Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Matt Matt Lauren Layne

Matt byl vážně dáreček.
Přesně ten typ může, který potřeboval pocuchat peří a srazit hřebínek.
Sabrině, která hraje jeho přítelkyni,aby mu napravila reputaci za skandálem se to podařilo ve velkém stylu. I když i ona z toho nakonec něco měla :,-)
Příběhy těchto vlků z Wall Street se nesou v takovém klidnějším a ničím nepřekvapivém módu.

03.11.2023 4 z 5

Jsem tu pro tebe Jsem tu pro tebe Lenka Křížová

V tomto již třetím gay romantickém příběhu měli oba kluci opravdu hodně naloženo.
Alexandr byl poškozený zvenku a Mikuláš uvnitř. Potlačovaná sexualita dala zabrat hlavně Sašovi ,který byl jak mezi dvěma mlýnskými koly. Prostě láska k těmto dvoum přišla naprosto nečekaně a oba museli hodně zabrat,prolít potoky slz aby došli k tomu vytouženému... a žili spolu až na věky.
Rozhodně tuto autorku si zařadím mezi své oblíbené a netrpělivě budu očekávat její další knížky ,který mě neskutečně chytly za srdce.

11.09.2023 5 z 5

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Po přečtení první knížky jsem okamžitě poznala, že tato úžasná spisovatelka píše příběhy přesně podle mého gusta.
Proč zrovna ti nejkrásnější kluci musí být gayové? A proč proboha ne?...ať si taky kluci přijdou na svý:-D.
Proč někteří rodiče rozumí homosexualitě svých synů a jiní jsou jak undervasrmani :-D ?
Jak já těm klukům tu lásku záviděla bylo to tak milý, upřímný ,jiskřivý, sexem nabitý, ale i utrápený a nešťastný. No prostě láska se vším všudy... mňam :-*

11.09.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

(SPOILER) Nečekala jsem ,že mě bratři Milesovi mohou ještě nějak překvapit.Příběh Christophera a Hayden mě posadil na zadek.
Už jen ten nápad a odvaha všechno opustit ,vzít si batoh na záda a procestovat svět s neznámými lidmi a celý rok se starat jen o to nejdůležitější. Zajistit si víkendovou práci kvůli jídlu, přespání a cestování. I tam na vás může čekat láska.
Chris, který má v životě úplně všechno zjistí, že pokud nemá u sebe Hayden nemá vlastně vůbec nic. Jsou jako den a noc nemůžou být rozdílnější přesto zjistí že nemůžou být jeden bez druhého.
Díky chudému chlapci Eddiemu ,kterým obou přilnul k srdci dokážou oba upustit od svých zásad a rozhodnou se založit rodinu pro které všichni tři tolik touží.

26.08.2023 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Už tolikrát zmiňované téma... šéf a jeho zaměstnankyně.
Tento byl ,ale v něčem jiný měl úžasnou hlavní hrdinku Georgii. Její prořízlá pusa vypouštěla úžasné frky ,že jsem se lochčila jak poberťačka.
Samotný děj mě moc neoslovil,ale na oddych a pobavení proč ne?

10.08.2023 3 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Volné pokračování je stejně zvrácené jako předchozí díl.
Ona je bývalá policistka ,nemocná ,otrávená nenávistí ,hořkostí ,zlomená a beznadějná.
On je vrah ,duch, ledově chladný, nepřátelský, okouzlující a chytrý parchant...musí ji zabít!!!
Oba žili v temnotě, ale když se potkali jako by se jejich temnoty a bolest spojili a splynuly v jedno takže jejich tíha najednou už nebyla tak zatraceně neúnosná.
Mluvili spolu jen řeči těla ta jim šla nejlépe dominantní a drsný sex jim vyhovoval aby se po něm cítili svobodní.
Beau potřebovala opravit ,ale James ji potřeboval milovat. Milovali jí ,protože byla stejně nelítostná jako on a zničená nenávistí a pocitem nespravedlnosti.
Spolu jsou dokonale šílení.
Smutný ale fakt boží. Doporučuji!!!

