Januja Januja komentáře u knih

A co láska? A co láska? Šárka Šišková

A co láska?
Nemohla jsem uvěřit, že jde o prvotinu - o spisovatelský debut autorky. Skvělá psychologická hra postav a dramatický, ale ve všech polohách reálný děj u dialogy. Zajímavé prostředí - New York, akademická půda regionální vysoké školy v ČR, nebo potápěčská základna v Chorvatsku.
Je vidět, že všechna místa kde se děj knihy odehrává, autorka důvěrné zná. Doporučuji všem, kdo má rád kvalitní literaturu.
Byla jsem nadšená, když jsem se v novém románu Navždy nebo jen na chvíli?, který je jejím volným pokračováním, mohla ke svým hrdinům vrátit.

Byla jsem nadšená a vyhlížela další knihu od této pro mě objevené české spisovatelky.

Navždy nebo jen na chvíli? Navždy nebo jen na chvíli? Šárka Šišková

Navždy nebo jen na chvíli?
Úžasná kniha! Stejně jako Dokonalý život? a A co láska? mě tato kniha -Nezklamala. Děj je dramatický a plný opravdového reálného života. Žádné kašírování, ale skutečně možný a ve všem uvěřitelný příběh!
Šárko, jste skvělá vypravěčka. Do postav jsem se lehce vcítila. O to větším překvapením pro mne byl konec. Jste úžasná, pište a pište a pište. Děkuji za krásné chvíle nad vaší tvorbou.

Dokonalý život? Dokonalý život? Šárka Šišková

Děkuji za dokonalý zážitek po přečtení knihy Dokonalý život? Šárka Šišková má krásný styl psaní a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Určitě si přečtu i první knihu A co láska? Přeji spisovatelce a oděvní návrhářce mnoho štěstí a úspěchů v další tvůrčí práci.