Zlaté srdce Tracy Beakerové přehled

Zlaté srdce Tracy Beakerové
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31390/zlate-srdce-tracy-beakerove-31390.jpg 4 150 150

Tracy Beakerová série

Na Skládce, tedy v dětském domově, slaví všichni svátek svatého Valentýna, ale Tracy Beakerové připadají všechna ta přáníčka a dárečky sentimentální a trapná… dokud sama také nedostane dárek! Malý Péťa by s ní totiž rád chodil, a proto se rozhodne, že jí dá velmi drahocenný přívěsek po babičce – zlaté srdce. Tracy je nadšená – musí mít obrovskou cenu! Třeba by ho mohla prodat za spoustu peněz nebo ho vyměnit za něco ještě lepšího! Vymění nakonec zlaté srdce v televizním pořadu pro děti vysílaném živě? A může se stát, že se i Tracy Beakerová zamiluje? To všechno se dozvíte v úsměvném pokračování příběhů u nás již dobře známé hrdinky... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Tracy Beaker´s Thumping Heart , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlaté srdce Tracy Beakerové. Přihlašte se a napište ho.

KajusaKil
29.03.2024 4 z 5

Dodatek k Tracy, který úplně nenadchnul, ale ani neurazil. Nízký počet stran, a také vtipů.

haki34
23.12.2022 4 z 5

s Tracy jsme se před časem seznámili v rámci Vánoc, takže kdž kámoška nabízela k zapůjčení knížky z vyřazené knihovny, hned jsem po ní hmátla :) a pobavila jsem se...držkatá Tracy, toužící po lásce. Sebestředná, s bohatým slovníkem a odhodláním urvat si od života co to jen jde...jen ta máma, jen ta máma..Tentokrát je Valentýn, a mimo něj se Tracy shlédne v karaoke soupravě a elevizním moderátorovi. A co mslíte, jak to dopadne ? má nakonec Tracy srdce ze zlata ?
Opět také edukativní, hořkosladké, smutnoveselé. Za mě velmi dobré a doporučuji !

KajkaMicinka
11.06.2019

Kniha se mi líbila. Děj se odehrává v dětským domově, v období valentýnu. Kniha je taková románek, je dobrá i na odpočinek. Měla jsem ji přečtenou za chvíli. Jelikož jsem šla do knihovny až ve 3 hodiny. Neměla jsem tolik času číst, protože jsem byla celý de n venku...

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlaté srdce Tracy Beakerové v seznamech

v Právě čtených1x