georginaa georginaa komentáře u knih

Zajatkyně plantáží Zajatkyně plantáží Ashley Carrington (p)

Boj mezi sourozenci je nevyhnutelný. Valerie se snaží udržet plantáže a otroky za každou cenu, její pomstychtivý bratr ji hatí všechny plány. Dokonce zastřelí i dva otroky, aby ji nahnal strach.

19.11.2020 2 z 5

Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu Simon Winthrop

Určitě této knize pomohla reklama na film s Patrikem Janem. Jak přimět mysl, aby přemýšlela jinak, něco vidět víc, než jen povrchně to co je vidět. Zahloubat se do podvědomí a rozšířit tím vnímavost dle chování a pohnutků. Určitě má tato pomoc něco do sebe.

13.11.2020 3 z 5

Příslib měsíční noci Příslib měsíční noci Noelle Berry McCue

Těžko se dá proniknout do mysli toho druhého, musí se mu bezmezně důvěřovat. Nejhorší jsou drby a nebo závistivé lži.

Rukojmí a únosce Rukojmí a únosce Jean Barrett

Další díl z edice Desire, která by mohla být daleko akčnější a napínavější, jen si s tím více pohrát. Nic naplat, přečteno, ale už se k ní nevrátím.

Její svatba Její svatba Suzanne Simms

Dobrodružství, vášnivá láska, úsměvné situace, pobavila jsem se.

Šéfová Šéfová Jackie Merritt

Tak tahle mě moc bavila, někdy si člověk musí říct o pomoc a nestydět se za to. Therese se to na konec vyplatilo.

Dominik Dominik Lass Small

Jakýkoliv strach je někdy až posedlost, že se něco stane a ono se to stane. Čím víc lidé na to myslí, jakoby to přivolávali. Tento díl z Lambert Sisters byl pro mě takový průměrný.

Šepot chtivosti Šepot chtivosti Michael Arthur Miller

David se dostane do problémů ani neví jak. Jakmile nalezne záhadnou krabičku, začnou se dít věci a jemu půjde o život. Musí utíkat, skrývat se a nějak vyřešit co s tou krabičkou, spíše s tím co je v ní. Taková průměrná detektivka.

05.11.2020 2 z 5

Provdaná za nepřítele Provdaná za nepřítele Ann Major

Špatné rozhodování vůči okolí, které má své zásady. Někdy ale nemusí být vždy ty správné. Stormy si to uvědomí, že jsou i muži, kteří prožili nějaká ta zklamání a tím jsou obezřetnější vůči ženám. Vše se dá zvrátit tím správným přístupem.

03.11.2020 3 z 5

Extrémy počasí Extrémy počasí Paul Simons

Zajímavá kniha o počasí, hlavně když tomu člověk moc nerozumí a chce se dovědět víc do hloubky. Dobré by to bylo pro žáky základních škol.

01.11.2020 3 z 5

Sametový dotyk Sametový dotyk Stephanie James (p)

Mohlo by být trochu více akčnosti, které u těchto knih vyhledávám. Tento příběh ušel, ale už se k němu vracet nebudu.

29.10.2020 2 z 5

Koření lásky Koření lásky Cathryn Clare (p)

V tomto obchůdku bych se vyžívala, sbírám různá koření a dokázala bych si takový krámeček představit. Ovšem konkurence je blízko a bude to tvrdý boj o zákazníky. Dokud ovšem se sami nezamilujete do majitele. Pěkná oddychovka.

29.10.2020 3 z 5

Tam, kde je láska Tam, kde je láska Annette Broadrick

Příběh byl plný akce, tajemství a o to víc mě bavilo, že to vedla agentka i když pouze bývalá. To ale zůstane v krvi na vždycky. Nechyběla ani romantická nálada, takže já jsem spokojená.

29.10.2020 3 z 5

Láska na první pousmání Láska na první pousmání Carole Buck

Jako mě k smíchu nijak zvlášť nebylo, čekala jsem nějaké humorné dialogy a ono nic. Příběh takový neslaný nemastný.

29.10.2020 2 z 5

Rebel v srdci Rebel v srdci Gina Wilkins

Jo, člověk v mládí vyvádí různé hlouposti, pak z toho vyroste a z rebela se stane úctihodný advokát s vážnou tváří. To však neznamená, že v srdci nemůže být opět ten divoch, který se líbil Melindě.

25.10.2020 3 z 5

Chléb na vodách Chléb na vodách Irwin Shaw

Kniha se pro mě dost táhla, mám ráda akčnější příběhy, ale je fakt že stála za přečtení. Prostě život jedné rodiny s náhledem dalšího člověka, který jim dává moudra, ač vždy nejsou jen kladné a šťastné.

24.10.2020 3 z 5

Od deseti k pěti Od deseti k pěti Ruth Rendell

Guy je velice posedlý Sárou, ta však miluje jiného a nakonec se za něj provdá, nepříčetný Guy to však psychicky neunese a pomýšlí jak všechny své známé odstraní. Takové psycho brrr, nikdy člověk neví co třímá v hlavě toho druhého. No potkat takového cvoka, nevím co bych dělala.

24.10.2020 3 z 5

V krajině srdce V krajině srdce Shirley Larson

Opět pohodová romance, Leslie se svou důlní společností narušuje místním klid. Proti je i Colt rančer, který jde tvrdě proti jejímu rozhodnutí. Ovšem srdci neporučíš a oba se do sebe zamilují i přes veškeré překážky.

23.10.2020 3 z 5

Lék na život Lék na život Michael Palmer

Tak tohle byl moc smutný příběh, ale zároveň plný zvratů, akce a opět Palmer nezklamal svým profesionálním přístupem.

19.10.2020 4 z 5

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Od tohoto spisovatele jsem četla již více knih, ale tenhle thriller není jeho nejlepší tvorba. Dalo se to přečíst, ale nikdy se k této knize nevrátím a též pochybuji, zda si ji po letech budu vůbec pamatovat.

19.10.2020 2 z 5