Eleanor834 Eleanor834 komentáře u knih

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Jelikož jsem už jednu knihu od této autorky četla, věděla jsem, že mě nezklame a taky nezklamala. Autorka dokonale (aspoň podle mě) píše a nedá se jí v tomto ohledu nic vytknout. Tak tedy přistoupíme k samému příběhu knihy. Je to poměrně běžný nápad a můžete se s ním setkat i v jiných romantikách, ale každý autor tento námět knihy pojme jinak a zde se to povedlo opravdu pěkně. Obdivovala jsem, jak se charakter hrdinky postupem času vyvíjel. Nemohla jsem ji odložit. Ze začátku mě trochu zklamalo jméno našeho náhradního kluka, ale postupem času mi k němu až neuvěřitelně sedělo. Hrdina byl milý a naší hrdince se doopravdy hodil:-). Je to roztomilý příběh, plný objevování sama sebe a studentské lásky. Jistě vám zkrátí dlouhé chvíle a aspoň na chvíli se budete usmívat. :-))

21.01.2018 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Nemohla jsem se popravdě od knihy odtrhnout. Autorka nepíše špatně a umí čtenářku, či čtenáře zaujmout. Krásně zde ukázala, co se stane když se nám vrátí do života někdo, koho jsme kdysi milovali a co to s námi často udělá. Knížka mě zaujala hlavně kvůli zamilovaným dopisům, které by podle mě každá holka chtěla aspoň jednou dostat a tak jsem si ji přečetla. Při četbě jsem byla rozpolcená mezi Joshem a Peterem. Oba měli něco do sebe. Každou kapitolu jsem se přiklonila k někomu jinému, ale nakonec zvítězil aspoň v mých očích Peter. Prozatím jsem se nedostala k druhému dílu, ale věřím, že mě nezklame a že jej autorka zvládla napsat stejně poutavě jako tento díl. Myslím si, že je to dobrý začátek super trilogie.

21.01.2018 5 z 5