11.07.2023 5 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

Paní autorky se hodně odklonili od erotický románu ,které běžně píší.
Tento příběh bylo o velkém dobrodružství a hledání pohádkového pokladů.
Nechyběla tam láska která musela kvůli odloučení skončit ale svůj čas si našla.
Touha po penízích dokážou lidi změnit a někdy jim hodně zatimní mozek.Človek musí vyzrát aby pochopil že štěstí si za peníze nekoupíš.

03.06.2023 4 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

NEVÁHEJTE SI TUTO KNÍŽKU PŘEČÍST!!!! dočkáte se něčeho originálního, nečekaného,divného ... neuvěřitelného.
Tento příběh je jiný v hodně směrech je o osudu,přátelství,lásce, ztrátě,vyšší moci,ale i o velkém štěstí,reinkarnaci milostném trojúhelníku ve, kterém je rozhodně favoritem Griffin...i když co my víme jak to paní autorka ještě zamotá.
NEDOPORUČUJI číst pokud nebudete mít po ruce další díl ...protože konec je achjodoprčictosnad neeeee!!!!

14.05.2023 5 z 5

Pan O Pan O Lauren Blakely

,,Můj nejlepší kamarád má sexy sestru ...kouzelníci.Jsem mistr co se týče rozdávat ženám rozkoš. Proto mě Harper má velká kamarádka a skvělá kouzelnice požádala abych byl její učitel randit a naučil umění sexu. Sex je moje učebna ,ale láska je jazyk,kterýmu sotva rozumím. Jenže Harper mě okouzlí tak, že jsme se do sebe oba bláznivě zamilovali, přesto že mě její bratr varoval ,že když zjistí že si začnu něco s jeho sestrou tak mě oholí hlavu a natře mě obočí na růžovou.
Jak myslíte,že to dopadlo?"

28.04.2023 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

(SPOILER) Ego až na půdu a v kalhotách kládu jako kůň?
Playboy ,svůdník co prý rozumí ženám???
Tak to je určitě záruka peprného čtiva. Já se moc bavila.
Dva nejlepší kamarádi, obchodní partneři ,kteří si vždy kryly záda. Spencer syn klenotníka, který nejde ve šlépějích svého otce ,ale přesto chce v jeho očích být za vzorného synka. Potřebuje na týden snoubenku aby měl u svého otce kladné body kvůli obchodu s prodejem rodinného klenotnictví.
Charlotte je svolná být na týden jeho snoubenkou ,ale za určitých podminek.... potvůrka podšitá :-D:-D:-D
Oba se do role snoubenců vžily natolik,že jsou nejen nejlepší kamarádi, obchodní partneři ,ale i úžasní milenci. Jeden druhému dokončuji věty a oba mají rádi gumové medvídky.
Spencer zjišťuje že ten největší klenot není v obchodě jeho otce, ale má ho dlouho vedle sebe ....po svém boku.

27.04.2023 4 z 5

Racer Racer Katy Evans

Úctyhodné ukončení této série, kterou jsem si hodně oblíbila.
Racer má v sobě dar,ale i prokletí po svém otci. Má srdce bojovníka a miluje vůní benzínu...závodění je jeho posedlost i vášeň.
Lanie, která hledá nové talenty se nemůže na Racera na závodním okruhu vynadívat.
Zamiluje se nejen do jeho bezohledné a tvrdé jízdy ale i do něho samotného aniž by tušila jak nelehký úkol ji s ním ještě čeká.

26.03.2023 4 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

(SPOILER) Už podle obálky i názvu vám musí být jasné že to bude žhavé a sexy.
Volné pokračování o erotickém klubu Phoenixu a jeho zaměstnanci bylo opět vzrušující.
Ellisu a Archera spojí nejdříve práce a pak vzájemná přitažlivost. Prožívají spolu románek plný divokého sexu bez závazků a přitom se snaží vyřešit kdo a proč chce pošpinit a vyzradit zákulisí klubu.
Je jasné že i tady na nás čeká láska a plno citu.
Těším se na dalšího sexouše o kterém jak doufám bude pokračování.

17.02.2023 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

(SPOILER) Ano souhlasím s autorkou ,tentokrát napsala opravdu bláznivou knihu.
Byla jsem v úžasu ,když k nám promlouvala čokoládová tyčinka, která se dostala do kontaktu s ženskými genitáliemi a nebo k nám promlouvala kráva, která chtěla vyjádřit své pocity :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D fakt jsem se děsně bavila.
Příběh byl ale i o velké lásce a bolesti o zradě, žárlivostí ,nenávistí.... Vystřídali se u mě všechny emoce jak mnou příběh otřásl.
Nemohla jsem se od knížky vůbec odtrhnout prostě jsem musela vědět co bude dál.
Já mohu jen doporučit!!!!

