Jancajanc Jancajanc komentáře u knih

Syn Syn Jo Nesbø

Kniha se mi moc líbila! První stránky se mi četly hůř, ale pak to šlo samo!

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Poté, co jsem dočetla Nesba jsem se vrhla na tuto sérii a musím říct! Jsem nadšená! kniha se čte lehce a nemohla jsem se od ní odtrhnout!

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Po přečtení Krve na sněhu jsem si řekla, že si pořídím další knihu od Jo Nesba. No, nebudu lhát, ale během roku jsem stihla přečíst celou sérii HH... To asi mluví za vše.

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Po Policii můj nej díl! Hrozně jsem se těšila na filmové zpracování! A byla jsem tak zklamaná, takový potenciál a oni s toho udělali úplně jiný příběh. Škoda!

11.03.2019 5 z 5

Knihu jsem si vybrala podle popisu. Líbil se námět a čekala jsem nešťastnou ženu v hrozné životní situaci, která je donucena dělat práci společnice . Různé typy mužů, a tím nemyslím národnosti. Celá tato kniha mi přišla jako by Mia spala s jedním chlapem, kterému říkala každý měsíc jiným jménem. Žádná nápaditost v erotických scénách, vždy podobný průběh. Ohraní sexy bohatí páni s velkým "pérem". To jak Miu všude "uctívali" jako Bohyni Afroditu nebo jak se s každým kamarádila i poté, když odešla. Připadá mi to nereálně a divné. To jak kniha byla napsaná se mi také nelíbilo. Přišlo mi to jak slohovka napsaná v rychlosti. Bohužel jsem dostala k Vánocům celou sérii, druhý díl jsem přeskakovala a na třetí už nemám náladu.

11.03.2019 1 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Za mě rozhodně nejlepší díl s HH!