Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Věř mi Věř mi Kylie Scott

No co dodat,opět úžasná kniha s úžasný,pohlcujícím příběhem... od začátku do konce. Bavil mě Anderson a jeho hlášky:) také se mi líbilo že Edie byla normální holka a ne nějaká "modelka". Rozhodně se k teto knize budu ráda vracet

06.10.2018 5 z 5

Flirt Flirt Laurell K. Hamilton

Není to zlé,jinak bych to nečetla:))Spíš mě přijde že příběhy jsou téměř stejné.

04.10.2018 3 z 5

S kůží na trh S kůží na trh Laurell K. Hamilton

Anita opět nezklamala a vše zachránila,tentokrát to bylo docela akční i když nic moc překvapujícího

04.10.2018 4 z 5

Sladké zabudnutie Sladké zabudnutie Jamie McGuire

Opět parádní příběh,sice jsem byla zmatená z toho tajemství:) jelikož to bylo psáno slovenským jazykem,tak jsem se musela párkrát vrátit. Každopádně zbožňuji potetované chlapáky,takže takové příběhy si vždy užiju

04.10.2018 5 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

No za mě rozhodně super oddychové čtení. Zhltla jsem to na jeden zátah,akorát jsem čekala že to bude ostřejší(ale to neva,jelikož se ro četlo samo;))

02.10.2018 5 z 5

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Hezké čtení,klidná oddychovka a pěkný příběh

30.09.2018 4 z 5

Temná krev Temná krev Laurell K. Hamilton

Tak nějak mi to přijde pořád stejné. Anita pořád "cudná stydlivka" přitom si to rozdá s každym:) jako jo je to čitelné vždyť tam jsou samí dobře vybavení krasavci,ale čekám více akce

27.09.2018 3 z 5

Na dně Na dně Megan Hart

No tak tuto knihu jsem dala na jeden zátah. Krásný příběh,pro mě rozhodně srdcovka. Kniha je moc pěkně napsaná,těžké téma,ten kdo má v rodině někoho s postižením tak ví o čem je řeč.

22.09.2018 5 z 5

Sprostá holka Sprostá holka Megan Hart

Krásná,lehce erotická kniha. Příběh mě pohltil,je ze života(bohužel) Když vyprávěla svůj příběh,tak sem bulila jak želva. Je skvělé že lidi co prožijou něco tak zlého a přesto jdou dál a žijou plnohodnotný život. Za mě kniha super. Měla vše vtip,erotiku,lásku,zklamání. Mohu jen doporučit

22.09.2018 5 z 5

Micah Micah Laurell K. Hamilton

Micaha a Nathaniela zbozňuju:)pěkný díl,taková
odpočinková rychlovka

20.09.2018 4 z 5

Inkubovy sny Inkubovy sny Laurell K. Hamilton

Jako vždy se to samo četlo:)akorát mě občas štve Anita že všechno zbytečně komplikuje

20.09.2018 4 z 5

Harlekýn Harlekýn Laurell K. Hamilton

Páni po dlouhé době jeden z cudných dílů:) jako vždy paráda

12.09.2018 4 z 5

Danse Macabre Danse Macabre Laurell K. Hamilton

Popravdě už nevim jestli čtu fantasy nebo eroťák:)nesmrtelná Anita zase boduje,v jejích milencích se začínám trochu ztrácet. Přesto mě tato série baví a užívám si každé slovo

12.09.2018 4 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

No páni,asi jsem dostala cukrovku. To byla hodně dlouhá kniha,donutila jsem se ji dočíst ze zvědavosti. No a nic,jelikož je konec otevřený. No 2díl dám možná když se budu hodně nudit. Rozhodně jsou lepší knihy

04.09.2018 2 z 5

Blankytné hříchy Blankytné hříchy Laurell K. Hamilton

Jako vždy napínavé čtení které se přiostřuje;)

04.09.2018 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Krásné zakončení,bohužel:( opět jsem si knihu moc užila,jen mi je líto ze byla poslední. Eastona jsem si oblíbila. Pobavila me hláška Dylan na konci ;) Moc doufám ze brzy vyjdou nějaké nové knihy od této autorky

02.09.2018 5 z 5

Narcis v řetězech Narcis v řetězech Laurell K. Hamilton

No teda,tento díl se opravdu rozjel. Naše cudná Anita ma menší harém:) moc pěkně se to četlo akorát mě to překvapilo to s Richardem

27.08.2018 5 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Tuto sérii si začínám víc a víc užívat,čte se sama. Můžu jen doporučit

23.08.2018 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Marcy jsem si oblíbila,kniha se pěkně četla. Poutavej příběh že se člověk nenudí

21.08.2018 5 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce Emma Garcia

Tato kniha se jaksi nepovedla. Autorka z Viv udělala úplnou blbku která se ponižovala a tim pádem ponížila celkově ženy. Tohle byl už přehnanej příběh. Dočetla jsem to pouze ze zvědavosti a 2* dávám za odvahu

20.08.2018 2 z 5