Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Zlomená srdce Zlomená srdce M. J. Summers (p)

Výborná kniha,čte se úplně sama. Jako u předešlých dílů i tento příběh měl vše co má takováto kniha mít. Více takových knih:)

19.08.2018 5 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Tento díl byl hodně o citech,ale i tak to bylo fajn čtení. No ale ten konec ten byl unáhlenej a trochu nedokončenej i když překvapil vývojem

17.08.2018 4 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Jakože wauuuuw...super čtení,akorát ten konec byl jako fakt useklej. Ještě štěstí že je po ruce hned 2díl;) Každopádně super nápad,určitě bych se tomu také nebránila:)

17.08.2018 5 z 5

Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Otka: Ošklivá tlustá kamarádka Kody Keplinger

Musím říct že tuto knihu jsem úplně zhltla. Dost jsem se u ní nasmála,pěkný příběh trochu ze života.

16.08.2018 5 z 5

S láskou Luisa S láskou Luisa Barbara Metzger

Pěkné čtení na dlouhé večery,jednoduchá romantika.Nenadchne ani neurazi

16.08.2018 3 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Super zakončení této série. Opět kniha nezklamala,čtivý příběh plný lásky,odpouštění. Také dokazuje že si člověk rodinu nevybírá. Romantika se vším všudy,můžu jen doporučit

13.08.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Povedená a opravdu čtivá kniha,příběh mě pohltil. Jednoduché a odpočinkové,i když konec byl jak cukrová vata:)

12.08.2018 5 z 5

Obsidiánový motýl Obsidiánový motýl Laurell K. Hamilton

Tento díl byl napínák.Byla to docela příjemná změna,tentokrát to bylo bez jejích milenců a konečně jsme trochu nahlédli do Edwardova života. Nehledě na to jsem zvědavá co provede Olaf

11.08.2018 5 z 5

Modrý měsíc Modrý měsíc Laurell K. Hamilton

Tento díl mě bavil nejvíc. Tak nějak jsem čekala že Anita skončí s Richardem,ale jako ze trojka. No proč ne,i když mě přijde že tam toho začíná mit vice rozjeto. Každopádně je to taková super žena co všechny zachrání

08.08.2018 5 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Co k tomu dodat. Absolutně skvělá kniha,název knihu vystihuje a obálka taky moc pěkná. Toto je jedna z mých oblíbených autorek a opět nezklamala,knihu jsem zhltla za den. Nemohla jsem se od ní odtrhnout,měla v sobě vše vtip,lásku,erotiku,pochopení a to jak odpouštět.Četla se úplně sama. Příběh byl od začátku zajímavej,tajemství která vyšla na povrch byla překvapující a propracovaná.Rozhodně doporučuji a určitě se ke knize vrátím. PS:Landon je dokonalej prototyp chlapa;)

05.08.2018 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Jako vždy skvělé čtení,tato autorka nezklame. Eastona sem si hned oblíbila;) každopádně ten konec mě dostal,už se nemůžu dočkat pokračování

04.08.2018 5 z 5

Zápalné oběti Zápalné oběti Laurell K. Hamilton

Opět super čtení,začíná to být lepší a lepší;) Jsem zvědavá na další pokračování

02.08.2018 4 z 5

Smrtící tanec Smrtící tanec Laurell K. Hamilton

Opět super díl,čtou se sami. Konečně to Anita rozsekla a vybrala si i když mě výběr nepřekvapil:),ale jsem zvědavá na další vývoj

30.07.2018 4 z 5

Krvavé koleno Krvavé koleno Laurell K. Hamilton

U tohoto dilu jsem bojovala se začátkem,ale potom se to zase pěkně rozjelo a četlo se to samo. Jako vždy přemohla všechny příšerky . Jen jsem zvědavá kterého z těch dvou si vybere a nebo žeby si nechala oba:)

26.07.2018 4 z 5

Cirkus prokletých Cirkus prokletých Laurell K. Hamilton

Kniha se opět sama četla. Jsem zvědavá kdy Anita konečně podlehne :)

22.07.2018 4 z 5

Borec odvedle Borec odvedle Alexander Stainforth (p)

Kniha mě docela zklamala,podle názvu a obálky jsem asi čekala více. Začátek byl nudný,ale zvědavost mi nedala. V polov ině už to bylo zajímavější dokonce jsem se i zasmála některým hláškam,ale konec byl takový nějaký.

21.07.2018 2 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Jelikož tyto autorky zbožňuju,tak je nemůžu snad ani kritizovat:) Kniha se mi líbila,byla trochu vlačná a konec uspěchaný,ale byla i vtipná. Tak jak se dá od těchto autorek očekávat. Určitě se to nemůže srovnávat se sérií Božský,ale přeci nemohou psát to samé;) a ne pokaždé je posvícení;) Jako příjemná oddechovka opět super

20.07.2018 4 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Série byla povedená,hezky se četla. Musim říct že jsem sama překvapená jak jsem si oblíbila fantasy knihy,samozřejmě musí být dobře napsaná;)

17.07.2018 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Pěkně napsané,nenudila jsem se a napínák až do konce

14.07.2018 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Tato autorka opravdu nezklame,zbožňuju její knihy:) I když je tento příběh na takové klasické téma,jako zlobivej kluk a hodná holka a kniha směřována pro mládež,tak jsem si knihu opět moc užila. Jednoduché,odpočinkové a vtipné,tak jak se dá u této autorky očekávat. Můžu jen doporučit;)

05.07.2018 5 z 5