DancerJaneBooks DancerJaneBooks komentáře u knih

Gumičkování - Nejkrásnější postavičky z gumiček Gumičkování - Nejkrásnější postavičky z gumiček Becky Thomas

Hrozně mě to bavilo :) A jednou jsem se málem rozbrečela, že mi to nejde :D

11.03.2018 5 z 5

Princezna Knížka na rok 2008 Princezna Knížka na rok 2008 Walt Disney

Moc hezké. Jak jsem byla malá, tak mě to neskutečně bavilo.

11.03.2018 5 z 5

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Moc krásná knížka, dostala jsem ji-nečekaně- na jedenácté narozeniny a moc mě bavila. Je to z pohledu Viki, což je velké plus.

Destrukční deník Destrukční deník Keri Smith

Velmi promyšlená knížka s veselým tématem. Hodně kreativní.

Zlaté srdce Tracy Beakerové Zlaté srdce Tracy Beakerové Jacqueline Wilson

Veselá a zamilovaná knížka :) Sice trošku kratší, ale aspoň jsem ji mohla přečíst za jedno nudné odpoledne, když není co dělat. Jacqueline je Jacqueline.

Mistr E - Pohádková etiketa Mistr E - Pohádková etiketa Ladislav Špaček

Moc hezká a hlavně poučná i naučná knížka. Taky se mi moc líbil vždycky ten seriál, který vysílali na Déčku :) .

Půlnoc Půlnoc Jacqueline Wilson

Další úžasná knížka od Jacqueline Wilsonové. Byl to fakt zajímavý příběh, ke kterému se ráda vrátím.

Amélie a duchové Amélie a duchové Petra Neomillnerová

Nečetla jsem předchozí díly, takže tuto sérii nemůžu zase tak posuzovat, ale tento díl mě sám o sobě moc bavil a hodně mě zaujal.

Všechno nejlepší, paní Láryfáry Všechno nejlepší, paní Láryfáry Betty MacDonald

Další díl Paní LáryFáry. Sice už ne tak dlouhý a zajímavý, ale i tak byl prostě jedinečný a bavil mě.

Opuštěná koťátka Opuštěná koťátka Tatjana Geßler

Moc hezká, skromná a naučná knížka o životě koťátek, která byla opuštěná a potřebovala pomoct.

Mary Poppinsová Mary Poppinsová Pamela Lyndon Travers

Strašně pěkně vymyšlený příběh o staré dobré, kouzelné, neobyčejné, naší oblíbené Mary Poppinsové.

Kosí bratři Kosí bratři Ludvík Středa

Moc pěkné příběhy o dvou kosech, kteří byli bratři. Josef za osmnáct a Václav bez dvou za dvacet :)

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Moc zábavné příběhy Krysáků ze smetiště, které mě vždycky moc bavily.

Velké pátrání Velké pátrání Barbara Wendelken

Musím říct , že na to, že se mi do prvního dílu vůbec nechtělo, mě tato série detektivek moc oslovila. Přečetla jsem za prázdniny všechny čtyři díly.

Záhadné zmizení Záhadné zmizení Barbara Wendelken

Človíčkova dobrodružství Človíčkova dobrodružství Pavel Teisinger

Moc hezká a naučná knížka. Sice má méně stran (za což mě, když jsem v páté třídě před třídou dělala referát, málem spolužáci ,,zabili" :D), ale mohlo to být delší. Jinak, krásné ilustrace.

Odhalené tajemství Odhalené tajemství Barbara Wendelken

Musím říct , že na to, že se mi do této knížky vůbec nechtělo, mě moc oslovila. Přečetla jsem za prázdniny všechny čtyři díly.

Nejlepší kamarádky Nejlepší kamarádky Jacqueline Wilson

Tahle knížka mě opět moc bavila-jako všechny od Jacqueline Wilsonové..-přečetla jsem ji tenkrát během jarních prázdnin na horách :D Moc mě tento příběh zaujal. Velmi mě zklamalo, že se musely Gemma s Alicí rozdělit...ale i tak zůstaly nejlepšími kamarádkami.

To nejhorší na mé sestře To nejhorší na mé sestře Jacqueline Wilson

Moc pěkná knížka. Přála jsem si ji na Vánoce a udělala jsem dobře :) Ta knížka mě bavila tak moc, že jsem ji přečetla za dva dny. To pro mě bylo ve čtvrté třídě dost hustý :D :D

Janička Janička Eva Mikolášková

Moc mě tato knížka bavila a na první pohled taky zaujala...už proto, že je to mé jméno :)