Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

No na tento díl jsem se hrozně těšila a rozhodně nezklamal. Kdyby to šlo tak dám 10☆ Opět to mělo pohlcující a vtipnej děj.To jejich dohadování bylo skvělé oživení a rozhodně jsem se nenudila ani vteřinu:)škoda že takové knihy člověk přelouská raz dva:)) jen škoda že se překládá takových to knih pomálu:(((

15.06.2019 5 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Začátek mě moc nezaujal,ale pak se to rozjelo jako po másle:) Moc pěkné zápletky,opravdu jsem se nenudila. Paříž miluju tak bylo hezké zavzpomínat na některé památky:)))

07.06.2019 5 z 5

Ty proti mně Ty proti mně Jenny Downham

Uffff, to bylo sakra dlouhé!!! 1☆ za téma,jinak děj katastrofa,ke konci jsem už fakt přeskakovala a vlastně jsem o nic nepřišla,jelikož vše řešili pořád dokola. Opravdu NUDA

02.06.2019 1 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Kdyby to šlo tak dám 10☆ Přečteno za jeden den,úplně mě příběh opět pohltil. Čte se to samo. Znovu jsem se hodně nasmála,ale také padla slza. Gia je číslo moc jsem si ji oblíbila a Rusch....no potetovanej drsňák s velkým srdcem:) Zbožňuju tyto autorky vždy se s tim královský popasujou,veliký dík za takové knihy. Jen tak dál
PS:nesmím opomenout opět mňamózní obálku,to jen tak mezi námi devčaty;)))

30.05.2019 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

K sérii Bratrstvu není absolutně co vytknout. Miluju to a mohla bych to číst do nekonečna,opět super čtení. Doufám že vyjde pokračování:)))

28.05.2019 5 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

No jako PÁNI, super!!! Jsem plná pocitů,u začátku jsem váhala. Potom se to tak krásně rozjelo,Jordan byla skvělá hned jsem si ji oblíbila,byla takové sluníčko:) Ty a Chris byli fajn pošuci;) no a Nate byl takové zlatíčko,no a tu jeho bejvalku bych chytla pod krkem:(
Obálka je moc pěkná a skvěle vystihuje knihu,která je opravdu filmová:))) moc jsem si to užila

25.05.2019 5 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Páni tak to byla PECKA! Z předchozích dílů jsem tak nějak věděla čím si prošel,ale když je to psáno jeho verzí,tak to je mazec. Rvalo mi to srdce čím si jako dítě prošel a o to víc člověka bolí když ví že se to děje bohužel i ve skutečnosti. Bylo to krásné ale smutné čtení. Skvělá autorka,takže jsem ani nic jiného nečekala:)

22.05.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Obálka je mňamózní,akorát to nějak nejde k příběhu. Kniha nebyla nejhorší,rozhodně jsem čekala více. Chyběla mi tam nějaká pořádná akce,bylo to takové neslané-nemastné. Jako pohodová oddychovka to jde:)

18.05.2019 3 z 5

Milovat Annu Milovat Annu Janet Chapman

Sice se opakuji,ale kniha opět parádní:)

14.05.2019 5 z 5

Manželství s neznámým Manželství s neznámým Janet Chapman

Jak jinak než že jsem si to opět velmi užila a zasmála. Opravdu mě baví jak se v příběhu pošťuchují je to oživující:) Akorát mě k tomu nesedí obálky

11.05.2019 5 z 5

Divoké dítě Divoké dítě Janet Chapman

Musím říct že je to moje další oblíbenkyně. Její knihy se čtou naprosto samy,je to odpočinkové čtení proložené vtipnymi hlášky:))) Willa mě fakt bavila,jenom sakra škoda PROČ není přeložen další díl:((((((

10.05.2019 5 z 5

Noční bojovník Noční bojovník Janet Chapman

Moc pěkná a čtivá kniha. Líbila se mi hned od začátku a když jsem četla autorky zakončení o to víc jsem si knihy cenila,jelikož do toho dala vzpomínky že všeho života. Opravdu krásná kniha,škoda že není přeloženo pokračování:(

08.05.2019 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Modrá volavka je opravdu povedená série,pokaždé je tam skvělá zápletka. Bylo to opět parádní čtení u kterého se člověk jak pobaví,tak ukápne slza. Každopádně zbožňuju tu jejich rozvětvenou a střeštěnou rodinu ;)))mimochodem tu jeho ex bych praštila po hlavě

06.05.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Knihy od této autorky prostě žeru:) V příběhu opět nic nechybělo,pokaždé se u těchto knih odreaguji a pobavim. Summer byla vtipná a s ničím se nepárala a no Fitzy,potetovanej namakanej hezoun...Co dodat;))) Už se nemůžu dočkat pokračování, jelikoz Brenna je taky čislo:)

03.05.2019 5 z 5

Milovat Jackie Milovat Jackie Nora Roberts

Musím říct že jsem od této autorky četla lepší knihy. Tento příběh byl bez šťávy,ale jako odpočinkové čtení,proč ne. Neurazí ani nenadchne

01.05.2019 3 z 5

Hádaj, s kým spíš Hádaj, s kým spíš Petra Hederová

No tak tato kniha se opravdu nepovedla!!! Anotace mě naladila,ale příběh mě těžce rozladil. Jediné pěkné je obálka. Jinak to byla nezaživná a ukňouraná kniha. Uffff

30.04.2019 odpad!

Věčné léto Věčné léto Jamie Brenner

Popravdě z této knihy jsem na rozpacích. V půlce knihy jsem to nedala a musela si od ní odpočinout s jinou knihou. První půlka se táhla a byla nudná:( ale... pak se to docela rozjelo a už se to dalo číst. Je to těžkej průměr, četla jsem horší. Každopádně se k ní nebudu vracet. Uffff...jsem ráda že zvědavost mi nedala a dočetla jsem to;)

28.04.2019 3 z 5

Rozhodnutie Rozhodnutie Michaela Zamari (p)

No sakra,to byl propadák! Jako ta * je pouze za obálku,jinak příběh byl totál propadák. Nesmyslné scény a konec ještě horší. Jsem fakt zklamaná:((((

24.04.2019 1 z 5

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Páni,nevím co dodat...opět krásný příběh plný nadějí, neštěstí, vtipného hašteření a porozumění. Alespoň že v knihách to většinou dopadne dobře,škoda že to vždy nefunguje i v životě. Každopádně jsem si knihu opět užila,nemohla jsem se odtrhnout byl to pohlcující příběh

21.04.2019 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

No obálka je luxusní:),ale kniha sama o sobě mě docela zklamala. Příběh se táhl,chyběla tam nějaká akce.

13.04.2019 3 z 5