Jita160 Jita160 komentáře u knih

Rytíř Rytíř Devney Perry

Genevieve a Isaiah... Jejich vztah byl od samého začátku velmi tajemný.
Svatba a pak až láska že, by sňatek z rozumu a to proč??? Vše je zahaleno tajemstvím a strachem.
Příběh byl smutný, Isaiah měl velmi ztrápenou duši protože ho tížila traumata z minulosti, ale přesto se choval ke své ženě velmi laskavě a ochranitelsky.
Genevieve se hodně snažila aby v jejich smutné a napjaté manželství přišla na řadu i láska. Oba byly velmi zlomení a nešťastní...
Identita vraha byla určitě nečekaná a úžasně vykreslená. Za mě akční a napínavé spíš převahovala detektivní zápletka před eroromancí.

02.04.2023 4 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

(SPOILER) Určitě krásný milostný příběh, ale taky hlavně o tom jak člověk může padnout na samé dno.
Alkoholismus!!!! Vážně velký strašák a u žen si myslím ,že je mnohem horší a podceňovaný.
Říct si o pomoc milovanému člověku se zdá být tak snadné, ale ten pocit z vlastního selhání ,odhalení démonů musí být těžké a bolestné.
Tady vše dopadlo k uspokojení nás všech kéž by to bylo i v reálném životě tak báječné.

12.01.2023 4 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Typ těhle obálek fakt nemusím....
Zaplaťpánbůh příběh to vylepšilo.
Pomsta... Jak sladká může být, jak dobře se po ní člověk cítí a vynahradí mu ponížení, které si musel vytrpět?
Hups... akorát, že je všechno úplně jinak. To co se zdálo zprvu tak snadné a pomstychtivé se promění ve vášnivou bouři porozumění a lásku, která se neobejde bez slz a zlomených srdcí.

12.01.2023 4 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Tik tak,tik tak....když žena uslyší tikat biologické hodiny tak už má namále.
Nemá může,je profesionálně velmi vytížená nemá na randění čas.....jenže neskutečně touží po dítěti.
Nápad je na spadnutí jenže co by to bylo za romanťárnu kdyby se tam neobjevila láska ta děsná mrcha o kterou ani jeden nestojí...oni se totiž nemají vůbec rádi a nehodí se k sobě :⁠-⁠D
Pěkný, vtipný a romantický příběh ,který mě moc pobavil.

26.12.2022 4 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

3. Díl Podezřelý byl fičák...
Drsný ,vulgární ,vzrušující ,sexy a napínavý příběh.
Tentokrát o Danielovi vojákovi, feťákovi ,rvači a potížistovi,který měl se zákonem docela problém.
Marie, drsňačka, rebelka ,která si musela zařídit život tak aby ochránila své bolavé srdce a svoji dceru.
Za mě skvělé zakončení bylo to akční ale i zábavné prostě takový knižní balíček vše
v jednom ...super doporučuji.

29.10.2022 5 z 5

Struny srdce Struny srdce Melanie Moreland

Tak tohle byla vážně nálož citu a lásky.
Ano, bylo to slaďoučké jak cukrová vata na pouti ,ale příběh byl tak krásně napsaný až mě pohladil po duši.
Charlotte a Montgomery byly dvě poloviny jednoho celku kteří prostě musely být spolu i s hudbou která je dala dohromady.
Fakt romanťárna jak prase:-D:-D:-D

22.07.2022 4 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Jak chudá holka ke štěstí přišla.
No která z nás by nechtěla potkat sexy prince a zažít s ním letní románek????
Jáááá určitě :-D:-D:-D.
Čtu ráda příběhy kde to chlap královsky posere a pak udělá buchvico aby dostal svoji holku nazpět.
Krásný počteníčko na tyto letní dny,moc sem se bavila.

,,Jde si pro mě a já už si tři dny neholila nohy!"

19.07.2022 4 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Mall byl vážně děsný pako,ale potkal tu ,která mu sedla tak jako ty jeho paličky.
Byly jako kočka s myší ...
Anne byla tak chápavá a tolerantní,protože tohle si nastěhovat domu a předstírat že spolu chodí byl vážně nadlidský úkol.
Moc příjemné čtení ,ale v tomto díle u smutné.

19.06.2022 4 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Bože to mělo koule....
Super čtení,nic tomuto příběhu nechybělo.
Žhavé,sexem nabité a ke všemu neskutečně vtipne.... skvělá kombinace prostě,bomba.
Moc mě ten příběh sedl.
Doporučuji.

08.06.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Do prkenné ohrady prostě jsem to nevydržela a začala číst i když vím že na pokračování si opět musím počkat.
Tato autorka píše tak že když knížku otevřete není šance se jí vzdát.
Opět velmi sexy, žhavé a napínavé.
Chemie mezi Tempe a Kane byla závidí hodná... Moc jsem si to užila a teď už budu jen netrpělivě očekávat poslední díl který, který bude jak doufám dechberoucí....

