Geneviene Geneviene komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Ze začátku jsem se smála, jak stupidní to je. Ale po osmé kapitole mě smích přešel a po patnácté kapitole jsem ji odložila.... Proč mě to ani trošku nemrzí? :D

11.02.2014 odpad!

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knihu jsem měla poprvé půjčenou z knihovnu a nemohla jsem se vžít se stylem vyprávění, knihu jsem tak bez průtahů vrátila .Hned na to jsem začala všude na internetu objevovat obrovskou chválu a navíc se prý točil film. Chtěla jsem to mít přečtený sice před filmem, ale zvědavost byla silnější...Dříve než jsem si tedy stihla knihu vůbec koupit, byl film zhlédnut, ale vysoké hodnocení si zaslouží jak film tak i kniha. Avšak kniha byla pochopitelně větší zážitek.

Monument 14 Monument 14 Emmy Laybourne

Rok to mám na poličce...nechápu svou vlastní blbost, protože to bylo úplně úžasné čtení. Zvládla jsem to během jedné noci a teď mám tik v oku z čisté nervozity, že druhý díl není nikde poblíž...

Jméno větru I. Jméno větru I. Patrick Rothfuss

Chtěla jsem to vzdát, ale něco mě přimělo pokračovat a jsem víc než nadšená. Skvělé!

Královský klam Královský klam Steve Berry

Tak o tom malém Alžbětině tajemství jsem již věděla z dokumentu od BBC a jako nadšenec pro Tudorovce, můžu tohoto Malona považovat za nejoblíbenějšího. :)

12.05.2014 5 z 5