Dietwithstyle Dietwithstyle komentáře u knih

Princezna na večírku Princezna na večírku Meg Cabot

Mia je nekdy trochu otravna, ale jinak ji mam jako postavu moc rada. Cela serie je fajn, i kdyz prvni dil me bavil asi nejvice

23.09.2024 4 z 5

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Madeleine Wickham

Tenhle dil neni tak vtipny jako predchozi dva, ale i tak je zabavny a dobre se cte. Postava Becky je skvela v tom, ze i kdyz vas celou dobu stve, stejne ji musite milovat.

15.09.2024 4 z 5

Princeznám sluší růžová Princeznám sluší růžová Meg Cabot

Po předchozích čtyřech dílech je tento trochu slabší, ale pořád fajn oddechovka

26.08.2024 3 z 5

Povinnosti princezny Povinnosti princezny Meg Cabot

Tahle serie me stale moc bavi. Trable s laskou ctrnactilete Mii jsou roztomile a presne vystihuji mysleni a nejistotu mladych slecen.

13.08.2024 4 z 5

Zamilovaná princezna Zamilovaná princezna Meg Cabot

Stejně zábavná kniha jako předchozí dva díly. Oceňuju, že autorky vždy naváže přesně tam, kde končí poslední kniha.

26.07.2024 4 z 5

Místo pro princeznu! Místo pro princeznu! Meg Cabot

Mia je skvěle napsaná postava, moc se mi libila i ve druhém díle. Vlastně mě dost překvapilo, že už jsem na konci knihy..až tak dobře jsem se u čtení bavila.

18.07.2024 4 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Knihy od Kinselly mám ráda všechny, ale série Shopaholik je prostě skvělá, miluju ten styl humoru. Četla jsem podruhé, cca po 10 letech a bavilo mě to stejně, jako předtím.

06.10.2023 4 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Knihu jsem si vybrala víceméně náhodou, chtěla jsem cokoliv od Sparkse a v knihovně měli volný Talisman. Vůbec jsem dopředu nevěděla, o čem příběh bude, ale četl se mi moc dobře. Jen ten konec byl takový zvláštní, po pozvolna plynoucím příběhu přišel na posledních stránkách docela výbuch..

09.02.2023 4 z 5

S láskou z Paříže S láskou z Paříže Jules Wake (p)

Kniha která nenadchne, ale ani neurazí. Hlavní hrdinka Siena celkem sympatická, ale nějak jsem v této knize postrádala “pořádek”, připadalo mi, že tam je od všeho trochu a hlavní téma (kromě toho, v jakých podmínkách hlavní hrdinka vyrostla), jsem nějak postrádala. Zkrátka mi po přečtení zůstalo v hlavě až moc nezodpovězených otázek.

09.12.2022 3 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Četla jsem již kdysi první tři díly, zhruba před 8 lety a teď jsem hledala nějakou oddychovku na dovču, tak jsem sáhla po prvním díle, který mám doma v knihovně. Pořád mě to baví a pořád je to vtipný, takže si asi postupně přečtu všechny díly. Není to žádná duchaplná kniha, ale na relax poslouží dobře :)

20.09.2022 4 z 5

Audrey se vrací Audrey se vrací Sophie Kinsella (p)

Knihu jsem si brala na dovolenou a byla to oddechovka, ale zároveň řešila několik velmi důležitých témat - duševní zdraví a vztah dětí a rodičů. Četla se opravdu moc dobře a přinesla zajímavý pohled na věc z několika stran. Určitě doporučuji k přečtení.

12.06.2022 4 z 5

Jak mě překvapíš? Jak mě překvapíš? Sophie Kinsella (p)

Nejprve jsem se nějak nemohla začít, potom mě to chytlo a v poslední třetině knihy se konečně dostal příběh do fáze, kdy mě opravdu zajímalo, jaký bude konec. Fajn kniha na oddech, ale Kinsella to umí i líp..

05.02.2022 3 z 5

Láska na splátky Láska na splátky Sophie Kinsella (p)

U knížek téhle autorky se opakuje takový typický vzorec - hlavní hrdinka, která nemá zrovna nejjednodušší život a během příběhu projde značným vývojem, více či méně komplikovanější milostný příběh a zápletka z pracovního prostředí. A i když člověk tak trochu čeká, co přijde, stejně si knihu užije. Aspoň já to tak mám. Nic, co by mi vyrazilo dech, ale fajn oddychová knížka, která se hezky četla. A konec přece jen trochu nečekaný :)

22.08.2021 4 z 5