30.01.2023 5 z 5

Cesta na vrchol Cesta na vrchol Ewelina Dobosz

Že budu někdy číst o Mount Everestu v souvislosti s erotikou to by mě tedy vážně nenapadlo.
Velmi originální příběh o horolezcích a nejen o jejich síle dosáhnout vrcholu.
Spisovatelka velmi dobře dokázala popsat zimu, bolest ,strach, utrpení, sílu,ale i vášeň a lásku.
Finální odhalení celého utrpení které si chladná Liviia musela projít ve vztahu se svým snoubencem byla nečekané a napínavé.
Obálka boží!!!!!

16.01.2023 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Úplně má první kniha od této spisovatelky.
Už po pár stránkách jsem cítila ,že to bude příjemné čtení.
Ale spletla jsem se byl to silný milostný příběh o první lásce o první puse, prvním milování. Nechybělo tam nic co zakázaná láska představuje...bolest,utrpení,zrada,výčitky,slzy,radost, odpuštění,emoce, bouřlivá přitažlivost a konec,který si oba zasloužili.
Samozřejmě je to klišé k pousmání ,ale četlo se to tak dobře ,že jsem se do příběhu Ramsayo úplně ponořila a moc si ho užila.

07.01.2023 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Whitney prostě umí psát poutavě. Tento příběh je známý a ohraný, ale ona do něho umí dát něco navíc. Přechody z přítomnosti do minulosti mně ze začátku trochu rozptylovaly ,ale postupem čtení jsem pochopila že to je právě to něco ,,navíc".
Autorka vás zahákne a nepustí ,musíte číst abyste zjistili jak ty dva hlavní hrdinové, kteří byli jako kočka s myší dá dohromady.

29.09.2022 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Každý by jsme měl po něčem toužit a o někom snít.
Protože někdy nás štěstěna políbí a dosáhneme toho po čem tak prahneme.
Jedna noc opravdu dokáže člověku změnit život ať už je to tím že tě ten dotyčný okouzlí a nebo se stane něco co nechcete a přesto jste za to po nějaké době neskutečně ráda.
Krásný poslední díl...škoda že ta jejich kapela nemá aspoň dvacet muzikantů:-D

19.06.2022 4 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

(SPOILER) Za mě velké překvapení a to hlavně že to napsala česká spisovatelka...ty moc nečtu.
Čekala jsem romanťárnu a ono to bylo spíš krimi,ale dost dobrý.
Gigolo který se zamiluje do dcery své klientky,která je brutálně zavražděna???Jooo bylo to boží,moc se mě to líbilo a určitě bych dala další díl...

05.01.2022 4 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Chcete si přečíst něco, když vám není dobře a vše stojí za starou belu?Potom sáhněte po knížce Neohlížej se. No jo kdyby to tak jenom šlo, že???
Samanta, která ztratí paměť a zjišťuje o sobě jenom špatné věci.
Bývala bezcitnou zbohatlickou mrchou.Zlou dcerou,špatnou kamarádkou a provokativní přítelkyni.
Dostala druhou šanci na nový začátek ,začít dělat věci líp a chovat se k lidem slušně.
Napínavý,drsný a dojemný příběh s úžasnou zápletkou.
Bylo to jak puzzle, které do sebe skvělé zapadá...moc jsem si to užila.
Pro mě příjemná změna od erotických románu ,které upřednostňují.
Možná každý znás by někdy uvítal ztrátu paměti :-D:-D:-D
Rozhodně doporučuji!!!!

05.11.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Ach ty Hříšníků...tohle byla teda čtenářská nálož.
Bane a Jesse na tyto dva hodil osud tolik sraček,že to nemohlo dopadnout jinak než aby je osud spojil dohromady.I když to bylo tak trochu záměrné.
Příběh byl úchvatný ještě žádnému párů jsem tolik nefandila.
Super prostě nemůžu jinak než,že doporučuji.

16.09.2021 5 z 5