Janík511 Janík511 komentáře u knih

Absolutní zlo Absolutní zlo Alex Kava (p)

Na knihu jsem narazila ve výprodeji. Po delší době kniha, která mě zcela pohltila a musela jsem dočíst do konce. Perfektní, nemám co dodat.

25.03.2019 5 z 5

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Kniha se mi líbila a měla spád. Nechápu tak nízké hodnocení, napětí měla, bavila mě.

14.03.2019

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Zakoupena v akci, zaujala mě krásně udělaná obálka. A ejhle, četla se dobře, děj se mi líbil. Čekala jsem s napětím, jak to celé dopadne. Je to taková oddechovka, nic nenáročného, ale pro mě vítaná změna. Určitě si ráda přečtu od autorky ještě něco dalšího.

12.02.2019

Teta Poldi a sicilští lvi Teta Poldi a sicilští lvi Mario Giordano

Příjemná oddychovka, která mě mile překvapila. Teta Poldi je ztřeštěná, má své detektivní metody a byla mi velmi sympatická. Případ nakonec vyřešila svým vlastním způsobem. Pokud by byl další díl, ráda si opět přečtu.

08.02.2019

Život vzhůru nohama Život vzhůru nohama Jo Platt

Kniha zakoupena ve výprodeji, nic závratného jsem neočekávala, ale chyba. Kniha mne od počátku zatáhla do děje, hrdinka i přes různá úskalí došla svého štěstí. Jednoduše dobře napsaná kniha, humorná a velmi čtivá. Jsem ráda, že jsem na ni narazila a ráda se k ní vracím.

17.12.2018

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Další výborná kniha od mé oblíbené autorky. Děj napínavý, do posledních stran jsem si myslela, že vraždí někdo jiný. Těším se opět na další díl.

13.12.2018

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

U knihy mě zaujal přebal. Po první třetině jsem se začala nudit a čekala jsem, jak rodina celou situaci zvládne. Bohužel ani konec nebyl nijak přesvědčivý. Námět mohl být lépe propracovaný. Za mě slabé.

11.12.2018

Jako by se vypařila Jako by se vypařila Minka Kent

Jednoduchá, nenáročna kniha.

23.06.2024 3 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Nebavila mě, odkládam a číst druhý díl nebudu.

12.03.2024

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Tentokrát mě kniha této autorky příliš nezaujala. Pro mě zatím její nejslabší kniha. Ještě mě čekají Stíny..., snad budou lepší.

29.02.2024 3 z 5

Největší strach Největší strach Alex Finlay

Zajímavé, vůbec nebyla špatná.

18.02.2024 4 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Zklamání, 300 stran nudy a posledních pár stran celý příběh nezachrání. Tahle kniha od autorky je zbytečná, Kate mě stvala svou naivitou, a to má být jako brilantní vysetrovatelka? To snad ne. Téhle sérii se obloukem vyhýbám, nestojí mi za to.

14.02.2024 2 z 5

Telefon po půlnoci Telefon po půlnoci Tess Gerritsen

Četla se mi dobře, i když trochu více preslazena. Je ti trochu jiná Tes než ji znám, ale určitě není špatná.

01.02.2024 4 z 5

Přízraky Brynn Wilderové Přízraky Brynn Wilderové Wendy Webb

Neskutečná blbost o ničem. Nechápu, proč autorka knihu vůbec psala. Co je na ní hororového? Vůbec nic, jen preslazeny děj. Konec raději nehodnotim, nic se v celé knize neděje. Fakt ztráta času.

29.01.2024 odpad!

Žert Žert L. V. Matthews

Prvních 100 stran se nic moc nedělo, přemýšlela jsem, že knihu odložim, ale pak mě děj chytl a dočetla jsem. Nakonec knihu hodnotím vysoko, líbila se mi a závěr nesliboval žádný happy end, takže za mě v pořádku.

25.01.2024 4 z 5

Volný pád Volný pád Jessica Barry

Dobře se to četlo. Byla jsem zvědavá na závěr.

07.08.2023 5 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Zatím odkládam, nějak mě to nebaví. Třeba se k ní někdy vrátím.

04.08.2023

Ukradené myšlenky Ukradené myšlenky Sabine Thiesler

Odkladam, po 100 stranách mě to vůbec nebaví.

13.07.2023

Pravda a lži Pravda a lži Caroline Mitchell

Kniha mě oslovila a netrpělivě jsem čekala na konec. Za mě ano.

08.07.2023 4 z 5

Královna mrtvol Královna mrtvol Heather Herrman

Úplně nadšená z ní teda nejsem. Děj ubíhá rychle, mrtvol přibývá a konec jsem částečně odhadla. Jen se mi kniha pod kůží nedostala a neměla jsem chuť ji číst do noci. Jako by šla jen povrchně a mimo mě. Neříkám, že je špatná, ale já si ji tolik neužila, jak jsem si myslela.

28.06.2023 3 z 5