georginaa georginaa komentáře u knih

Zařízeno v nebi Zařízeno v nebi Annette Broadrick

Sňatky z rozumu a ke všemu dojednané, a nichž se dva znají, je vždy ošemetná situace. Jenže otec dcery ví co chce a koho chce za svého ženicha. Nakonec oba mají rozdílné sice rozdílné povahy, ale chemie zafunguje, že se oba do sebe zamilují.

29.09.2020 3 z 5

Odvrácená strana půlnoci Odvrácená strana půlnoci Sidney Sheldon

Někdy je člověk tak posedlý touhou ublížit, pomstít se tomu druhému, že zapomíná žít vlastní život a vybrat si z toho to nejlepší co může být. Jeden chlap jí ublíží a celou dobu ji vede k němu zášť, dokud ho ovšem znova nepotká. Pak je na vahách zda se mstít nebo znova milovat.

28.09.2020 4 z 5

Cesta domů Cesta domů Danielle Steel

Někdy rozhodnutí je velice ošemetné. Pokud musí být na výběr, zda jít za svým srdcem, nebo rozumem, je to vždy na pováženou. Ke všemu ještě když máte malé dítě a nejste na rozhodování úplně sama. D.S. to umí pěkně rozebrat a vždy najde takovou cestu, kdy čtenář je spokojen. Příběh se mi velice líbil.

28.09.2020

Smrtelný strach Smrtelný strach Robin Cook

Celá lékařská věda je o penězích, velkých penězích. Výzkum na lidech a jejich životy jsou ohroženy falešnou diagnózou. Vše vypadá v pořádku a najednou jsou mrtvý. Příčina neznámá. Doktor je z toho celý zoufalý, jelikož nechápe co se vlastně děje. To by byla divná náhoda, tolik pacientů po vyšetření přijdou o život. Musí tomu přijít na kloub i když je sám v ohrožení života.

27.09.2020 5 z 5

Tlukot srdce Tlukot srdce Danielle Steel

Někdy si myslíte, že máte toho pravého, dokud ovšem nepřijde nějaký problém. V tomto případě je problém nečekaného těhotenství. Egoista Steven nechce žádné dítě, opustit svůj pomyslný rádoby volný vztah a nepřijít tak o svou svobodu. Za to Bill vždy toužil po dokonalé rodině. Oba mají těžké období a není zrovna náhoda, že si padnou do náruče. Musí však překonat své démony minulosti.

26.09.2020 2 z 5

Něžná past Něžná past Beverly Barton

Co se týče názorů, je jasné, že se musí oba naučit chápat toho druhého. Občas udělat ústupek a občas si stát za svým. Když se takové nedorozumění vyřeší, nestojí nic v cestě k velké lásce a pochopení.

24.09.2020 3 z 5

Tělo Tělo Fráňa Šrámek

Knihu jsem našla u mamky v knihovně a řekla jsem si , že bych mohla přečíst něco od tohoto autora. Vůbec mě kniha nenadchla, bohužel. Těžko horko jsem ji překousala, ale dočetla. Takže opět se vrátím ke svým detektivkám, thrillerům a románům.

17.09.2020 1 z 5

Figurky ze šmantů / Hvězdy nad Syslím údolím Figurky ze šmantů / Hvězdy nad Syslím údolím František Stavinoha

Tyto povídky z hornického prostředí se mi moc líbily. Osudy lidí, kteří žijí chudě, ale za to žijí s dobrým srdcem a veselou myslí.

06.08.2020 3 z 5

Elizabeth z Havraního útesu Elizabeth z Havraního útesu Barbara Taylor Bradford

Poslední díl dočten, konečně. Pokračování rodinné ságy, kde Elizabeth přebírá dědictví svých praotců a pokračuje v budování firmy, kde opět čelí plno intrikám a problémům. Musí si však se vším poradit a neztratit svou důstojnost.

04.08.2020 2 z 5

Začátek letopočtu Začátek letopočtu Radek John

Dívka se bezhlavě zamiluje do chlapce. Má to ovšem nemalé následky, čeká mimčo a najednou se musí vypořádat, jak s ukončením školy, tak bydlením, s prací. Začínají starosti, které by ještě ani nemusela mít. Bohužel v té době to bylo obvyklé, neinformovanost dětí, jak všemu čelit, co dělat. Dnes je vše otevřenější , informovanost lepší a hlavně mladý se do složitějších vztahů neženou.

