoděkování Gail vykřikování po ostatních lidech jak nafrněná panička s Christiánem zachází jak s kusem ho*na no prostě děsný.. Kdyby zůstala ta roztomilá stydlivka bylo by to lepší. Tou její novou povahou mi třetí díl skazily úplně... Už tak to byl čaj do který jsem se po druhým dílu nechtěla pouštět ale tohle mi to doopravdy doslovně dojeba*o celé čtení -_-

03.02.2015