heavy66 heavy66 komentáře u knih

Záhadné zbraně hrozí Záhadné zbraně hrozí Karel Vrchovecký

Jako klukovi se mi kniha hodně líbila. S delším časovým odstupem musím říci, že vypravěčský styl je stále stejně poutavý, ale připomínky mírových snah Sovětského Svazu až příliš časté!

31.07.2014 4 z 5

Hádův faktor Hádův faktor Robert Ludlum

V logice děje díry jak v ementálském sýru, všechny postavy typu "padouch nebo hrdina" - u filmu se tomu říká "béčko". Na druhou stranu atraktivní téma, znalost prostředí, nekomplikovaný a napínavý děj...docela to jde

20.07.2014 3 z 5

Zápisky šílencovy Zápisky šílencovy Ivan Mládek

Útlá kniha starších psychedelických textů a básní našeho světově proslulého spisovatele, básníka, zpěváka, textaře a malíře obrácené perspektivy. Že přeháním? Ani omylem, vždyť jeho píseň Joe from the swamp převzala do svého repertoáru legendární Metallica!
No dobře, jsou to strašné kraviny, ale zábavné. Ivan Mládek forever!

18.10.2024 5 z 5

Druhá světová válka Druhá světová válka Antonín Šnejdárek

Dějiny II.světové války pohledem českého "historika" z r. 1960 - "Americké a britské reakční kruhy bojující po boku německých fašistů proti Sovětskému Svazu a pokrokovému lidu svých zemí" - a jiné podobné perly. Kromě datové posloupnosti a rejstříku osobností II.světové války je to bezcenný brak! Jako bych slyšel učitele občanské nauky mého gymnázia začátkem osmdesátek. Nevyhazuju knihy, ale tahle šla do tříděného odpadu!

25.06.2016 odpad!

In Pivo Veritas In Pivo Veritas Boris Andrejevič Grušin

V této knize najdete zápisky i z hospod, které už nejsou mezi námi, a na které my pozůstalí s láskou vzpomínáme. A vo tom to je!

14.10.2015 3 z 5

Záhada pro herce Záhada pro herce Patrick Quentin (p)

Nové nastudování divadelní hry Járy Cimrmana Lijavec, tentokrát v režii Petra Dulutha s názvem Povodeň.

03.02.2018 2 z 5