08.07.2020 3 z 5

Moře v ohni Moře v ohni Tom Clancy

Zkusila jsem podle žánru, jako román zdaleka to nepřipomíná. Detektivní případ o likvidování nebezpečného odpadu byl opravdu zneklidňující. Za vším hledej lidi a prachy.

28.03.2020 3 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Poslední vyprávění Drewa a Kate a myslím že to byl nejlepší díl - rozlučka se svobodou. Jak taková rozlučka se může změnit v něco, co ani nečekáte, nedoufáte a nikdy neuskutečníte. Bylo to vtipné a romantické a zakončení excelentní.

22.09.2019 3 z 5

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Tento díl z pohledu Kate a stejně jako u prvního dílu, mě tenhle styl vyprávění moc nenadchlo. Hlavně když se píše "viděli jste to?" nebo "koukněte na něj" apod. nebo stálé narážky na filmy, které ani člověk nezná...kromě tedy Titanicu. A takové nevyřčené nedorozumění jak může vyvolat takovou paniku...bylo mi z toho mdle. No nic...dávám tři hvězdy za snahu.

21.09.2019 3 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

V tomto příběhu mi připadá že se plete láska s chtíčem. Moc toho neprožívají jen divoký sex, ale co se týče spolužití se mi zdá úplně o ničem. Chápu, že někdo dokáže být tak posedlý tím druhým, že přehlíží podstatu vztahu. No uvidíme jak se s tím v druhém díle poperou a zda překonají minulost a budou mít nějakou budoucnost.

14.09.2019 3 z 5

Rozpálený Rozpálený Julie Kenner

Tak na závěr trilogie opravdu ten nejtvrdší sex nakonec. Je náhoda, že se sejdou tři kámoši a všichni mají podobné choutky a ke všemu i holky co se tomu podrobují. To se jen tak nevidí, mít kámošky se stejnou chtivostí sexu, ale i to se koneckonců může stát, pokud se setkávají ve stejných kruzích.

21.07.2019 5 z 5

Mstitelky Mstitelky Fern Michaels (p)

Nevěděla jsem co od toho očekávat, myslela jsem že to bude detektivní příběh. No je to o pomstách žen, které se nesmířily s nespravedlností, která byla napáchána. Nakonec člověk to nesmí brát jako skutečnost, je to prostě smyšlený příběh a zaplať pánbůh za to. Nedokážu si ani představit jaký by to měl rozsah, kdyby se toto skutečně dělo. Kdo bude určovat spravedlnost a jak dokázat, že zrovna tohle se opravdu stalo...je to vždy dilema.

09.07.2019 3 z 5

Smrtící svůdnost Smrtící svůdnost J. D. Robb (p)

Eva se chce dostat na kobylku vrahovi, který svým obětem píše verše po internetu. A jak jinak na něj narazit, než narafičit případnou oběť, a tou chce být Eva osobně. Jako pomoc si Eva přizve své přátelé, kteří jsou ve svých oborech ti nejlepší a pomůžou jí z vizáží.

13.06.2019 5 z 5

Smrtící věrnost Smrtící věrnost J. D. Robb (p)

Eva Dallasová je opět pod velkým tlakem, tentokrát jsou do toho zapleteni teroristé. Jako vždy pomůže i Roark se svými prostředky. Baví mě když ty dva společně přijdou na řešení jak dostat padouchy.

13.06.2019 5 z 5

Smrtící spiknutí Smrtící spiknutí J. D. Robb (p)

Opět skvělé dialogy, hlavně mě baví to popichování Evy se Summersetem. A když tentokrát žádné není, hned si majordomus řekne, že je něco špatně. Bezdomovci je taková úzká skupina lidí, které nikdo nebude hledat ani postrádat. Tak proč si z nich nevzít některé orgány? To musí tentokrát Eva vyšetřit a najít pachatele, který dokáže tak drasticky ničit životy.

10.06.2019 5 z 5

Únos Únos Lee Child

Reacher se opět zaplétá do případu, kde se jedná o únos ženy. Najít vodítka, která by byla nápomocná při šetření, jsou komplikované. Ale na Jacka si nikdo nepřijde.

02.06.2019 5 z 5