21.05.2022 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Když jsem začala číst příběh o Haltonovi zjistila jsem že nemusím jíst ani spát. Knížka mně prostě nechtěla pustit byla napsaná tak poutavě krásně a čtivě ,že jsem se jenom usmívala.
Halton právník který je přesvědčený že si nezaslouží lásku a když potká tu pravou ženu tak nehodlá vyndat hlavu ze zadku...no prostě chlap.
Jenže Fee jeho nová klientka, která ho požádala o pomoc s rozvodem mu tu hlavu z toho zadku prostě vyndala.
Boží příběh rozhodně doporučuji!!!!

30.12.2021 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Vážně 2. Díl byl bezvadný.
Štěstí si člověk musí hlídat protože nikdy nevíte co se vám může stát.
Richard měl vše.... Ale záhy přišla nehoda a zhroutil se mu celý svět. Může láska překonat těžké trauma? Jasně že jooooo!!!
Katy prokázala jakou úžasnou a oddanou ženou pro Richarda je. Nic ji nezastavilo v tom aby o společné štěstí a rodinu nepřišly.

28.12.2021 5 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

No páni tak tady to ti dva...tři rozbalili hned od první kapitoli, vážně se s tím nemazlili :-D:-D:-D.
Ano je to erotický román a je úplně celý o sexu :-O.
Příběh je trochu odsunutý na druhou kolej,ale i tak je velmi čtivý a ke konci milý a napínavý.
Romantiky tam taky moc není ,takže kdo rád čte v knížkách o sexu tak tady ta je přesně pro vás.
Pokračování si rozhodně nenechám ujít.
Za mě rozhodně joooo!!!!

04.10.2021 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Wou...prostě skvělý.
Úžasný čtivý příběh,který jsem si moc užila...jo tohle můžu.
Mafiánská princezna.Naivni ,milá, krásná a kuřačka??? (ta mě dávala zabrat když zrovna já se snažím přestat:-D) předem nalinkonym osudem a připraveným sňatkem už od dětství. Jenže i osud se dá změnit i když se vám to ani trochu nelíbí.
Wolfe hmmm,komplikovaný muž...takové ty které milujeme a nenavidime zároveň.
Jejich vztah nezačal vůbec tradičně,ale co ...co je normální a tradiční je nudné.
Ti dva byly jako kočka s myší.
Ale jak už to bývá...před láskou neutečeš,najde si tě ...potvora jedna:,-)
Rozhodně doporučuji!!!!

27.09.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Ach ty Hříšníků...tohle byla teda čtenářská nálož.
Bane a Jesse na tyto dva hodil osud tolik sraček,že to nemohlo dopadnout jinak než aby je osud spojil dohromady.I když to bylo tak trochu záměrné.
Příběh byl úchvatný ještě žádnému párů jsem tolik nefandila.
Super prostě nemůžu jinak než,že doporučuji.

16.09.2021 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Penelope... bože ta je vážně střevo.Ta holka mě tak bavila.Mám ráda hrdinky se smyslem pro humor,které si na nic nehrají jsou přímé až to bolí.
Jde si za svým ať jde o to pomstít kamarádku a nebo ulovit Chlapa Snů.
Už jen to,že zápletka tohoto humorného příběhu začíná psím lejnem stojí za přečtení.
Doporučuji :-D

24.08.2021 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Když nefunguje rodina je to vážně průser,ale výhrou je mít kolem sebe dobré přátele a lásku.
Oproti sérii After jsem si oba hrdiny velmi oblíbila.
Bridger je úžasný kluk,sportovec,student,přítel a hlavně milující bratr a náhradní rodič.
Scarleta odvážná milující duše...
Příběh byl velmi dojemný a moc se mě líbil.
Rozhodně doporučuji.

24.08.2021 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Chceš mít příjemný den s knihou tak sání po této. Ví umí příjemně překvapit zajímavým příběhem, úžasně popíše hlavní postavy jejich emoce touhy a sny.Vždy má pro nás připravený nějaký zkrytý děj ,který je málo kdy předvídatelný.
A proto vůbec neváhejte čeká na vás veliká láska,smutek,zlost vzájemná chemie ale i pobaví.

04.04.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Jo,tak to se vážně povedlo.
Moc pěkný příběh ke kterému se určitě opět ráda vrátím.Tato autorka málo kdy zklame,ale mě zatím ne.
Tak neváhejte,kdo si rád přečte zamilovaný erotikou nabitý příběh plný vzrušení a zvratů.

28.02.2021 5 z 5

Hráč: Stávka Hráč: Stávka Michaela Brnková

,, Dokáže láska porazit sázku"?
Je to příběh o jedné nevhodné pubertální sázce, která naučila dva zlomené lidi milovat. Určitě knižka pro mladší generace ,ale co už taky jsme byli mladí a slepě zamilovaní.

08.10.2024 4 z 5