georginaa georginaa komentáře u knih

Obejmi mne, lásko Obejmi mne, lásko Cathy Gillen Thacker

Je fakt zvláštní, že nejvíce se přitahují lidé, kteří vůbec nemají žádné společné zájmy, kteří nesnáší záliby toho druhého. Pokud spolu chtějí být, musí najít společný kompromis. Toto je přesně ukázka Eileen, která nesnáší baseball a zamiluje se do trenéra tohoto sportu.

23.10.2020 2 z 5

Kouzla lásky Kouzla lásky Vicki Lewis Thompson

Trochu nadpozemské, což moc nemusím, k tomuto příběhu se určitě vracet nebudu.

21.10.2020 3 z 5

Pocta Jiřímu Jelínkovi Pocta Jiřímu Jelínkovi kolektiv autorů

Obdivuji lidi, kteří jsou ve svém oboru Kapacita, kteří mají v hlavě tolik zákonů a umí s nimi zacházet.

20.10.2020 3 z 5

Recept na přežití Recept na přežití Michael Palmer

Opět je do příběhu zapletena mafie a umírající žena umřela na následky zranění. Ta stihla však předat doktorovi klíč, který má předat její dceři. Tím se rozevírá tajemství, které je velmi nebezpečné.

19.10.2020 3 z 5

Nic netrvá věčně Nic netrvá věčně Sidney Sheldon

Příběh vypráví o třech zdravotních doktorek, které si plní své sny. Nepředpokládají však, že jim do života vtrhnou velké potíže, kterým však musí čelit. Prožíváme jejich lásky i trápení, jejich osudy a hlavně sny, které jsou odlišné od reality.

18.10.2020 3 z 5

Slib Slib Danielle Steel

Neunikneš osudu, ale můžeš ho pozměnit k životu svému. Tak velice Mandy milovala Michaela, že se chtěla pro něj vzdát, aby měl lepší život. Po tragické události nedokázala přijmout takový vztah, kde by byla obětí a musela snášet lásku z donucení. Michael však měl na to zcela jiný názor.

18.10.2020 2 z 5

Po letech Po letech Candace Schuler

Někdy nevyrovnanost ve vztahu v mládí opravdu přijde až po letech, kdy člověk tzv. dozrál do věku. V každém případě tímto krokem přišli o společná léta, kdy se to dalo řešit.

18.10.2020 2 z 5

Sophiino podkroví Sophiino podkroví Robin Elliott (p)

Tento díl mě bavil, jelikož opět se skloubila láska s detektivní zápletkou. Někdo jde po rodině Clarksových a na pomoc přijde otcův spolupracovník Tyson.

15.10.2020 5 z 5

Hollywoodští manželé Hollywoodští manželé Jackie Collins

Tak řekla bych příběhy po americku. První díl jsem byla zvědavá, u tohoto druhého jsem očekávala něco víc. Bohužel nijak zvlášť mě to nebavilo. Samozřejmě že přelouskám i další díly , abych tedy už věděla celou analogii, ale vím, že se k tomu již nikdy vracet nebudu.

15.10.2020 3 z 5

Tanči, dokud můžeš Tanči, dokud můžeš Susan Lewis

Láska je mocná čarodějka, učitelka Elizabeth se zamiluje do studenta Alexandra. Svou lásku tají před světem, ale bohužel to vyjde najevo. Musí svůj vztah ukončit. Každý začne žít jiným životem, ale bez lásky. Po letech se opět sejdou a zjistí, že opět to probouzí city, které byly v srdcích uzavřené. Moc pěkný příběh, pěkně se četl.

14.10.2020 4 z 5

Láska až za hrob Láska až za hrob Judith Gould

Každý má svůj sen a cíl. Záleží zda jsme v danou chvíli na správném místě. Eliz je ctižádostivá a cílevědomá žena, která rozvíjí svůj temperament a založí Haleovy hotely. Spolu se svými dětmi prožívá život plný zvratů, ale i lásky.

05.10.2020 4 z 5

Tajemství panenky Tajemství panenky Petra Hammesfahr

Nijak zvlášť mě kniha nezaujala, četla jsem ji v r.1998 a za ty léta jsem zapomněla o čem byla. No a musím říct, že to byla pro mě ztráta času. Asi ani k této spisovatelce se nevrátím. Duchařské psycho není moc můj šálek kávy.

05.10.2020 1 z 5

V osm ne, miláčku V osm ne, miláčku Sherryl Woods

čtvrtý díl romantické jednohubky, kdy velice úspěšná žena nemá čas na vážný vztah. Dokud se bláznivě nezamiluje do Michaela, přehodnotí svůj způsob života.

29.09.2020 3 z 5

Čas lásky Čas lásky Cait London

Pomoct ženě v nesnázích je složitější než se zdá. Ke všemu je to žena, která Maca velmi přitahuje.

29.09.2020 3 z 5

Dobrá parta Dobrá parta James Dean

Četla jsem tuto knihu ze zvědavosti, ale natočený seriál byl daleko lepší. Jelikož se u nás žilo úplně jinak, byl to v té době super seriál.

28.09.2020 2 z 5

Milenci z hvězd 1 Milenci z hvězd 1 JoAnn Ross

Tak trochu jiná harlequinka co se týče obsazení. Mimozemšťan a policajtka? Rozhodně zajímavá dvojice. Lásce neuniknou i když každý pochází z jiný galaxie.

28.09.2020 3 z 5

Nalezený otec Nalezený otec Justine Davis

Jako vždy můžete čekat velkou lásku, odloučení a opětovné shledání. Když dva jsou si určeni, stejně si cestu k sobě najdou třeba i po letech.

28.09.2020 4 z 5

Zášť Zášť Danielle Steel

Zajímavý příběh, který mě moc bavil, hlavně ta část z věznice. Každý má jistou minulost, záleží jaká je a jak se z ní člověk vyrovná. Co si do života odnese a jak zabránit dalšímu traumatu. Nakonec vždy zvítězí láska, která má tu moc, zapomenout na to zlé a pocítit v duši štěstí a klid.

27.09.2020 4 z 5

Montanské nebe Montanské nebe Jackie Merritt

Mám moc ráda knihy na ranči, Montanské nebe a když k tomu patří krásný chlap, není co dodat.

26.09.2020 4 z 5

Podvody Podvody Judith Michael

Kdo by si nechtěl pro jednou vyzkoušet život toho druhého. Každý by chtěl to, co má druhý, přitom někdy stačí změnit svůj styl a nebát se neznámého. Ovšem dokud se něco nezvrtne, jako v tomto příběhu. Najednou se ocitnou ve spoustě lží a intrik. A jak to dopadne se asi dozvíme ve druhém díle.

26.09.2020 4 z 5